שאלה חשובה,,,

נגנבתי

New member
שאלה חשובה,,,

א. למה אף אחד לא מגיב למה שכתבתי??? אה?אה? ב. יש לי המון בגדים ונעלים שאני רוצה לתרום לנזקקים, נמאס לי לזרוק לזבל, חבל... זה דברים טובים, הבעיה היא שאין לי מושג למי לפנות או למי להביא אותם, האם מישהו יכול לכוון אותי אני אשמח....

נגנבתי נשמה:) אין לי מושג לאן אבל

אני בטוח שאפשר למצוא מקומות באינטרים, מכל מיני מקלטים וכדומה, אני חושב שזה רעיון נפלא:)!!!

eyola

New member
אנחנו שמים בשקית סגורה למטה

ואחרי דקה זה נעלם
ואפשר גם לשאול בערייה ואפשר גם למצוא באינטרנט אינסוף מקומות שזקוקים לכל נתינה אפשרית. יפה מאד

dida80

New member
יסלח לי אירגון "ויצו" אבל -

לא אליהם.הם לא מחלקים בחינם אלא מקיימים בזארים.אמנם בעלויות נמוכות אבל עדיין אותי זה מעצבן (לא מדובר בתמחור של שקל לפריט). אני מבינה שמדובר בחפצים שלך,אופנת נשים,נקרא לזה,אז את יכולה לפנות למוסדות לנערות במצוקה,למקלטים של חד-הוריות או נשים מוכות,לבית השאנטי,הוועד למען החייל - חיילות בודדות.בדפי זהב/אינטרנט תמצאי את כל הטלפונים למקומות האלו או למקומות אחרים שבוודאי תחשבי עליהם בעקבות הדוגמאות שלי. ושלא תגידי שלא מגיבים...אני פשוט עסוקה בלפרק בקבוק אבסולוט...
איזה...הלוואי...

נגנבתי

New member
תודה לכולם

אני באמת אבדוק באינטרנט על כל המקומות שכתבתם, הבעיה היא שיש כל כך הרבה רמאים, שלא בא לי שאיזה אדם אחראי שם פשוט יעשה עלי כסף או יקח לעצמו. אני פשוט רוצה לתת לאנשים שבאמת זקוקים לזה ושזה יעשה להם טוב על הלב, כי זה באמת דברים איכותים שפשוט כבר לא בא לי עליהם...

למעלה