שאלה חשובה לי!!!

גלגול8

New member
שאלה חשובה לי!!!../images/Emo24.gif

אני מנסה למכור דירה כבר מס' חודשים ולא מצליחה, השאלה ששאלתי והפריסה מה - עשרה מטןת הסיכוי- שני גביעים שאמכור - אוהבים את דירתי - תשעה מטות בחודשיים הקרובים - שבעה מטבעות במחיר סביר - נער החרבות קלף סיכום - מלך החרבות אנא עיזרו לי אני בלחץ אודה על התייחסותכם.....

צ ל י ל 8

New member
היי גלגול ../images/Emo19.gif

מה - עשרה מטןת הסיכוי- שני גביעים שאמכור - אוהבים את דירתי - תשעה מטות בחודשיים הקרובים - שבעה מטבעות במחיר סביר - נער החרבות קלף סיכום - מלך החרבות אני חושבת שהתשובה לא תשמח אותך, אבל נראה כי עדיין אין לדירה פוטנציאל להימכר. יש עדיין בעיות, ואת תיאלצי להתשפר הרבה במחיר. אין לך ברירה. מצטערת, אבל לא בחודשיים הקרובים..

גלגול8

New member
שאלה מנוסחת אחרת../images/Emo24.gif

אני מאוד מוטרדת בעניין מכירת הדירה שלי , חייבת למכור לפני פשיטת רגל, לכן ניסחתי קצת אחרת מקווה שתעזור לי מה - שני גביעים הסיכוי - שש חרבות שאמכור - אביר המטות את דירתי - שמונה חרבות בחודשיים הקרובים - נער המטות ובמחיר נמוך - האיש התלוי קלף סיכום - ירח אני מאוד מודה לכם על היחס, האתר שלכם מקסים, מצטערת עם אני מנדנדת פשוט אני ממש בלחץ כלכלי, מוכנה למכור בכל מחיר תודה רבה, לילה טוב

גלגול8

New member
אשמח לקבל תשובה מליאת 39../images/Emo24.gif

בלי לפגוע באף אחת, אני פשוט רוצה פירוש אחר, ועל פי מה שקראתי באתר ליאת 39 מפרטת את התשובות שלה כולכם נהדרים.....

למעלה