שאלה חשובה!

שאלה חשובה!

אני חדשה פה ויש לי שאלה לכולם אני וחבר שלי ביחד הרבה זמן3 שנים אתמול הוא בא עלי ביציאה שהוא רוצה לראות אותי שוכבת אם מישהו אחר ולעשות איתו הכל שיחדור עלי יגמור עליי ושאני אמצוץ לו. מצד אחד זה מדליק אותי(מאוד)וממש מגרה לשכב אם מישהו אחר ושחבר שלי יאכל את הלב לגוון קצת מצד שני קצת מוזר לא? ואולי גם יפגע ביחסים ביננו מה דעתכם? מה לעשות ללכת על זה או לא

עם*.

המפ. אין מה דעתנו. אם זה יפגע ביחסים זה תלוי רק באיך אחד מכם ייקח את זה, או אפילו שניכם ביחד. אף אחד מהפורום, אני מניחה, לא מכיר אתכם כזוג ולא יידע אם זה יהרוס או יחזק אותו. אני, אישית, יודעת שאם אי פעם חבר שלי היה שוכב עם אחרת[לא בקטע של בגידה, אלא כֵמה שאמרת] זה היה גורם לי לרתיעה מסויימת מפניו.

Endless Story

New member
תלוי בשניכם

אם הוא אומר שהוא מסוגל לראות אותך שוכבת עם אחר ולך זה לא מפריע ושניכם מסכימים על מה שהולך לקרות אז לכו על זה שיחשוב טוב טוב אם הוא מסוגל לראות גבר אחר נוגע בך שלא יתחרט כשיהיה מאוחר מדי

black hock

New member
מסכימה עם שתיהן וגם אני לא מאמינה

שיש הרבה בנים שיסכימו לשחק את המשחק שלכם גם כי לא הרבה אנשים אוהבים שצופים עליהם עושים את זה וגם זה מצב לא נורמלי בדיוק

adam86

New member
חוות דעתי היא..

שאם הוא רוצה לצרף עוד מישהו ליחסים שלכם זה קצת בעייתי..זה מראה על חוסר הנאה מהקשר..תחשבי על זה שהוא היה אומר לך שהוא היה רוצה לשכב עם מישהי אחרת.. היית מעיפה אותו לעזאזל! אותו דבר זה עובד ככה..זה נראה לי קצת מסריח.

ואותך להפוך למומחה פה?

איזה שטויות. לא כל בקשה כזו מעידה על חוסר הנאה מהקשר. שמת לב איך הקצנת את כל הנושא? מהבקשה שלו עד ל..לזרוק אותו? .. קצת מוגזם.

חוצמזה אולי זו פנטזיה שהוא רוצה להגשים?. אולי זה מה שעושה לו אתזה? אם היא בקטע ופתוחה בנושא, למה לא?.. למה חוסר הנאה?..יש המון גברים שמפנטזים לראות את הפרטנרית שלהם עם בנות אחרות/בנים אחרים..זה נורמלי ולגיטימי..כל אחד והסטיות/פנטזיות שלו....

לפעמים

אנשים רוצים להתנסות בדברים חדשים עם האהובים להם, לא מעיפים מישהו בגלל הפנטזיה שלו.

adam86

New member
לא הבנתם אותי!

התכוונתי שאם הוא היה רוצה לשכב עם בת אחרת ברור שהיא לא הייתה מסכימה,כי זה בגידה..אז כנ"ל לזה שהוא רוצה שהיא תשכב עם מישהו אחר..זה מעוות..

Endless Story

New member
זו לא בגידה

כל עוד זה בהסכמה מצד שניהם אולי מעוות בשבילך בשבילם כנראה שלא

אוי...

פעם, מזמן, נראה לי.. לא זוכרת מתי אבל ראיתי סיטואציה כזו בדיוק בסרט.. (אולי חלמתי?) היה שם גבר שביקש מהחברה הרצינית שלו שתשכב ותרד למישהו אחר מולו וזה.. :| וזה נגמר רע בסוף הסרט הסתבר ששני הגברים ניצלו אותה והיא נשארה לבכות שם.. :| זה היה סרט מוזר.. אני לא הייתי עושה את זה............|:

lolipop277

New member
אולי החבר שלך הומו?

יכול להיות שהוא פשוט רוצה לראות איך זה עם גבר. כי הפנטזיות הגבריות המקובלות הן של גבר עם 2 נשים. איך תרגישי אם פתאום הוא והחבר שלו יתחילו להזדיין לידך? רוב הסיכויים שבכל מקרה זה יפגע בקשר ביניכם. כי אח"כ הוא יחשוב אותך לשרמוטה ויתחיל לחשוב שאיך זה אין לך שום בעיה לקיים יחסים עם מישהו אחר ועוד ליהנות מזה.

למעלה