שאלה חשובה

שאלה חשובה

טוב יש לי שאלה של חיים ומוות. חבר שלי הלך יום אחד לקניון, הוא הסתובב עם כמה חברים עד שכמה ילדים התחילו להתנפל עליו. אגב אני והוא בסביבות הגיל 13. העניין התגלגל לכך שהילדים די כיסחו אותו, והוא התעצבן והגיב בכך שהוא אמר להם שיבואו לאיזה מקום בסביבה שאנחנו גרים ושיפתרו את הבעיות שלהם איתו... אני נורא דואג לו כי אני כמעט בטוח שיהיו מעורבים גם סכינים ואני חושב שבתור חבר שלו, אם אני לא יכול לשכנע אותו לוותר אני חייב להגן עליו. הבעיה היא שאני לא יודע אם זה המעשה הנכון לעשות כי אותנו מלמדים שרק אם מתקיפים אותך, או חבר שלך עליך להגן עליו. פה מדובר על זה שהוא רוצה לפוצץ אותם אז אני לא יודע מה לעשות! אם לא אעזור לו הם יישברו אותו ואם כן, מצפוני לא יהיה שלם. מה כדאי לי לעשות ומה אתם הייתם עושים? בבקשה לקבל תשובות כנות.

DrEx

New member
תעשה מה שאתה חושב לנכון,אני ההיתי

מערב את ההורים של החבר

דו קרב

New member
דבר איתו

תסביר לו את הבעייה שלך. חברים מדברים. אל תוותר, הדרך שלו לא נכונה. אם לא תהיה לך ברירה תגיד לו שאתה מתכוון לשתף את ההורים ותעשה זאת. או שתצמח חברות טובה או שהוא לא ממש חבר. ואולי הוא מחכה שתגיד לו " עד כאן" בהצלחה.

ש מים

New member
יובל, לא שמת לב שזו הודעה חוזרת?

עם אותו תוכן בדיוק??

נאמנות....

נאמנות אחי יותר מכל מה שלימדו אותך במועדון חבר בצרות אין מה לעשות אתה בפנים מחר אתה עלול ליהיות בצרות וגם הוא יעזור לך אין לך מה לעשות תיתן להם להרביץ לחבר שלך ביגלל דרך שהמועדון שלך דוגל בה?!?!?....

TaiKwonDo

New member
גל קח את כולם מהנינג'יטסו

תפוצצו אותם!.... סכינים? ילדים בני 13 שמשחקים אותה "ערסים" אני מתערב איתך שבכלל הם לא יבואו... עם הם יבואו ויביאו סכין תביא חנית או בוקן משהו כזה אתה תקרע אותם... או שאתה יכול לעשות הרשמה לחברי הפורום מי שרוצה להצטרף אז ככה: שם: גל חסיד מקצוע: מפרק ערסים מתלמדים הרשמה:18.10.04 מי שרוצה להירשם לפנות אלי או אל גל (שינובי קוגה ריו!)

צליחה ,אתה מוסיף נפט למדורה

אני חושב שיש לך עודף בטחון עצמי וזה מאוד אופיני לגילך למה אתה לא מיעץ להם גם מרגמה , עוזי, M16 . תו"לר . יש לי רושם שאתה מושפע מי סרטי "רמבו " תתקרר והכול יבוא במקומו , דע לך שגם לפני יובל שנים הייתי בידיוק כמוך עם השנים החום יורד בידידות סבא אריה

הנושא חשוב מאוד וגם פסיכולוגי

שלום לך ידידי אתה באמת בדילמה ,אבל אני יכול להבין אותך ,בגלל גילך הצעיר וחוסר ניסיון בחיים .מה שאני יכול ליעץ לך ,ספר לאורים של החבר שלך מה קורא וגם לאורים שלך ,הם מספיקים נבונים לומר לך מה אתה צריך לעשות ,גם בצד שני דבר לחבר שלך לרדת מי העיניין , פעם הבא שאתה נמצא במצב כזה הכי טוב זה פני ארוחה לכו לכוון אחר לגמרי כי מה הם רוצים הפרחחים זה שאתה תגיב כידי לתת להם לגיטימציה (איך אומרים בעברית ) להמשיך ההצגה שלהם כי הם חושבים עצמם ""מאצו " ,יכול ליהות שזה יעוזר , ואם זה היה ממשיך אז הכי טוב זה לגשת למבוגר במקום או שומר ולהסביר לו המצב . זה בידיוק מה שקורא גם אצלי עם החניכים שלי ,יש כמה כאלו שהואבים לעקוץ בשקת , אז השני מאבד הראש ותוקף , למזלי אני מכיר אותם ומשתדל לבודד אותם , לנתקף אני אומר לו פעם הבא תן לו גב ,שהוא ימשיך להתבשל במיץ שלו . 99% זה עובד אני כולי תקווה שזה יעבור בשלום בכבוד רב סבא אריה

למעלה