שאלה- השגה על טסט (אופנוע) יכולה להצליח?

ליאתכ

New member
אתה צוחק זה כבר קרה בעבר

בגלל זה לא נותנים תשובות במקום בדרך כלל

gray

New member
נו באמת

‬היה זה אל קפונה שאמר‮: "‬אתה יכול להגיע הרבה יותר רחוק עם מילה טובה ואקדח מאשר עם מילה טובה בלבד‮"

stoli

New member
לא יצאת מהמגרש?

לדעתי גם אם יתקבל הערעור, תקבלי לכל היותר טסט חוזר, היות שלא השלמת את כל הטסט. אני לא כל כך מכיר את הליך הערעורים - האם זה נעשה דרך ובתמיכת המורה, או שאת לבדך במערכה?

ליאתכ

New member
לא יצאתי מהמגרש הוא אמר לי אני מצטער גם

הפעם לא תצאי החוצה את עדיין לא שולטת טוב על האופנוע ואני לא רוצה שתצאי החוצה את באחריותי בלה בלה בלה (אם הוא היה יודע שאתמול רכבתי לבד על 100 קמ"ש בכביש מהיר הוא לא היה אומר ככה דווקא בחוץ אני מלאה בטחון ואגב זה רק בגלל שהמורה ברח לי ברמזור) בכל אופן אני לא יודעת מה הפרוצדורה של הערעור... המורה אמר לי שזה סיכויים קלושים ואגב: מפח הנפש גדול כל כך כי דווקא היום בניגוד לטסטס הקודם באתי עם המוון ביטחון כי ידעתי שאני יודעת לרכב ושאני יודעת לעשות שמיניות והייתי בטוחה שאעבור...

Nihil F2

New member
בזמן עירעור אי אפשר לגשת לטסט נוסף.

קחי את זה בחשבון. עד שלא תקבלי תשובה לכאן או לכאן לא תוכלי לגשת לטסט. תעשי חושבין אם לא עדיף לך פשוט לגשת שוב.

ליאתכ

New member
כן כן כבר ירדתי מהקטע של הערעור אבל הקלטה

כן יש לי תוכנית אחרת: אני אגש לטסט ובגלל שאני יודעת שאני רוכבת טוב אני אבקש מאחד החברים שלי שם לצלם את זה בוידאו. אני רוצה לראות שהבוחן יטען שאין לי שליטה או כל מיני נימוקים כאלו. לפחות תהיה לי הוכחה מוקלטת. אז נראה מה יגיד.. אני אומרת לכם המורים היו המומים מזה שהכשיל אותי הם כעסו ואמרו לי שהייתי צריכה להתווכח איתו ושהוא היה צריך להוציא אותי לכביש. לפחות הפעם יהיה לי את זה מוקלט ואני אראה לו שוב ושוב שעשיתי היטב

למעלה