שאלה- השגה על טסט (אופנוע) יכולה להצליח?

אולי תשאילי לו איזה זוג אחד

שינסה בעצמו ויראה

Moo Moo

New member
דווקא רולינג סטופי בסוף הבלימת חרום...

שהוצאתי רישיון A רק גרר מבטי התפעלות מהמורים והטסטר. אהה זה היה בתרגול כמה דקות לפני תחילת הטסט. בטסט עצמו בלמתי כמו ילד טוב.

ליאתכ

New member
אתה בטוח?? יש טסטרים שבטח שונאים

תלמידים שעושים פוזות ומשוויצים... או אולי כשהבוחן אמר לי: את עדיין לא שולטת לגמרי על האופנוע הוא התכוון : "מה ברור שאת צריכה לדפוק פה וילי מה זה לא ברור????"

Moo Moo

New member
../images/Emo6.gif לא ידעתי שהטסטר שם ומסתכל...

וגם לא התכוונתי לעשות פוזות, סתם לא רכבתי הרבה זמן לפני הטסט והתחשק לי להשתעשע קצת
איזה מישהו בא אלי ושאל אותי אם אני רוכב ככה גם בכביש, למזלי אמרתי לו: "לא. רק במגרש האימונים, לשיפור השליטה". אח"כ גיליתי שזה בעצם היה הטסטר
. מסתבר שהוא לקח את זה ברוח טובה. ואם כבר, תראי מה צילמנו במגרש הטסטים בחולון, ככה עוברים טסט סופרמוטו סטייל

ליאתכ

New member
איך תמיד חייב להיות אחד

שיציע הצעה שמקבעת שוביניזם .............................. ולא... זה לא עובד

ליאתכ

New member
אגב: השגתי את האס וי אלף המדהים שהיללת ושיבחת

כל כך. והרבה פחות מחמישים אלף. ;)

gsxr77

New member
המחירון שלו 31K, כך שבוודאות שילמת יותר

ניחוש שלי, 43K

ליאתכ

New member
חחחח חמוד.. אני יודעת מי אתה: מוביל את מועדון

האופנועים הישראלי.. מקשקש ברנטו... כותב לי בפייסבוק ... כיף גדול. וגם: חכם בלילה ;) הוא היה יותר מרוצה אם הרגולטור לא היה שווק חיים והוא לא היה צריך להזמין מחו"ל אה כן והסלילים.. גם עושים סימנים של עומדים למות. לא נורא... אחרי החאייה קצרה הכל יחזור למסלול.

gsxr77

New member
../images/Emo35.gif חלה טעות מצערת ../images/Emo4.gif

לא מקשקש עם אפ'חת בפיכסבוק כי פשוט אין לי כזה רנטו, אנ'לא יודע, עוד לא הגעתי לגיל של לקבל רנטות
בכל מקרה, סלילים, מיישרים ושאר ירקות - לפני שאת רוכשת תני ה"פ כי יש לי המון חלקים לנבלה זה חלק מהשדרוגים שעברה אצלי הנבלה ולכן אין מצב שאפרד ממנה תמורת 50K DynoJet Power Commander III Yoshimura Dual RS-3 Carbon Exhaust Our Own Soft Luggage Tail Pack+Panniers 74l fits Givi K&N OIL FILTER PAIR ATV KN 138 K&N HIGH FLOW AIR FILTER Undertail LED for SV1000 SV1000 Seat Cowl GIPRO GEAR INDICATOR w/TRE VORTEX 17 th tooth Front Sprocket VORTEX 43 th Black Rear Sprocket SV1000 SPEEDO HEALER Double Bubble Windscreen Suzuki SV1000S SV1000 LED KIT GAUGE CLUSTER BLUE Helibars Heli Clipon Bar SV1000s Expandable Seat Tail Bag Galfer Front Brake Lines Galfer Rear Brake Line Galfer Clutch Line Galfer HH Front Brake Pads 4 Galfer Rear Brake Pads Galfer Front Brake Wave Rotors Hyperpro RSC Steering Damper/Stabilizer Carbon Fiber Top Crown Trim GSXR1000 Rear shock Race exhaust bracket racing mount mounts sv1000 NGK spark plugs iridium CR8EIX SV1000 SILVER HUGGER Clutch Brake Lever Suzuki SV1000 Mirror Extenders Spacer

ליאתכ

New member
השם ישמור איזו רשימה ואל תגיד לי

שאתה יודע מהשמיים שהוא שילם 43. קהילת האופנוענים ובעיקר קבוצת אונועני ישראל מצומצמת. אז ככל הנראה מפה לאוזן..... אתה יודע... ת'כלס לא משנה מי אתה זה לא נותן לך איזה כוח מסתורי רק כי אתה יודע כמה הוא שילם... שיהיה לו לבריאות. וגם לך.

gsxr77

New member
פשוט ניחוש...

היה אחד לפני כשבועיים שדרש 45 אז "הורדתי" קצת וניחשתי 43 בפחות מזה הוא היה יוצא "פראייר" לדעתי
בכל מקרה, יש לי חלקי חילוף לרוב, חבל לשלם מחירי ארץ הקודש לא הבנתי דבר אחד, מי זה "הוא שילם", לא שלך הנבלה?

ליאתכ

New member
איזה שלי שעה אני בוכה פה שלא עברתי טסט

איך יהיה שלי..... של חבר שלי. אממ כשחושבים על זה... מה ששלו שלי. ;) יש לי את הטלפון שלך אני אתן לו למקרה שגם הסלילים ימותו. רק אל תשחט במחיר הא מוטי..

gsxr77

New member
מוטי שרון, יהיה 'פסדר, אנ'לא שוחט רק מחסל ../images/Emo13.gif

ליאתכ

New member
אתה מאיים על עו"ד?? אי אי אי .... חבל

יש לך פנים יפות.... שרון צפה לטלפון

למעלה