שאלה חשובהההה

NOS האחת

New member
שאלה חשובהההה

חבר שלי בטירונות והוא ביקש חיל אויר. אז הקצין מיון אמר לו ביום הגיוס שבסדר.. הוא קיבל מדים של חיל האויר והם קיבלו מנילה. לחבר שלי פרופיל 64 עם סעיף נפשי. הוא צריך יומיות, אז הדבר היחידי שהציעו לו זה פקיד. הוא כל הזמן היה אומר לי שהדבר האחרון שהוא רוצה ליהיות זה פקיד של מישהו. הוא רוצה משהו במחשבים.. אבל אולי אפשר להתפשר על משהו אחר. בכל מקרה, הקצין מיון אמר לו אם הוא רוצה ליהות מכונאי רכב, אבל לא ידוע ולא בטוח שחוזרים יומיות. עכשיו הוא לא יודע מה לעשות.. מה גם שגם רע לו שם בבסיס טירונות והוא אמור לסגור השבוע והוא מבואס מהכל ולא רוצה סתם ליהיות שם אם בסוף מה שיצא זה שהוא יהיה פקיד... מה אפשר לעשות? ואגב- אין תפקיד יותר נורמלי עם הנתונים האלה?: קב"א 54, דפ"ר 80 ופרופיל 64 עם סעיף נפשי. אולי משהו במחשבים?? תודה רבה, זה מאוד חשוב לי
בבקשה תענו מהר... תודה!

fireman

New member
אני חושב שזה הדבר הטוב

ביותר בעבורכם לפי מה שהסברת בשרשור הקודם. שלא תגיעו למצב של "תפסת מרובה לא תפסת" טירונות זה שלב קצר מאוד שנגמר לפני שמרגישים. זה ייגמר בקרוב וואז הוא ייכנס לשגרה היומיומית שלו שלדעתי היא המתאימה ביותר למצב שתיארת בהודעה הקודמת

NOS האחת

New member
אני יגיד את זה ככה:

הוא מעדיף לצאת מאשר ליהיות פקיד..:/ זו הבעיה...

atypique

New member
אז הגיע הזמן,

שיבין שצבא זה לא תוכנית לבחירתו, ואם יש לו סעיף נפשי - הוא לא יקבל תפקיד עורפי איכותי.

למעלה