שאלה: טכנאי בזק בביקור + מודם מוסב?

macman

New member
שאלה: טכנאי בזק בביקור + מודם מוסב?

מה סוג ההתייחסות? האם מותר / אסור לציין את הנושא... כיצד יכול הטכנאי להתייחס לסוגייה זו? סה"כ בזק אינם אלקאטל, והגנבה היא לא מול בזק, אלא מול אלקאטל... סוגייה מעניינת, יש תשובות? אולי מנציגי בזק שמבקרים בפורום?
 

omri-segal

New member
כן מול בזק

משום שהם קנו את המודם מאלקטל, ולמעשה אתה עושה כרצונך ברכוש של בזק... אז ה"גניבה" היא מול בזק. לא יודע איך טכנאי יפעל כשיגלה את זה, את זה יגידו אנשים אחרים, כנראה...
 

macman

New member
לא בטוח שאתה צודק...

בזק אמנם רכשו את המודם מאלקאטל, אבל לא רכשו את הזכויות ל"תוכן", קרי Firmware או רכיבים אחרים שבתוך המוצר... כך שאני לא בטוח לגבי תשובתך... אשמח אם יש איזשהו עו"ד שיודע לתת תשובה... תודה.
 

omri-segal

New member
עד כמה שידוע לי,

ברגע שאתה רוכש את המודם, אתה רשאי לשדרג אותו. לכן אם בזק קנו, אז להם הזכות - ואתה פוגע כך בזכות שלהם
 

macman

New member
אני חושש שאתה שוב לא צודק...

השדרוג עצמו הינו לא חוקי מעצם היותו שינוי של המוצר הנרכש / המושכר. כך שבכל מקרה מתבצעת עבירה (על חוק כלשהו), השאלה הנשאלת היא בעצם במי אני עלול לפגוע. אם בזק, יש להם את הכלים לכסח אותי. מצד שני, אלקאטל, לא ייתעסקו עם עוד לקוח קטן שלא מביא תועלת, אך כן יחפשו מפיצים אשר מוכרים את הפתרון תמורת כסף ועושים זאת על חשבונם... תחשוב על זה...
 

shsre

New member
דוב ביקש (ובצדק) לא להתעסק

עם הנושא הזה. רמז/אמר לך את זה סקוט, אז מדוע אתה ממשיך? נושאי IP הם מסובכים גם כך. אתה רוצה תשובה-מוסמכת/כסת"ח תנסה אצל טלי איתן. אני למד שיש לך בעיות דחופות יותר, עם בזק, פוליטיקה, אז מדוע לך, לתת חומר למחשבה (או תמריץ) לילדים "לפרוץ" את המודם.
 
למעלה