שאלה חשובה על כף המאזניים...

kivsa1

New member
שאלה חשובה על כף המאזניים...

שנינו מנסים להיראות במיטבנו לחתונה (כמו כולם?!) ומאוד קשה... אני די רזה אבל פדלאה שצריכה לחזק את שרירי הבטן והוא דובון-שמנמנון-חמודון שצריך לרזות באופן כללי גם בשביל הבריאות וגם בשביל היופי (אוהבת אותו כמו שהוא-אבל הנטייה לכרס קטנה מפריעה לו). מה עושים? אנחנו רשומים למכן כושר אבל לא הולכים הרבה מחוסר זמן (בייחוד שלו) וכשכבר הולכים אז כמובן שזה לא ממש אפקטיבי חוץ מההרגשה הטובה שזה נותן לנו באותן השעות ששחינו או התעמלנו... אני גם לא רוצה שזה יהיה אחד מגורמי הלחץ הנוספים לקראת חתונה. מה הייתם עושים במקומי?

כמה שזה מוכר לי...

אנחנו בדיוק באותו המצב (של לא ללכת לחדר כושר) וזה אחרי ש cat לחצה עליי לעשות מנוי לבריכה. המנוי בסדר, תודה...

kivsa1

New member
כן הא?....אני בטוחה שיש כמה וכמה

מכוני כושר שעיקר פרנסתם על אנשים כמונו...

אנחנו פשוט מדברים על זה המון...

ומקווים שהדיבורים ישרפו את הקלוריות... לא יכולה לייעץ, אלא רק להציע שאם את מאזור המרכז תשלחי לי מסר וננסה לארגן קבוצת כושר ביחד....

caspit

New member
דרדסית, את באמת משו משו

אולי תנסי לארגן קבוצת כושר גם בבת גלים חיפה בשבילי?
חייבת מישהו שימשוך אותי מהאוזניים לצאת אפילו להליכות פשוטות על החוף שיש לי פה מתחת לאף!

יקירתי, אצלי קבוצת כושר אומר ש...

יושבים ומרדדים בצק (בשביל הזרועות ובשביל העוגה
), חותכים ירקות לסלט (גם בשביל הזרועות ולדיאטה שאחרי העוגה
) לגבי שרירי הבטן (וזה רציני לחלוטין) עושים לכל האחיינים (ועדיף לגדולים שבהם) אווירון ואופניים ואפשר גם סוס ושקמח... סתם, אני רק מהדברניות הגדולות בכל מה שקשור לספורט, ובעיקר אני בונה על זה שלא יהיו בנות מהפורום שגרות באזורי שיקפצו על הרעיון

kivsa1

New member
כבר אמרתי שאני מוכנה לשטוף כלים?!

(גם בשביל הזרועות ובשביל העוגה...)

עושים רק מה שאוהבים

אני שונאת מכון כושר אבל מצאתי לי משהו שאני נהנית ואותו אני עושה. אם אני ששנאתי ספורט קרוב ל30 שנה מצאתי משהו, גם את יכולה. שיטה נוספת היא לקבוע עם חבר/ה וללכת ביחד. זה יוצר מחוייבות. אולי הלחץ של לא להיות בכושר בחתונה יעשה משהו... ריקודים דורשים כושר.. וזה עוזר גם להתמודד עם כל הלחצים. אם אני יכולה לדבר בשם אחותי המתחתנת - מדריך כושר אישי עוזר לפתח את המחוייבות בכמה פגישות. כנראה שמתמידים ביחס ישיר לכמה משלמים...

kivsa1

New member
צודקת...ושלום לך any way!!!

אם הייתי מתחילה לפרט מה אני שונאת בלעשות ספורט בעצמי אפשר היה לעשות מערכון: ריצה-מעייף עד קורע... אירובי-מעייף ומזיק לגב אם לא עושים נכון... מדרגה-כנ"ל לאירובי... פלדנקרייז-משעמם... הליכה/הליכון-משעמם ולא ממש מכניס לכושר אמיתי מתיחות-מצויין אבל לא כושר... שחייה-אלטרנטיבה נהדרת להכל-וכשאני הולכת כבר זה באמת מה שאני עושה (כשהמים לא קרים מידי...
) אבל גם כשאני לא בכושר (רוב הזמן...)אני מגלה בי כוחות בלתי מוסברים בנסיבות מחייבות שמחה וריקודים... ואגב, השמחה הדי פאטתית שלי באחת השנים שהייתי ממש בכושר (לקחתי את עצמי בידיים אז ושחיתי לפחות 2-3 בשבוע) היתה שהייתי רצה אחרי אוטובוסים שלא חיכו לי ומשיגה אותם אפילו בלי להתנשף...

liat ziv

New member
תראו מה ראיתי בקומונה עושים דיאטה

http://www.tapuz.co.il/communa/usercommuna.asp?communaid=1691

kivsa1

New member
אוי זה פשוט ענק!../images/Emo45.gif../images/Emo47.gif../images/Emo140.gif../images/Emo180.gif

הוא אמיתי הבנאדם הזה? מישהי ניסתה? אני הייתי מוכנה לשחק כדורגל בשביל הכייף והכושר! וסוףסוף מישהו שמבין שאי אפשר להתמיד ספורט בלי שזה יהיה מעניין, חברותי ומצחיק!!!

שלום גם לך - מה עם ספינינג?

דרך מעולה להוריד הכי הרבה בהכי מעט זמן ולאמן המון שרירים - כן, גם בטן. חבל שאת גרה כל כך רחוק, הייתי מסדרת לך שיעור הדגמה...

maxcalifornia

New member
בתור

פדלאה עם דיפלומה...אני יכולה להגיד לך שאני שונאת כושר...שונאת התעמלות... ובכל זאת מצאתי את הדרך הנכונה: כל יום אנחנו הולכים שעה וחצי....מהר יותר, לאט יותר....מקפידים לפחות על כל יום או 4 פעמיםבשבוע...ולא להאמין אבל בפעם הראשונה בחיים שלי אנירואה תוצאות של ספורט, על הגוף...וזה רק מחודש.... מומלץ. והכי חשוב - כשהולכים יש מן קטע כזה...שמרגיע...מוצאים גם את הזמן לדבר על הדברים בלי לחץ....בשלווה. תנסי.

kivsa1

New member
הלוואי שהיה לנו זמן ללכת ביחד 3

פעמים בשבוע... רק בסופי שבוע אנחנו לפעמים הולכים ביחד וזה באמת כייף! החסרון בהליכה שמעטים (נראה לי) יכולים ללכת לבד, להתמיד ולא להשתעמם... בסופי שבוע אנחנו מנסים לדחוס גם הליכה, גם מכון כושר (שחיה בד"כ) וגם מנוחה... מה שיוצא בד"כ שבסופו של סופהשבוע אנחנו כ"כ עייפים שכל מה שאנחנו רוצים זה שהשבוע יתחיל ונחזור לשיגרה...אבסורד..

טוב לפחות תדעי שאת לא לבד

אבל לעצה.בהתחלה אנחנו כל הזמן דברנו על כושר אבל לאף אחד לא היה לא זמן ולא כח.אחר כך חתולה שלנו נעלמה-והתחלנו לחפש אותה כל ערב לעשות סיבוב בשכונה.ועכשיו זה נמשך-לא בגלל החתולה (כי עיבדנו תקווה) אלא בשביל הכושר. פשוט תציעי לו בערב לצאת החוצה לנשום אויר,תעשו סיבוב ברחוב ועם הזמן זה יהפוך להיות הרגל. בהצלחה

kivsa1

New member
אוי, זה הסיפור הכי מקורי ששמעתי על

"איך התחלנו לעשות כושר"... את מכירה,אגב, את הסרט הצרפתי "כל אחד מחפש את החתול שלו"?...כ"כ תואם את הסיפור הזה...

למעלה