שאלה חשובה לכולם, מישהו זוכר בהיסטוריה של המדינה הזאת ישראל שבוע שלם

שאלה חשובה לכולם, מישהו זוכר בהיסטוריה של המדינה הזאת ישראל שבוע שלם של מזג אוויר אביבי באמצע ינואר? של 20-25 מעלות ברוב הארץ?

refael22

Member
היה תקדים אחד לפני כ50 שנה. בתחזית של ערוץ 13 ו12 דיברו על כך

AnarchistPhilosopher

Well-known member
אם זה יקרה תחת השמש אז כן ;)..
:-D
אין חדש תחת השמש?
אז אין שיאים חדשים?
אין תיאוריות חדשות?
מה שהיה הוא שיהיה?

תמיד יש דברים חדשים ללמוד...
שיאים חדשים לשבור...

אם היקום אינסופי... הכל אפשרי.
והכי חשוב מהירות האור אינסופית... ניוטון צדק!

guprnds

Active member
אתה בטוח שמה שהיה הוא שיהיה ? אתה מתנדנד 3 פעמים ביום ????
כן, אני בטוח בזה. בכל מה שקשור במזג האוויר מה שהיה הוא שיהיה.
לאנרכיסט. פעם פה פעם שם נשבר איזה שיא שכבר נשבר בעבר לפני שמדדו כראוי. ואם קרה ודחקנו את טמפ' המינימום או המקסימום באיזה חור בעוד עשירית מעלה, הרי שאין בזה כל עניין מיוחד. כל כמה שנים אנחנו חוטפים טמפ' שמתקרבות ל- 30 מ"צ בינואר. כך למשל, זכורים לי כמה ימים חמים כאלו באמצע ינואר כשלמדתי שנה ב' בקפלון, אי שם במחצית הראשונה של שנות השמונים ;)

AnarchistPhilosopher

Well-known member
כן, אני בטוח בזה. בכל מה שקשור במזג האוויר מה שהיה הוא שיהיה.
לאנרכיסט. פעם פה פעם שם נשבר איזה שיא שכבר נשבר בעבר לפני שמדדו כראוי. ואם קרה ודחקנו את טמפ' המינימום או המקסימום באיזה חור בעוד עשירית מעלה, הרי שאין בזה כל עניין מיוחד. כל כמה שנים אנחנו חוטפים טמפ' שמתקרבות ל- 30 מ"צ בינואר. כך למשל, זכורים לי כמה ימים חמים כאלו באמצע ינואר כשלמדתי שנה ב' בקפלון, אי שם במחצית הראשונה של שנות השמונים ;)
בכל מקרה אתה לא יכול באמת להאמין ב-"מה שהיה הוא שיהיה", כי פעם גם ירד שלג בת"א, מתי לצפות לזה עוד פעם? ;-)

guprnds

Active member
בכל מקרה אתה לא יכול באמת להאמין ב-"מה שהיה הוא שיהיה", כי פעם גם ירד שלג בת"א, מתי לצפות לזה עוד פעם? ;-)

lovernn

Member

avodamehabait2030​

יש לך פה ילדת שנות ה90 ב1995 שהיתי קטנה מאוד היה ינואר מאוד אביבי אבל כולו ,זה בניגוד לינואר השנה שאנחנו נקבל תחורף חזרה משבוע הבא אז היו כמה כאלה וינואר 95 בניהם היגיע אביבי אחרי דצמבר מאוד גשום באותה שנה היתי עדה לכל הדבר הזה אגב גם היורה היגיע מאוחר באותה שנה​

למעלה