שאלה היפוטטית ...

1Eliko1

New member
שאלה היפוטטית ...

תגידו , אם אני מצליח להכנס למודם USB, דרך הראוטר מהלפטופ אז אני לא אמור להצליח להכנס למחשב שמחובר למודם בחיבור USB (זה מודם motorola עם יציאה גם לראוטר וגם USB למחשב) ?
 

joelsnet

New member
קורא פעם עשירית ולא מבין...

אנא, הסבר מי קשור אל מי ואיך, ונסה לפרט מה שיותר, מה אתה רוצה לעשות.
 

1Eliko1

New member
OK אני אשתדל . . . .

יש מודם MOTOROLA , מחובר בUSB למחשב רגיל (WI98). מאותו המודם מיציאת הרשת הוא מחובר לראוטר (זה אפשרי בדיגמי המודמים האלה).... הראוטר משדר אלחוטית ללפטופ. עד כאן אני מניח שלא אמורה להיות בעיה להבין את החיבורים. לשני המחשבים יש אינטרנט בלי בעיה... חשבתי האם אני יכול להכנס למחשב דרך הלפטופ (לנצל משאבי הרדיסק לדוגמא), אז הגדרתי רשת במחשב וworkgrop ובדקתי האם אני יכול להגיע לSETUP של המודם דרך הראוטר ..ואני יכול. אבל לא הצלחתי בשום צורה להכנס להרדיסק עצמו, לא בעזרת מס' הIP ולא בחיפוש ברשת ... השאלה האם זה אפשרי בכלל ? ואם כן איך ? לדעתי אם אצליח להבין אם ניתן להתחבר למחשב דרך המודם אז אוכל להתחבר גם דרך הראוטר שמחובר למודם ....
 

Zarnivop

New member
בצורה שאתה מציע - זה רעיון רע

וגם די עקום. אתה צריך לפתוח את המחשבים שלך לכל שכונת הכבלים. הפתרון הנכון - לחבר את המחשב הנייח לראוטר - בדוק אם יש לו יציאות RJ45. אם יש - התקן למחשב הנייח כרטיס רשת וחבר אותו לראוטר. אם אין, רכוש כרטיס רשת אלחוטי לנייח.
 

1Eliko1

New member
ברור ...

שכרטיס רשת זה או אחר יפתור את הבעיה ... אבל רציתי לבדוק את הדרך העקומה ... גם אם זה יפתח את את המחשב לכל השכונה... האם ניתן ? האם אתה יודע איך ?
 

eladts

New member
אתה מתקמצן על 20 ש"ח?

כנה כרטיס רשת למחשב הנייח וסגור עניין. אם תעשה מה שאתה רוצה זה עניין של דקות עד שהמחשבים שלך יפרצו.
 

Zarnivop

New member
באמת, שאלתי את עצמי

מה לעשות במקרה שיוזר מתעקש לעשות הכל הפוך. במקום העבודה שלי זה עניין של פירמידת כוחות ובלגנים - פה אפשר (ונראה לי נכון יותר) פשוט לא להשיב
 

1Eliko1

New member
OK OK

הבנתי, אתם פשוט לא יודעים ... OK לא ממש נורא במילא זה היה סתם אתגר לראות אם אפשר ....
 

eladts

New member
אנחנו יודעים

אבל אף אחד לא רוצה שתבוא לבכות לו "למה פרצו לי למחשב".
 
למעלה