שאלה ועצה בנוגע לרמקולים רצפתיים

1cuteguy

New member
שאלה ועצה בנוגע לרמקולים רצפתיים

שלום קניתי לא מזמן סט חמישה רמקולים של JAMO EPL350. לאחר הקנייה הבנתי מחברים שיש צורך להרים את הרמקולים הקדמיים מעט מעל הרצפה, הן לטובת הסאונד, והן לשמור עליהם מפני נזקי שטיפת רצפה. חיפשתי וחיפשתי, ולא מצאתי משהו ייעודי\מתאים לנושא. האם מישהו יכול לייעץ מה כדאי, ובעיקר איפה קונים את זה? אני מתל אביב. שאלה שנייה - איפה קונים מעמדים יפים לרמקולים האחוריים? אני מחפש משהו יפה, אולי מאבן, ולא סוג מתכתי ולא יפה. תודה מראש על העזרה

dts

New member
מוזר שJAMO מספקים רמקול רצפתי

שעומד ישירות על פלטת העץ התחתונה שלו. תבדוק אם אין לרמקול 4 הברגות לספייקים וגם אם אין ספייקים ניתנים לרכישה תנסה באדר שנמצאים ברחוב החשמונאים בת"א. מעמדים יפים (?) מאבן ועץ יש בסאבו אודיו - רן שביט- שבהרצליה יש כאלו מתוצרת USHER ששווים בדיקה.

ש.פ.ד

New member
אני בכלל לא מוצא את הרמקולים הללו

בשום אתר באינטרנט. בכל מקרה, הרבה מאוד רמקולים זולים מגיעים כך. אם אין לרמקול הברגות בתחתית, כדאי לרכוש עבורו ארבע כפתורי גומי דביקים. צריך לבחור את הסוג הגדול יחסית, וכשרוחצים את הרצפה פשוט להזיז את הרמקול הצידה. אני יודע שהעניין מעט חורג מתחום עיסוק הפורום, אבל כשרוחצים רצפה לא באמת חייבים לשפוך המון מיים על הרצפה, ניתן פשוט לעבור עם סמרטוט רטוב, ואז לייבש עם יבש ולהחזיר את הרמקולים למקומם...

1cuteguy

New member
תודה על התשובות עד עתה. לינק לרמקול

אני יודע שהם לא יקרים כ"כ ,אבל הם לא זולים כ"כ, סה"כ אמורים לתת איכות מצוינת תמורת המחיר לגבי גומיות הגומי - איפה ניתן לרכוש אותן? תודה http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=37722

למעלה