שאלה חשובה

madow

New member
נראה לי שכן...למה אתה שואל?

אתה מתכוון לאמץ כלבת שארפיי? אני אישית לא מתה על הגזע הזה, טוב בכלל לא אוהבת את הגזעים המקומטים האלו. לא נראה שתהיה מניעה כלשהי ששני כלבים יגורו ביחד, וזה לפי דעתי לא משנה סוג גזע הכלב, אלא האופי שלו. שוב פעם זה נורא תלוי איך מחנכים את הכלבים.

לא פשוט אני מת על שאר פיי

ודודה של חבר שלי פשוט נוסעת לנסיעה חשובה מחוץ לארץ , והיא לא יכולה לקחת את הכלבה שלה איתה כי לא יהיה לה זמן אליה , והיא לא רוצה שתיהיה מקופחת ככה. הכלבה היא שאר פיי גזעית שחורה. אני כמעט יודע הכל אליהם כל הבעיות וזה , אבל אין לי בעיה לטפל בה , אפילו זה מצוין יהיה לי זכר ונקבה , ועכשיו הכלב שלא לא יבכה משעמום. יש לי חודש לחשוב האם לקחת או לא...

arishka

New member
99% שכן, אבל

לפעמים שר פאים בוגרים שגדלו לבד בבית( בלי חיות אחרות) הם יכולים להיות תוקפניים, זה גם עניין תורשתי. אז אם אתה רוצה להיות בטוח הכי טוב לפני שאתה מביא אותה הביתה קח את שניהם לטייול ואז, בשטח ניטראלי, תראה האם הם מסתדרים. בכל מקרה בהצלחה, ואם תצתרח טיפים לגבי טיפול בשר פאי אסמח לעזור לך.

DUDTM

New member
בלי שום בעיה../images/Emo107.gif../images/Emo23.gif../images/Emo107.gif../images/Emo23.gif

אין שום סיבה שהם לא יסתדרו שיהיה בהצלחה

moranמורן

New member
תשובה-

אם הכלב שלך לא תוקפני,וחברותי עם כלבים אחרים, לא נראה לי שתהייה בעיה להביא לו עוד חבר הבייתה.
בהצלחה

בסוף אני לא לוקח אותה

בגלל שצריך להכניס אותה בלילה לבית שהיא תישן בו , אימא שלי לא רוצה!!!

האפי לי

New member
רק לא לזווג אותם

לא יודעת מה הכוונות שלך לגביהם או עמדתך בנוגע לעיקורים וסרוסים אבל כלבות קטנות שהרות לכלבים גדולים עלולות למות, העוברים גדולים מידי בשבילן

לא רציתי לזווג אותם!

רציתי שיהיה לו חברה , ואני גם אוהב מאוד שאר פיי הם כלבים חמודים. אבל אימא שלי זאת הבעיה...

למעלה