שאלה חשובה

שאלה חשובה

שלום לכולם אני כרגע נמצא בטורונטו , עובד קצת במכירות. עוד כחודש אני רוצה לנצל את הכסף שעשיתי וללמוד במכללה מקומית את הקורס webmaster. שאלה שלי היא כזאת, האם אני יכול להוציא ויזת סטודנט מטורונטו מבלי הצורך לחזור לישראל?? אם כן אז מה הוא התהליך כך שיהיה הכי מהיר ופשוט? שאלה נוספת היא, הקורס הנ"ל נלמד במשך חמישה וחצי חודשים. הבנתי שלאחר סיומי יש לי את הזכות להשאר חמישה וחצי חודשים ולחפש עבודה באופן חוקי בקנדה. האם זה נכון? ולבסוף, האם webmaster זה משהו שהולך טוב בטורונטו באופן כללי, אם לא אז איזה קורס בתחום האינטרנט או האינטראקטיב מומלץ?? תודה

אתה תהייה חייב למיטב ידיעתי לחזור לארץ

התהליך לוקח בערך שבועיים, הוא טוב רק לקורסים שמעל חצי שנה, כי לקורסים של פחות מחצי שנה אפשר לקבל חותמת רגילה בדרכון, ומספיק מכתב הקבלה לקורס. לגבי היתר עבודה, זה לגיטימי רק למי שלומד מעל שנה אקדמית אחת (8 חודשים קלנדריים) ומעלה. ואז אפשר לעבוד ולהתנסות במקצוע באותו אורך זמן של הלימודים (להכפיל את תקופת השהות). כדי לאפשר הגירה במסלול "ניסיון קנדי" צריך שנת לימוד מלאה ושנת עבודה מלאה. קורס בדיקות תוכנה או קורס בתחום תשתיות/תקשורת. סיסטם יניב לדעתי יותר הצעות עבודה מאשר קורס וובמאסטר.

איך נקראים הקורסים?.

איך נקראים הקורסים שהתכוונת אליהם?? לא ראיתי לא באתר חאמבר ולא באתר סנקה שם של קורס QA למשל? באיזה שם לחפש את הקורס בדיקות תוכנה? האם תוכל לכוון אותי למוסד שמלמד את הקורס הזה , במידה וזה לא אחת מהמכללות הנ"ל? תודה מראש

amirshuval

New member
אתה לא חייב לחזור לארץ

בשביל להגיש בקשה לויזת לימודים.אפשר לשלוח בדואר.

למעלה