שאלה חשובה חשובה חשובה

LLLLL

New member
שאלה חשובה חשובה חשובה ../images/Emo101.gif

שלא כ"כ קשורה לפלאש, אבל אני מחזיקה מכל הפלאשרים בפורום- מבינים בתחום, ככה שהחלטתי לנסות, ולקוות לעזרה. בתוכנת Dreamweaver בניתי אתר, ובו טקסט שנמצא על layer. מיקמתי את הlayer איפה שרציתי וזה נראה מצוין. הבעיה היא שלאחר שהעלתי את הקבצים לשרת, ונכנסתי לאתר, הlayer זזה מהמיקום המקורי ובילגנה לי את כל האתר. יש איזושהיא דרך לקבע layer למקום מסויים, ככה שהיא לא תשנה את מיקומה בשום מצב? פליז תגידו לי שיש פתרון.... אני מחכה L

LLLLL

New member
אז זהו,

שמה שבעצם קורה אצלי זה שחילקתי את המסך לטבלה, ושיבצתי אימג´ים. על אחת התמונות (שבתוך הטבלה) אני רוצה שיופיע טקסט. עד כמה שידוע לי אי אפשר לכתוב ישירות על התמונה אלא עם כן זה בפוטושופ או משהו כזה, ולכן הוספתי layer שעליה כתבתי את הטקסט, ומיקמתי אותה בדיוק איפה שרציתי. אני מקווה שהבנת... ושתוכל לעזור...

אופיר @

New member
למה לא תוסיפי בפוטושופ?

אם הטקסט הוא קבוע וקצר ,לדעתי הרבה יותר כדאי לרשום את זה בפוטושופ. כך תהיי בטוחה שהוא תמיד נמצא בדיוק איפה שרצית. תחסכי לך עבודה עם ליירים וכ"ו. בהצלחה אופיר

LLLLL

New member
כן, כבר השלמתי עם העובדה

כן, כבר השלמתי עם העובדה שאני אצטרך לחזור לפוטושופ. פשוט לא מסתדר לי שאין דרך לעקוף את זה, זה נראה לי נורא פרימיטיבי... בכל מקרה תודה אופיר@

asskisser

New member
אז ככה...

אם את לא רוצה לעשות את הטקסט בפוטושופ והחלטת להשאר בעניין של הלייר אז הפתרון הוא ככה... שני את הגדרות מיקום הלייר לאחוזים...כך תוכלי להיות בטוחה שהוא ישאר במקום ביחסית לשאר כל העמוד... הגדרות המיקום נמצאות בסורס של העמוד...

LLLLL

New member
מה שהתכוונתי לשאול, זה

איך אני יודעת: באיזה אחוז השכבה נמצאת (מה הפרמטרים)? זה לא ישתנה ברזולוציות שונות?

asskisser

New member
כתבתי לך...

תמצאי את זה בSource של העמוד... תפתחי את העמוד בפנקס רשימות Notepad ושם תראה את הגדרת השכבה את רוחבה וגובהה ותשני את הפיקסלים לאחוזים כלומר 345px-->80% תוכלי לשנות את זה בייתר קלות דרך הDreamWeaver

LLLLL

New member
אה אוקיי, אבל בינתיים גיליתי ../images/Emo41.gif

החלטתי לנסות להעביר לשרת אחר (שם אין בו פרסומת) אז העברתי (מ-angelfire) ל-brinkster. שם, משום מה, כל הליירים מופיעים במקום הנכון. מוזר, לא?

למעלה