שאלה חשובה, נא הכינסו!

מצב
הנושא נעול.
שאלה חשובה, נא הכינסו!

שאלה חשובה, נא הכינסו!
שלום לפורום תחבורה ציבורית :) מכיוון שאיני חובבת תחבורה ציבורית אני מתקשה להבין כיצד אני מגיעה מב"ש לצריפין דרך ראשל"צ (ודרך חזרה כמובן) אודה לכם עד מאוד אים תוכלה לעזור לי בסוגייה זו :)

ד בוכמן

New member
מבאר שבע לראשון וצריפין

שאלה חשובה, נא הכינסו!
שלום לפורום תחבורה ציבורית :) מכיוון שאיני חובבת תחבורה ציבורית אני מתקשה להבין כיצד אני מגיעה מב"ש לצריפין דרך ראשל"צ (ודרך חזרה כמובן) אודה לכם עד מאוד אים תוכלה לעזור לי בסוגייה זו :)
מבאר שבע לראשון וצריפין
אתה יכול לסוע בקו 369 מ ב"ש לתחנה המרכזית החדשה של ראשון לציון ומשם צריך להיות אוטובוס לצריפין (אני לא זוכר את המספר) מקווה שעזרתי קצת.

אין אוטובוס לת. מרכזית החדשה

מבאר שבע לראשון וצריפין
אתה יכול לסוע בקו 369 מ ב"ש לתחנה המרכזית החדשה של ראשון לציון ומשם צריך להיות אוטובוס לצריפין (אני לא זוכר את המספר) מקווה שעזרתי קצת.
אין אוטובוס לת. מרכזית החדשה
רק לישנה :/ מישהו יכול לבדוק בשבילי?

בבקשה..!

שאלה חשובה, נא הכינסו!
בבקשה..!

alantan

New member
דרך לוד או רמלה

שאלה חשובה, נא הכינסו!
דרך לוד או רמלה
באמצעות מטרופולין (קו 354 בשעות 08:05, 14:00) לרמלה. מרמלה (אולי גם מלוד אשר לשם ישנה רכבת מהירה?) יש אוטובוסים של סופרבוס לת"א שעוברים ליד צריפין (שער ירושים ושער יפו). לצערי אין להם אתר אז תאלץ להתקשר ל-144, ואליהם. מרמלה יש גם אוטובוסים של אגד שעוברים בדרך מבית שמש (410, 411). לפי האתר הם אינם מעלים נוסעים ברמלה אבל לדעתי הם יאפשרו לך לעלות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה