שאלה חשובה

שאלה חשובה

האם יחסים עם החוקית יכולים להתקיים בצורה פתוחה לחלוטין, תפסתי שיש לה התכתבויות עם בחור צעיר ותחילת השל יחסים, הבאתי אותה למצב של דיברו על זה ואז היא אמרה שהיא היתה רוצה לבלות איתו.... הגבתי כי כל עוד אנחנו גלויים ןנחליט על זה ביחד אז אני מוכן לשקול את זה בכנות הדדית... מה דעתכם? האם יש לזה סיכוי? האם אפשר לחשוף את העולם שלנו? האם זה יוביל למקום טוב יותר?

חצי לפתוח

כן להגיע להבנות והסכמות. לא לחשוף יותר מידי ולא להחליף חוויות
זה לא יכול להוביל למקום יותר גרוע מאיפה שאתם נמצאים היום....

../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

מסכימה עם כל אות/מילה/רווח שרשמת! רוצה להיות בעלי?? הוא לא מוכן לשמוע על זה

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

זה לא הוא - זו אני........ אני צריכה אבא כזה כזה שיבוא לגן -->
ד"א, מה עם האמא בגן?

Txus

New member
ממממ

אני לא יודע... אולי העינין שזה סודי זה חלק מכעינין אולי אם זה גלוי אז הקשר השני מאבד חלק מהיופי שלו... וגם לחשוב על לחלק חוויות זה נשמע לי מטורף לגמרי (במובן הרע) אולי אפשר להסכים שכל אחד בוגד את השני אבל משם עד לשתות קפה ביחד... זה לא נשמע לי מבחינת המצב... מסכים שאי אפשר להיות יותר גרוע... השאלה אם מישהו מפה מנסה לשפר את המצב...

אני לא חושב שהבנתם אותי...

המצב שלנו ממש לא גרוע ואנו אפילו בתקופה טובה.... עד היום תחושתי היתה שאישתי נאמנה ואני מידי פעם השתובבתי לי בצד... כאשר קלטתי את ההתכתבויות האלו שהיוו פלירטוטים בלבד, פיתחתי שיחה עם האישה כאשר הצלחתי להביא אותה לספר לי על כך ומשם שאלתי אותה לפשר העניין והאם יש לי מה לחשוש... תשובתה היתה שלא אבל בהחלט מעניין אותה ומרתק אותה הבחור... סוג של שקרנות טבעית אחרי הרבה שנות נישואים. השאלה שלי האם אפשר לשרוד את זה... האם יש מצב שזה יעשה לנו טוב.... ובהמשך האם לנסות ולפתוח את הכיוון שלי בנושא....

למעלה