שאלה |הדגש| מאוד חשובה|סדגש|

קמי ולו

New member
שאלה |הדגש| מאוד חשובה|סדגש| ../images/Emo70.gif

שלום לכו-לם
אני חדש פה וקוראים לי אביעד אך אני מעדיף להישאר בעילום-שם. רציתי לשתף אותכם ב... איך נקרא לזה???...מעין חלום מתוק כזה... זה הולך ככה: תמיד אני עסוק בסאונד ונגינה וכבר כמעט שלוש שנים שאני כ"כ רוצה שיהיה לי ציוד מקצועי..... אולי לא מקצועי ביותר אבל שיהיה ניתן להפיק ממנו דיסקים וסאונד באיכות. הבעיה היא כזאת: אין לי שום מושג איזה ציוד צריך: מגבר, אקולייזר (שדרך אגב, אין לי מושג מה זה...), צורב.... מישהו מוכן לומר לי איך בכל זאת אני יכול להשיג\לקנות ציוד כזה
Please reply to this question!=בבקשה תגיבו לשאלו הזאת! תודה! " המוזיקה היא שפה שכולם מבינים"

AcE666

New member
שכחת לציין פרט מסויים

אהההה איזה סוג של מוזיקה אתה עושה????

לפני הציוד,המחיר והמחיר המוזל שלי:)

רצוי שתציין סוג מוסיקה ולאיזה תרכים דמו? מקצועי? כמה אתה מוכן להשקיע .. מה אתה רוצה להקליט רק שירה אמ.. רק מידי וסינטי או גם כלים אקוסטים? איזה חדר יש לך ובלה בלה בלה בלה..

מצחיקה השאלה שלך

אם אתה חושב שקניית הציוד היא הדרך להפיק מוסיקה טובה בסאונד טוב אתה טועה , ובניגוד לחברי בפורום לא מעניינת אותי סוג המוסיקה שאתה עושה או רוצה לעשות אלא הדרך ואופן הביצוע שלה....אחרי הכל מזרחית ,רוק , בלוז כולם ישמעו לא טוב אם ההקלטה לא טובה!!! עצה 1: תנסה ללמוד לפני שאתה זורק את הכסף עצה 2: תפנה אלי (פרטי) לפרטים יותר מדוקדקים לגבי מה לקנות ומה התקציב שלך עצה 3: כאשר אתה שואל שאלה תנסה להצטמצם יותר בטווח שלה , לשאלה ששאלת פה יש תשובות מפה ועד ניו יורק......... בהצלחה

למעלה