שאלה חשובה

• פותח הנושא cj33
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

cj33

New member
שאלה חשובה ../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif

שאלה חשובה

יש סיכוי שיהיו אוטובוסים חזרה מאילת ביום ראשון הקרוב? כי יום כיפור נכנס רק אחרי הצהריים... אני צריכה לדעת אם יהיה אוטובוס ביום ראשון מאילת לתל אביב/ראשל"צ/ירושלים (עדיפות לראשל"צ ות"א) בבקשה אם מישהו יודע זה יעזור מאד תודה!!

אוטובוסים מאילת

שאלה חשובה

יש סיכוי שיהיו אוטובוסים חזרה מאילת ביום ראשון הקרוב? כי יום כיפור נכנס רק אחרי הצהריים... אני צריכה לדעת אם יהיה אוטובוס ביום ראשון מאילת לתל אביב/ראשל"צ/ירושלים (עדיפות לראשל"צ ות"א) בבקשה אם מישהו יודע זה יעזור מאד תודה!!
אוטובוסים מאילת
מה שבטוח - יש אוטובוסים מאילת לת"א ביום ראשון. לא ידוע לי לוח-הזמנים המדויק, אבל האוטובוסים מסיימים לעבוד כבר בבוקר , כדי להספיק להגיע לת"א לפני יום כיפור.

nitsansh

New member
מת"א לאילת יש רק אוטובוס ב-6.30

אוטובוסים מאילת
מה שבטוח - יש אוטובוסים מאילת לת"א ביום ראשון. לא ידוע לי לוח-הזמנים המדויק, אבל האוטובוסים מסיימים לעבוד כבר בבוקר , כדי להספיק להגיע לת"א לפני יום כיפור.
מת"א לאילת יש רק אוטובוס ב-6.30
אחותי נוסעת ביום ראשון לאילת, והתברר שזה האוטובוס היחיד... יש להניח שמאילת לת"א המצב דומה...

nitsansh

New member
מאילת לתל-אביב יש 4 אוטובוסים

שאלה חשובה

מאילת לתל-אביב יש 4 אוטובוסים
6.00, 7.30, 8.30, 10.00. האחרון עובר דרך ראשל"צ. מאילת לירושלים יש אוטובוס ב-9.00. מאילת לחיפה ב-7.30.

מצב
הנושא נעול.
למעלה