שאלה חשובה

תולי0507

New member
שאלה חשובה

יש לי קטנטונת בת 5 חודשים ששעות השינה שלה לא מסודרות היא נרדמת ב8 בערב לחצי שעה ואח``כ ב2 בלילה זה הגיוני ככה ? היא לא אמורה לישון כבר ב8/9 למשך כל הלילה?

chipadripa

New member
לא..אין בזה חוקים..

רק אצל השכנות הילדים ישנים כל הלילה.. בכל אופן - זה משהו שכל הזמן משתנה. עד גיל 5 חודשים כמעט - ביתי ישנה 6 שעות בלילה. מגיל 5 חודשים היא מתעוררת כל שעה ולפעמים חצי שעה.. ב 2 היא נרדמת בחזרה?

שינה

בוקר טוב בתי עדי בת 5 חודשים נכנסת לישון בשעה 20:00 לבערך אם לא לפניי ומתעוררת עד 24:00 לפחות 3 פעמים ואז משעה 02:00 לפנות בוקר מתעוררת כל שעה וחצי,חשבתי שאולי האוכל לא משביע אותה(היא יונקת),אבל אז הבנתי שגם עם סימלאק היא מתעוררת,מעבר לזה שלא תמיד ברצונה לאכול,מה לעשות ונקודה חשובה,היא לא מוצצת מוצץ,היא מוצצת שני אצבעות היא היתה ברחם מוצצת אצבע ,כאשר נולדה היתה לה אצבע מקולפת לגמריי,מה לעשות???.עזרה? יום טוב לכולן/ם...........

o f r i k

New member
מוסיפה שאלות לגבי שינה

בני בן 3.5 חודשים. קשה לו מאוד להירדם בלי ציצי בפה, ואם מנתקים אותו מהציצי כאשר הוא ישן חלקית הוא מתעורר ודורש שוב ציצי. כאשר הייתי בבית נעניתי לדרישות שלו וכך הוא היה נרדם במהלך היום שעה פה, שעה שם, כאשר אני ישנה איתו בשכיבה על הצד. הבעיה היא שחזרתי לעבוד והוא לא נרדם עד שאני חוזרת מהעבודה בשעה 16:00 - אז הוא מקבל את פני בחיפוש ציצי (גם אם כל בקבוק כמה דקות לפני זה) נרדם על הציצי "שפוך מאוד" ואני מעבירה אותו למיטה לידי ושנינו ישנים. במצב כזה כאשר אני לידו הוא ישן רגוע באופן רצוף עד השעה 19:00 ואני מעירה אותו כדי שלא ימשיך לישון כי אז בלילה קשה לו להירדם. מה עושים? הוא מסרב לקחת מוצץ וגם לא מוצץ אצבע (רק כאשר הוא רגוע תוך כדי משחק). הוא בוכה מאוד במהלך היום ולא נרגע (הוא נמצא אצל אמא שלי שעושה כמיטב יכולה, היא מטיילת איתו בעגלה על מנת שירדם, כך הוא נרדם לחצי שעה ושוב מתעורר). איך משכנעים אותו להירדם בלי ציצי.......

למעלה