שאלה חשובה בתכנות...

gilliron

New member
שאלה חשובה בתכנות...

הרבה תודה לכל מי שיוכל לעזור לי. הבעיה היא כזו: יש לי שלושה מוביקליפים, הראשון נקרא לצורך העניין 1 והשני 2, והשלישי ייקרא C. במוביקליפ 1 ו2 יש שני פריימים שכל אחד הוא כפתור. כלומר, כשלוחצים על 1 הוא עובר לפריים השני שלו ומשתנה וכך גם 2, ואת זה אני יודעת לעשות. מה שאני רוצה שיקרה עוד הוא, שרק כאשר 1 וגם 2 נמצאים בפריים השני שלהם מוביקליפ C יתחיל לעבוד. איפה נותנים את הפקודה הזו ואיזו פקודה זו??? ושוב תודה רבה רבה למי שיידע לפתור עבורי את החידה הזו....

itswei

New member
אפשר כך

הנחתי את ההנחות הבאות: 1. מוביקליפ 1 ו 2 נמצאים ב root_ 2. מוביקליפ C נמצא בספריה עם שם link גם C 3. ב root_ יש פריים אחד והביצוע: מוסיפים לפריים שב root_ את הסריפט הבא
this.onEnterFrame=function(){ if(1._currentframe=2 ! 2.currentframe=2){ _root.attachMovieClip("c","c",1) }​
אם ההנחות שונות אז ידרשו התאמות

gilliron

New member
ההנחות נכונות מאוד אבל....

הפלאש לא מאפשר לי להוסיף את הסקריפט באקשיינס...... הכל נמצא בפריים אחד בROOT ובכל זאת... מה לא בסדר??? ו-תודה רבה רבה!

itswei

New member
עדיף לעבוד ב actionsבexpert mode

בכל מקרה כתבתי קודם עקרונית בלבד ויש כמה טעויות וחוסרים הקוד הנכון והמלא
this.onLoad=function(){ flag=true } this.onEnterFrame=function(){ if(_root["1"]._currentframe==2 & _root["2"]._currentframe==2){ if(flag){ _root.attachMovie("c","c",1) _root.c._x=275 _root.c._y=200 flag=false } }else{ removeMovieClip("c"); flag=true } }​
צרפתי גם דוגמא עובדת

gilliron

New member
האם תוכל להעלות גם את קובץ הFLA?

זה עדיין לא מצליח, הייתי רוצה לראות איפה כל דבר ממוקם. ושב המון המון תודה

למעלה