שאלה ובקשה:

Velma Kelly

New member
שאלה ובקשה:

1. האם זה אבנר מנגן ברגעים אלו ממש ביצפאן? 2. למישהו יש תמונה של הסמל של משינה? כמו שהוא על החולצות מההפועה?

Velma Kelly

New member
חחחח מה הוא עושה שם?

גם הצחיק אותי שהיה משפט קצר על משינה? "משינה התאחדו, ונוה ואהוד התפרקו" ראיתם איך אבנר צחק? חמוד..

Yoda Killer

New member
נראה לי שהוא מנהל מוזיקלי שם

מאז שהם התחילו את התוכנית של יצפאן. ומייקל מנגן ביאיר לפיד לא ?

ben4ever

New member
אני חושב שהוא הופיע אתמול בעיקר

בגלל שזו פתיחת עונה וגם בגלל יהודה פוליקר שהופיע שם, איתו הוא עבד עוד מאז "הילד שבך". ולא נראה שהוא יופיע עכשיו הרבה שם, בגלל משינה כמובן

Velma Kelly

New member
אההההה!!!../images/Emo2.gif

הרגע עשיתי 1+1 (לקח זמן, מה לעשות - אחרי הכל אני באמת בלונדינית..) ויש לי ידיד ממש ממש טוב שיש לו פרוטקציות ביצפאן ואני תמיד זכרתי שהוא כל פעם אמר לי שהוא הולך לראות שוב את הצילומים של יצפאן אז עכשיו שאלתי אותו אם יש מצב שהוא יכול לקחת אותי או פשוט להביא לי חתימה והוא אמר שאין בעיה ושבחנוכה הוא ייקח אותי, אבל מה? אני בטוח אקפא בשניה שאני אראה אותו ואז או ידיד שלי או בת דודה שלי (צריכה ליווי, במיוחד מאחת שאחרי ההופעה החליטה שהיא צריכה להתחתן עם יובל
) יהיו צריכים ללכת לבקש בשבילי.. יווו זה מגניב! אבל אני מתביישת:) מה לעשות, ביישנית..

amc22

New member
../images/Emo118.gif../images/Emo73.gifוואי איזה כיף לך נשמה!

רק חבל שיובל נשוי (למכוערת הזאת מ"כנפיים שבורות"
)...

TAZ!

New member
אורלי זילברשץ-בנאי!!!

למה להגיד מכוערת? לא יפה! וחוצמזה היא כותבת שירים מצוינת ('אנה' ועוד כמה...)

amc22

New member
../images/Emo118.gif../images/Emo73.gifהיא מכוערת, יש הבדל....

יש הבדל בין "לא יפה" ל"מכוערת": דוגמה למשפט עם המושג "לא יפה": היא לא יפה אבל היא גם לא מכוערת. דוגמה למשפט עם המושג "מכוערת": היא כל כך מכוערת אין בה טיפת יופי. טוב
וזה שהיא מכוערת זה לא אומר שהיא משוררת לא טובה (למרות שאני אישית לא אוהבת את השיר "אנה" אבל כל אחד ודעתו שלו...).

amc22

New member
../images/Emo118.gif../images/Emo73.gifואופס עוד משהו../images/Emo26.gif

כדי שלא תוכלו אותי חיה: *לדעתי היא מכוערת

TAZ!

New member
לא התכוונתי...

...להגיד שהיא לא יפה, אלא שזה לא יפה להגיד על מישהי מכוערת, בין אם זה נכון או לא.

ברפרטואר של אורלי

נמצא גם סוזי בלי היד. ולדעתי אם היא היתה יפה היא היתה מתפרנסת מהיופי שלה. היא שחקנית לא רעה בכלל (לתפוס את השמיים), והיא לא חייבת להיות דוגמנית הבית של פוקס בשביל זה... זה התפקיד של יעלי

ben4ever

New member
היא שחקנית מעולה....

וגם האלבום המוזר שהיא הוציאה התחבב עליה... והיא לא מכוערת, היא "מאותגרת חיצונית". קחי אותי אורלי!!
עזבי את הפרסי המשקפופר ובואי אליי!!

amc22

New member
../images/Emo118.gif../images/Emo73.gifחחחחחחחחחחחחחחחחחח ../images/Emo6.gif

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מאותגרת חיצונית
זה הדבר הכי מצחיק ששמעתי היום

amc22

New member
../images/Emo118.gif../images/Emo73.gifאיי../images/Emo70.gif יובל לא פרסי../images/Emo70.gif

למעלה