שאלה חשובה....

mk14407

New member
שאלה חשובה....

ערב טוב ושבוע טוב לכולכם,

אני חייב לשאול שאלה שתעורר לכם את הפורום..... הכרתי מישהי גרושה פלוס ילדה ואני רווק - כרגע לא משנה הפרש הגילאים בינינו

ואני יכול לומר שיש בינינו אינטראקציה מצויינת.... רק התחלנו קשר.

האם זה קשר שיכול להצליח או שייפול מראש?

אני יכול להודות שבמשך כמה חודשים היה פה חיזור משני הצדדים וגם בתחילת הקשר יש חיבור וחיזור יוצא מן הכלל.

כל דבר כמעט יכול לקרות

אם תאמין בו מספיק ותעשה מאמצים שהוא יצלח.
אבל, אף אחד לא אומר שזה לא יהיה קשה יותר
.

mk14407

New member
מאמין מאוד

האמת שאני גם בטוח שיהיה בסדר גמור בקשר הזה
אולי יהיה קשה להתרגל בהתחלה אבל יהיה בסדר לדעתי

The good wife

New member
אם תתנהלו נכון, לא צריכה להיות בעיה

בשלבים ההתחלתיים של הקשר המשמעות היחידה לזה שיש לה ילד היא שהיא לא תהיה זמינה כמו בחורה שאין לה ילדים. יהיה לה יותר קשה עם מפגשים ספונטניים או ארוכים במיוחד אבל מעבר לזה אין הבדל.
אני מניחה שיש לילד הזה אבא ולכן אין פה שום צפייה שאתה תהפוך להיות הורה עוד מטפל. אגב, גם אם אין אבא אני די בטוחה שהיא לא מצפה ממך לדבר כזה מההתחלה.

ואם מערכת היחסים עוברת את השלבים ההתחלתיים ואתם אוהבים ורוצים להיות ביחד, סביר להניח שתוכלו להתגבר על המכשולים יחד.

בקיצור, תן לזה צ'אנס. אם תרגיש שאתה נכנס למשהו שגדול עלייך תמיד תוכל לחזור אחורה ולומר שלא מתאים לך. אבל אם לא תנסה אף פעם לא תדע.

mk14407

New member
אהבתי את התגובה שלך

בהחלט נכון - אם ההתנהלות תהיה נכונה מצד שנינו אז הכל ייפתר.
וכן לפי מה שהבנתי ממנה אין אבא שם באזור בכלל והוא לא מתקרב לכיוון הילדה.

תודה :)

mk -מה שחשוב שתהיה מוכן לו כבר עתה הוא הצורך

של האם ולביתה ,שתהיה אינטרקציה חיובית וטובה בין שלושתכם.הקשר הזוגי יכל ליפול בעתיד במידה ולא יהיה חיבור,או שאתה לא תרגיש מחוייב גם לביתה.כך שכעת זו ההתחלה בדבש,וזה נהדר,אך ככל שהקשר יתהדק,תהיה לה ציפיות כלפיך מבחינת ביתה.גם תהיה מורכבות כאשר אתה תצטרף אליהן בכל פעילות ובביתן.חשוב שתהיה ער ובעל רצון להתמודדות העתידית,כי לא תוכל להיות זוגיות מוצלחת ביניכם ללא חלקה של הבת "בחבילה" של הקשר.בהצלחה.

mk14407

New member
זה ברור

זה היה אחד הדברים הראשוניים שדיברנו עליהם -כשהחלטנו לפצוח במערכת הזוגית הזאת.
בעקבות שיש ביני לבין האמא של הילדה אינטרקציה מאוד חיובית וטובה - החלטנו לאחר כמה ימים שעושים גם פגישה משותפת עם הילדה (בתקווה שיהיה רגוע ושקט מבחינת מזג האוויר אז נעשה פגישה משולשת יחד עם ארוחת צהריים).

ברור שזה יכול להצליח

אבל אף אחד מאיתנו לא נביא, ולכן ההימור שלי הוא שתצטרך לנסות ולראות בעצמך.

זה יכול להצליח באותה מידה שזה יכול ליפול, כמו כל קשר אחר שעשוי להיות לך עם כל בחורה אחרת...

mk14407

New member
אביה תודה רבה

תראי ברור שאני לא נביא - אבל כן החלטתי שאני הולך על כל הקופה ומוכן לתת הכל למען הבחורה הזאת.
לדעתי זה יצליח.

Survivor Man

New member
כאילו הפורום היה רדום עד שהגעת...

אני לא רואה סיבה למה שהוא לא יצליח בהנחה והיא פנויה לחלוטין מבחינה רגשית לקשר איתך וכנ"ל אתה, ובתנאי שאתה פתוח ומוכן לקבל את האפשרות שתחיה ותגדל עם מישהי ילדה שהיא לא שלך - על כל המשתמע מכך.

אם סימנת וי על כל אלה ובנוסף ציינת שיש ביניכם כימיה מצויינת, אז אין שום מכשול באופק וכל שנותר הוא לאחל לכם בהצלחה.

mk14407

New member
לא שצחקתי על הפורום שלכם ואפילו מכבד את הדבר

האדיר הזה....

בהחלט שנינו פנויים מבחינה רגשית - אני כבר ללא זוגיות שנתיים.... היא גרושה כמעט שנה ומוכנה לפרק חדש בחיים.
ובהחלט אני מוכן לגדל את הילדה המקסימה שלה ולהוסיף עוד אחד או שניים.

תודה על האיחולים :)

אתה לא תאהב לשמוע - אבל תלוי בגיל שלכם

אם אתה באמת בן 32 כפי שהכרטיס מציין, אז לא רואה בעייתיות בכלל.

לא מסכימה איתך

לא חושבת שיש קשר לגיל.

יש סטטיסטיקה, ככל שהגיל יותר מבוגר עשויות להיות בו תכונות שיסייעו יותר לקשר כזה להצליח, אבל זה שהוא בן 32, לא יכול להעיד האם יש פה או אין פה בעייתיות, רק סטטיסטיקה שהיא יותר מידי יבשה כדי שאפשר יהיה לענות על המקרה הבודד.

הכל בסופו של דבר מתנקז למקום אחד

תלוי בך (ובה כמובן).

אם זה יעבוד או לא - יש לכם השפעה מכרעת על העניין הזה באיך שתתנהלו ותגיבו בתוך המורכבות הזו שבה יש 3 אנשים ולא 2.

אז כן, זה יכול לעבוד, זה גם יכול לא לעבוד.
לא לעבוד מראש? רק אם יש לך עקרונות וקווים אדומים בל יעברו, והיא עוברת אותם.

למעלה