שאלה- הגדלת חלב..

אפרסק 28

New member
שאלה- הגדלת חלב..

קפיצות גדילה..... איך מגדילים את כמות החלב.. אישתי מניקה כל היום הילדה כל הזמן יונקת אני חושב שאין מספיק חלב.....או שזו קפיצת גדילה..
 

אפרת_ח

New member
קפיצת הגדילה - מנגנון אוטומטי ../images/Emo42.gif

הילדה רוצה לינוק כל היום => אשתך מניקה כל היום => הגוף מגיב לדרישה ומייצר יותר חלב
קפיצות גדילה אופייניות בגיל 3 שבועות, 6 שבועות, 3 חודשים, 6 חודשים. יש תינוקות שלא מדייקים לגמרי בלו"ז וגם זה בסדר. עוד דבר חשוב: הרבה תינוקות מעדיפים ארוחות קטנות וצפופות, וכל זמן שזה לא מפריע לאמא זה בסדר, גם אם מבחוץ זה נראה ש"היא כל היום יונקת".
 

niritcat

New member
יכולה רק להסכים עם אפרת -

הנקה תכופה זה האמצעי היעיל ביותר להגברת חלב. קפיצות גדילה יכולות להיות מתסכלות מאוד - כי פתאום, אין מספיק חלב. אין ספק שהתינוק רוצה לאכול יותר ממה שיש באותו הרגע. אין ברירה אלא להיעזר בסבלנות...ולהניק. הרבה אמהות מפסיקות להניק בקפיצות גדילה ועוברות לתמ"ל כי נדמה שהחלב נגמר. זה קשה, ולוקח יומיים-שלושה, אבל מסתדר. הקפיצות הבאות יהיו קלות יותר. ורק הרשה לי (שוב) להתפעל ולחזק את ידייך על המעורבות שלך בהנקה. חזק ואמץ!
 

Shellylove

New member
זה בדיוק מה שקורה

בקפיצת גדילה: הילדה כל היום יונקת, נדמה שאין חלב. המנגנון הזה נועד להגדיל את תפוקת החלב וזה לוקח בערך 48 שעות. אז אם אתה כזה אבא מדהים (ואתה כזה), תפנק את panti הרבה, תדאג לה לשתיה ואוכל למיטה ושתניק את ארבל כמה שהיא רוצה. כשהסיפור יעבור, יהיה לה יותר חלב.
 
למעלה