שאלה ועזרה

shpar

New member
שאלה ועזרה

הי בנות שאלה שמאוד מציקה לי, מתי הרגשתם שאתן אוהבות ממש את הפיצי, ישר אחרי הלידה? או לאחר תקופה מסויימת(שבוע, שבועיים חודש) תודה

לא לדאוג...../images/Emo13.gif

אצל רובנו, זה לא קורה מיד. אני הרגשתי איזשהו קשר ודאגה גדולה מאד\ אבל קשה לי לומר שהייתי מאוהבת בתומר מהרגע הראשון. בטח ובטח לא עזר לזה שהייתי קצת מדוכדכת מהלידה (ההורמונים...). אבל זה מגיע ובגדול. חכי חכי לחיוך הראשון...

אפרת12

New member
אני ../images/Emo35.gif ../images/Emo99.gifת ממש../images/Emo35.gif

רק בזמן האחרון. ותשאלי בן כמה פיצקו שלי
בן חצי שנה. היה לי ים של איכפתיות ואחריות ואפילו הקרבה. אבל רק עכשיו אני מרגישה מאוהבת בו. פרפרים בבטן של ממש...

leahf24

New member
../images/Emo49.gif

אל תדאגי , זה לוקח זמן זה בדר"כ לא בא ישר אחרי הלידה.

לקח קצת זמן.

דווקא בעלי מיד התאהב בה... לי היה ישר מן חוש חייתי להגן עליה ולדאוג לה, אבל ההתאהבות לקחה עוד איזה חודשיים. כשהיא הפכה מגוש קטן שיונק וישן- לאדם קטן.

זה בא לי טבעי עוד בהריון, אבל כששמו

אותה עליי מייד לאחר הלידה, אז הייתי ברקיע השביעי! הרגשתי אליה אהבה גדולה טהורה ועצומה ואני יכולה להגיד לך שזה רק מתגבר כל יום שעובר (היא בת שנה) זה לא נתפס לי כמה אני מסוגלת לאהוב. פשוט נפלא

יעל11כהן

New member
מאוחר יותר

בכלל לא אחרי הלידה. כשהניחו אותה עלי כבר הייתי עייפה מאד מהלידה (מ-5 בערב עד 5 לפנות בוקר). הבטתי בה ולא נקשרתי בכלל. היא גם לא דמתה למה שחשבתי שהיא תהיה דומה... בקשתי שישאירו אותה עד שבעלי יראה אותה (הוא לא נכח בלידה עצמה) ואז רק רציתי לישון. כמו שכתבו כאן, גם לי היה חוש אחריות חזק מאד לגביה והתנהגות של הגנה עליה מפני כל דבר הכי קטן - אבל האהבה באה עם הזמן והתחזקה עם הזמן. היום אני פשוט מאוהבת בה.

המנומשת

New member
גם אצלי..לאחר הלידה

הרגשתי שאני לא אמא,ולאט לאט התאהבתי בה...היתי קצת מדוכאת מלידה אבל זה עבר לי מהר..התאהבתי בה כשהחזקתי אותה לצדי והבטתי בה והיא הסתכלה עליי בעיניים קטנות ומלאות שמחה
וכעת אני מאוהבת בה מיום ליום!רוצה לאכול אותה

למעלה