שאלה חשובה תכנסוווו

orr99

New member
שאלה חשובה תכנסוווו

תגידו קיימת אפשרות כזאת שאחרי הצבא להגיע לארה"ב להגיע לאיזה מכללה או אוניברסיטה ואז להגיע לקבוצת פוטאבול שלה?? ואז אולי אחרי זה להגיע לקבוצת פוטבול מקצועית? כי הבנתי שצריך שיהיה כתוב שבתיכון שיחקת וכאלה דברים בשביל לקבל מילגות...האם קיימת אפשרות כזאת או שכבר לפסול את זה מראש שאין מצב אפילו לנסות להגיע להיות שחקן פוטבול מקצועי בארה"ב זאת שאלה חשובה בבקשה תענו לי תודה לעונים

Reshefgarcia

New member
קשה להגיד

מלגות במכללות ניתנות לשחקנים מצטיינים אין לי מספרים מדוייקים אבל סביר להניח שאתה צודק לגבי משחק בתיכונים. אבל... מעבר לכל אתה צריך להיות בכושר מעולה,ולדעת לשחק. אני מניח שאם לא שיחקת בתיכון,אבל יתרשמו מהכושר שלך ומהיכולת,תמיד יש סיכוי.

Yo-man

New member
היה בחור ששיחק איתנו ועבר לארה"ב

לאיזו מכללה בדרג די נמוך, עבר מבחנים והתקבל לקבוצת ההגנה של המכללה. אחרי כמה שבועות חתכו אותו, אם אני לא טועה זה היה בעיקר בגלל שהוא לא ממש הבין את המונחים שהם השתמשו בהם, כי הוא לא גדל סביב פוטבול. אם לא שיחקת במסגרת חצי מסודרת אף עפם- לא הייתי בונה על זה, בטח לא על מלגה. אם יש לך משהו מיוחד להציע (אתה 1.95, רץ 100 מטר ב-11 שניות ומכיר פוטבול) אולי תצליח לשכנע מישהו ששווה לממן אותך. אחרת זה חלומות באוויר.

Yo-man

New member
עוד משהו לגבי אותו בחור

הוא שיחק כל שבוע בספורטק במשך 3 שנים בערך כדי להגיע לרמה שבמכללה נמוכה יסכימו לבחון אותו בכלל. אם אין לך את זה אתה ממש רחוק.

Jerzet

New member
Don't count on it

Yeah, the guy that played with us was pretty good. If you don't have any background, no way in hell you'll get a scholarship. The best bet is to redshirt, or walk on.

orr99

New member
כושר מצויין יש ואגרסיביות יש מצב?

אני עכשיו לפני צבא אבל מאותר להיות מש"ק לוט"ר שזה מדריך לוחמה בטרור ומדריך קרב מגע כי הייתי סגן אלוף הארץ באיגרוף תאילנדי וכושר יש לי באמת מצויין הייתי גם באטלטיקה בבתי ספר ריצות קצרות וקפיצות לרוחק, אז רציתי לדעת מה עליי לעשות כדי להגיע לשם, וכמובן להצליח?? יצא לי הרבה לשחק שהייתי שנתיים בגרמניה שליחות דרך אמא שלי ויצא לי לשחק שם והייתי באמת טוב בהגנה הייתי תאקל (T) ויצא לי באמת לעצור הרבה כדורים ולתאקל אנשים בצורה טובה אבל כמובן שלא שיחקתי בצורה מקצועית מעולם ולכן אני שואל האם זה דבר אפשרי? ואם כן מה עליי לעשות כדי להצליח? אם יש לכם רעיונות זה יהיה מצוייןן, זה תמיד היה החלום שלי אבל בארץ אי אפשר לממש את זה למרות שיש קבוצות אבל עם כל הכבוד לא משהו שאפשר להתפתח ולהפוך את זה לקריירה תודה מראש לעונים

Reshefgarcia

New member
מדדת פעם יכולות?

תיזמנת ריצה ל 40 יארד? מדדת זינוק לגובה מהמקום? ובכלל...מה המידות שלך? כל אלו דברים חשובים מאוד שיסתכלו עליהם הרבה מאוד בכל קולג'...כושר זה דבר טוב,אבל לא הכל צריך גם מאסה וגודל...

orr99

New member
לא מדדתי אבל המידות הם:

קפיצה לגובה מהמקום לא מדדתי אף פעם ת'אמת אבל ריצה ל60 מטר אני יודע להגיד לך אני לא יודע בדיוק כמה זה 40 יארד אבל ל60 מטר אני עושה 6.9 והמידות שלי הם גובה 182 ס"מ ומשקל פעם אחרונה שמדדתי היה 87 וזה הרוב מאסה של שריר, אחוזי השומן אצלי נמוכים ותודה לאל יש הרבה שרירים לאיזה מידות אתה חושב שצריך להגיע? כי יש המון שחקנים שאני רואה שהם לא גדולים ויש הרבה רזים דווקא... אם תוכל להגיד לי לדומגא כמה אני אמור לרצות 40 יארד לאיזה תוצאה אני אמור לשאוף או לאיזו תוצאה אני אמור לשאוף ברפיצה לגובה מהמקום ועוד כל מני מדידות שאתה חושב שהם נחוצות אני אשמח לדעת. אגב כל אלה מהפורום פה אתם משחקים פוטבול בקבוצות/חובבני?

orr99

New member
מישהו משחק באיזה במרכז?

אני גר במודיעין ורציתי לדעת אולי יש קבוצות של אנשים שמשחקים באיזור המרכז אולי בתל אביב או ירושלים?

Yo-man

New member
יש בטאג ליין הסברים

זו השורה שמעל להודעות בדף הזה. חפש את הכותרת "פוטבול בישראל". יש שם תיאור איפה משחקים פוטבול, באיזור המרכז יש כל יום שישי משחק בספורטק של ת"א בסביבות 11:30. כל מי שרוצה יכול לבוא, יש ביננו בין 16-17 ובני 30+. בני 60 ק"ג וכאלה שחצו את ה-100 ק"ג מזמן. יש מנוסים ששיחקו בארה"ב (בבתי ספר) ויש ישראלים שלמדו את המשחק רק לאחרונה. מעבר לזה יש גם משחקים בכפר סבא (אם זה נוח לך יותר) בימי שישי ב-16:00. החבר'ה שם יותר באיזור הגיל שלך (רובם לפני או בצבא), והרמה שם טיפה, אבל רק טיפה, פחות מקצועית מת"א. יש גם התארגנות בחיפה ובירושלים - בקיצור, תתעדכן בהודעה ההיא ותיצור קשר עם מי שמופיע שם שבא לך לשחק איתו. נשמח לפגוש אותך בת"א

itaihasid

New member
וואו

קיבלנו מחמאה.. (או שאולי זה כדי להיות פוליטיקלי קורקט?
)

laufgas

New member
אנחנו משחקים במודיעין כל יום שישי

לפני כחודש הגיעו 9 אנשים לשחק והיה נחמד. אם אתה רוצה פרטים צור איתי קשר במסר.

Jerzet

New member
If I'm a college coach

And you tried to walk on to my field, with your size and speed, I would try you out at safety, to see if you get the hang of the secondary. If I see that you're making plays and know where to be, I would move you to cornerback, since you have good size. If you have decent hands I might put you out to run wide reciever drills. But since you say that you like defense and have played defense, I would definately put you first as a safety, just to gauge your level.

orr99

New member
to Jerzet

תודה על התשובה המעמיקה שלך אם תוכל בבקשה לכתוב איזה משקל וגובה (בערך כמובן) מצריך כל תפקיד במשחק הפוטבול כדי שאוכל לראות מה מתאים למידות שלי...? לגבי תפקיד הקווטרבאק יש לי יד דיי חזקה (אני שמאלי), כמובן שאפשר לפתח אותה יותר אבל יש זריקה דיי טובה, אני וחברים פעם בשבוע מתמסרים במשדאות במודיעין ואפילו מדי פעם משחקים אבל זה יותר בשביל הצחוק כי אין מספיק אנשים, אז לרוב אנחנו מתמסרים ורואים כמה רחוק אנחנו מגיעים בזריקת הכדור. ואיך זה מתנהל בדיוק הקבלה לקבוצות במכללות? כלומר יש מבדקי כניסה לכל קבוצה? והם עדין יסתכלו עליי כשווה לאחרים למרות שאני לא שיחקתי פוטבול בתיכון בצורה קבוצתית ומקצועית? תודה לעונים מצטער על השאלות הרבות ששאלתי המון פשוט באמת זה משהו שתמיד חשבתי עליו אבל לא ידעתי איפה ואת מי אפשר לשאול

laufgas

New member
עם מי תה משחק במודיעין?

אנחנו גם משחקים במודיעין כל יום שישי כמו שציינתי ולא ידעתי שיש עוד אנשים שמשחקים. אם אתה רוצה לשחק איתנו, שוב, צור קשר דרך המסרים.

Reshefgarcia

New member
תראה...

אני לא ממש מומחה מדופלם אבל למיטב ידעתי 40 יארד = בערך 36 מטר האנשים הכי מהירים (דגש על הכי) עושים את ה 40 במשהו כמו 4.2 עד 4.3 שניות... כל תוצאה מתחת ל 4.7 נחשבת לטובה (תלוי בתפקיד כמובן...יש תפקידים שדורשים יותר מהירות) כל תוצאה מתחת ל 4.5 נחשבת למצויינת,כמעט בלי חשיבות לתפקיד לגבי המשקל - 87 קילו זה בערך 190 פאונד,שזה טיפה קל,יתכן שתצטרך להעלות קצת מאסה...רוב השחקנים הם בסביבות ה 200 פאונד. גובה - 182 ס"מ יוצא 6 FEET בערךשזשה גובה סבבה לחלוטין. כל מה שאמרתי כאן זה מידות יבשות נטו...אל תתיחס לזה כמו תורה מסיני... יש חריגות לכל כיוון בכל תפקיד אבל אם אלו הנתונים שלך הייתי מציע לך להתחיל לשפר ידע,ויפה שעה אחת קודם... ללמוד מושגים,להתחיל לשחק,כי כל הנתונים שבעולם לא יעזרו לך אם אתה לא תבין למה המאמן מתכוון כשהוא אומר "YOU COVER THE SLOT GUY"

Executioner

New member
40 יארד

בן אדם גדול, ז"א אנשי ליין צריכים לרוץ את ה40 ב5 שניות וזו תוצאה לא רעה.. אני רק יכול להניח שבעמדות אחרות הדרישות שונות, אני יכול לשער שתוצאה ממוצעת תהיה בין 4.50-4.70 שניות. בכל מקרה, אני כן יודע שהתוצאה בריצת ה40 יארד היא מה שקובע אם המאמן יסתכל לכיוון שלך או לא.

Quantum2

New member
בואו רגע נרד מהעץ ונשאל שאלה חשובה?

תגיד, אם אתה כזה מתעניין בפוטבול, איך זה שאתה Clueless לחלוטין לגבי מידות ממוצעות של שחקנים, ויכולות נדרשות? מה גם שעוד לא שיחקת עם החברה בIFL, בספורטק או עם החיפאים, אתה יודע, אגרוף תאילנדי זה לא בדיוק FLY ROUTE, או PUMP 'N GO, או an inside hook....או COVER 2 אם מדברים על הגנה... חלומות זה נחמד, אבל בוא נראה אותך קודם קם מהדשא אחרי תאקל אחד של איתי אשכנזי(שפרש?!) או של נדב מהפיונירס...

orr99

New member
מסכים איתך לחלוטין אבל בכל זאת...

תשמע גבר אני מסכים איתך שאיגרוף תאילנדי זה לא פוטבול וגם לא דומה אבל מה שכן באיגרוף תאילנדי אתה רגיל לספוג מכות כל הזמן כי ככה מתאמנים בועטים אחד בשני בבטן במהלך האימונים וככה אתה מתרגל יותר ויותר לספוג מכות וגם בגלל זה שהייתי בגרמינה העדפתי לשחק בתוך תאקל כי אני דיי אגרסיבי ואני בטוח שתסכים איתי זה שאני באיגרוף תאילנדי דיי משחק לטובתי בקטע שאני רגיל יותר לספוג מכות... תשמע, אני מתעניין בפוטבול כמובן אבל באמת אף פעם לא בדיוק בדקתי איך אפשר לבדוק יכולות ואיזה יכולות בכלל צריך לבדוק כי דיי חשבתי שזה אבוד מראש. IFL לא ידעתי שקיים כזה דבר בכלל בארץ עד לפני שבועיים משהו כזה אז לא יכולתי לשחק, רק בחשמונאים ישוב ליד מודיעין ראיתי שיש שם שני מגרשים אחד בייסבול והשני פוטבול והם מדי פעם משחקים יצא לי אולי איזה 3 פעמים לשחק שם כי גם שם הרבה לא באים לשם לשחק... מסכים איתך שעליתי על עץ גבוה אבל רק רציתי לשאול את השאלות הנכונות כדי לדעת מה כןן אפשר לעשות כדי להצליח ואיך אפשר להצליח והאם זה אפשרי, אז אני בטוח שגם בזה תסכים איתי שבתור צעד ראשון זה בסדר

Quantum2

New member
אז ככה-

אז אחרי שכולנו הצלחנו להיתפכח...כי לרגע כבר שמעתי ש- Mel Kiper מדרג אותך בדרפט בין אדריאן פטרסון ובריידי קווין.... דבר ראשון תתחיל לשחק עם החברה שמשחקים פוטבול, תראה מה אתה שווה, לרוב בהתחלה עקומת השיפור תהיה מהירה מאוד...ואז תדע יותר איפה אתה עומד.

למעלה