שאלה חשובה!!! בשבילי....

Nikita2002

New member
שאלה חשובה!!! בשבילי....../images/Emo176.gif

אמממ....אני משחקת בקריסטל וסיימתי כבר את כל המכונים בג´וטו ועוד חמישה מכונים שאפשר להגיע אליהם- אלה שיש בצהוב....אחרי שעוברים את הליגה, ויש בפתח אחת המערות את סנורלקס ואמרו לי שצריך שישדרגו לי את הרדיו בעיר לוונדר....אבל לא נראה לי שמשדרגים לי שם.....ועכשיו אני לא יכולה להזיז את סנורלקס כי צריך מוסיקה מיוחדת בשביל זה......ומקבלים אותה רק עם משדרגים לי את הרדיו, ולא משדרגים לי....למישהו יש רעיון למה???? או שאולי שידרגו לי כבר ואני צריכה להשיג את המוסיקה???? עזרה!!!!
נ.ב- ראיתם איזה איקונים חמודים שמו?? חחחחח
חופש נעים!!

Nikita2002

New member
תודה רבה על ההסבר....

אבל כבר עשיתי את כל מה שאמרת...פשוט כבר הלכתי למגדל הרדיו בלונדר ואני לא בטוחה שהם שידרגו לי...ואם הם שידרגו לי, אז יש לי רק שתי תחנות רדיו....והשיר הזה שצריך להעיר את סנורלקס לא נמצא....

הממממ...

אם עשית את כל זה זאת צריכה להיות התחנה הכי אחרונה ברדיו, ממש בסוף. אם זה לא עובד לך כנראה דילגת על משהו או לא עשית טוב.

ash 1

New member
אני ינסה

צריך לדבר עם המנהל של הרדיו בעיר לוונדר, הוא נימצא בתוך המיגדל, בקומה הראשונה, אבל בישביל שהוא יבצע את השידרוג קודם צריך להפעיל את תחנת הכוח. בישביל להפעיל את תחנת הכוח צריך להביא למהנדס שם, איזשהוא חלק. עם אני לא טועה ,החלק נימצע בתוך המכון בעיר סרוליין, (מיסטי). כשהוא יפעיל את התחנה, הרכת תתחיל לעבוד. וגם מנהל הרדיו, ישדרג לך את הרדיו. אז הולכים לסנורלקס, מפעילים את התחנה האחרונה ומיתקרבים אליו, ואז הוא יתעורר. ניראה לי שזה מה שצריך לעשות, אבל כבר לא עשיתי את זה מלא זמן.

ash 1

New member
ויצא?

כבר שידרגו את הרדיו? מצאת את התחנה? הערת את סנורלקס?

Nikita2002

New member
לא..:(

כנראה עשיתי משהו לא טוב..........אני יחזור וינסה לברר....אני יגיד לכם....אם זה מעניין אתכם

ash 1

New member
ממממ

אני יכתוב את השלבים של מה שצריך לעשות ואת תגידי מה לא עשית או עשית אחרת OK? משיגים רדיו רגיל בגולדנרוד מגיעים לעולם השני מוצאים את חלק המכונה בתוך מכון המיים נותנים את החלק למהנדס בתחנת הכוח הולכים לעיר לוונדר נכנסים למיגדל הרדיו ומדברים אם האיש בחליפה (המנהל) הוא אמור להגיד שהוא שידרג את הרדיו עם זה לא משהוא אומר אז תיכתבי בבקשה מה הוא כן אומר הולכים לסנורלקס מפעילים את הרדיו לתחנה האחרונה מיתקרבים לסנורלקס ונילחמים מולו לעזזל אני חייב להשיג חתימה

Superchu

New member
שכחת

קודם כל צריך לדבר עם המנהל בתחנת הכח לפני מציאת החלק

Superchu

New member
ניסיון שלי

משיגים רדיו במגדל הרדיו בגולדנרוד (עונים על החידון). אחרי סיום הליגה הולכים לתחנת הכח ומדברים עם האיש שליד הגנרטורים. הולכים למכון סרולין ומחפשים משהוא עם אייטם פיינדר (זה בריבוע המיים הראשון משמאל - נראה לי). חוזרים לתחנה ומדברים עם אתו איש (הוא יביא לך TM של זאפ קנון). הולכים למגדל הרדיו בלבנדר ומדברים עם האיש שבאמצע הקיר העליון. הולכים ליד הסנורלקס, מכוונים את הרדיו לתחנה האחרונה שנקלטת. לוחצים A על הסנורלקס.

Nikita2002

New member
אוקיי, תודה לכולם!!!!

הצלחתי!!!!!!! למי שיודע יש שתי דרכים להגיע לסנורלקס והלכתי בדרך הלא נכונה....בכל עיר יש מוסיקה אחרת והלכתי מהעיר הלא נכונה
אז לא היתה לי את המוסיקה הזאת....הלכתי מהעיר השניה והצלחתי
תודה לכולם

ash 1

New member
מהה???

המוזיקה היא אותו הדבר בכול מקום בקנטו!

Superchu

New member
מה../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif

וואט יו טוקינג אבאווט ויליס? לכל עיר בג´וטו ובקנטו יש מוזיקה שונה. אבל הסנורלקס הוא בכלל בשטח של וורמיליון והמוסיקה מכל הכיוונים שלו היא וורמיליון

ash 1

New member
אני יודע

יעני לא נולדתי אתמול אני התכוונתי למוזיקה ברדיו

מוזיקות שונות במקומות שונים

אבל איך אפשר להגיע לצד השני של סנורלקס לפני שמזיזים אותו? ועד כמה שאני יודע התחנות רדיו כן אמורות להיות זהות בכל קנטו אבל יש מקומות מיוחדים שבהם אפשר לקלוט תחנות מיוחדות. כנראה שהאזור מלפני סנורלקס הוא אחד כזה שאפשר לקלוט בו את התחנה של חליל הפוקימונים. במערה של האנון למשל יש תחנה מיוחדת שאין בשום מקום אחר.

למעלה