שאלה:האם נכונה השמועה לפיה

מצב
הנושא נעול.

4דדד

New member
לפי מה שהבנתי השביתו

ה-וולוו מתחילים בהשבתה באגד !
רוב רובם של וולוו (יונקיר) כבר מושבתים !!! דני הביא לי את התמונות. זה לא יאמן: אך גם ה- B 12 B מאוד לא מוצלחים והנהגים ממתינים כולם ל....... מרצדס חדש כמובן.
לפי מה שהבנתי השביתו
רק 10 וולוואים מודל92 אך לשאר יש עוד זמן בטח למארסים ולמרכב עממי.

טעות. השביתו את רוב היונקרים. הנה

לפי מה שהבנתי השביתו
רק 10 וולוואים מודל92 אך לשאר יש עוד זמן בטח למארסים ולמרכב עממי.
לפניי אלבום תמונות פתוח עם תמונות שדני וצביקה ויינשטוק הביאו לי במהלך ה-שבעה על אימי ורואים לפחות 15 כאלה מושבתים. בין המושבתים סופית: 84-626-01 עד 84-632-84 והרבה רכבים מהסדרה 84-840-01 וכו". כולם ז"ל.

4דדד

New member
אני דווקא ראיתי אתמול במוסך חולון

לפניי אלבום תמונות פתוח עם תמונות שדני וצביקה ויינשטוק הביאו לי במהלך ה-שבעה על אימי ורואים לפחות 15 כאלה מושבתים. בין המושבתים סופית: 84-626-01 עד 84-632-84 והרבה רכבים מהסדרה 84-840-01 וכו". כולם ז"ל.
אני דווקא ראיתי אתמול במוסך חולון
לפחות 4 וולוואים מוגמרים (תוצרת חוץ)בשטיפה,הם של תיור ונופש.

אתה יכול אולי לעלות תמונה שלהם??

אתה יכול אולי לעלות תמונה שלהם??

אורי404

New member
יש תמונה של אביתר בארכיון הפורום.

אם דני יסכים, אעלה ברצון. דני לא ממ
ממש שמח שאני מעלה פה תמונות מהארכיון שלו. אשתדל לשכנע אותו בהקדם.
יש תמונה של אביתר בארכיון הפורום.
את ה 86-207-01 צילם ד"ר אביתר רייטר. הוא הופיע בפורום.

אורי404

New member
הם מוצעים למכירה.

ה-וולוו מתחילים בהשבתה באגד !
רוב רובם של וולוו (יונקיר) כבר מושבתים !!! דני הביא לי את התמונות. זה לא יאמן: אך גם ה- B 12 B מאוד לא מוצלחים והנהגים ממתינים כולם ל....... מרצדס חדש כמובן.
הם מוצעים למכירה.
באתר של אגד יש מכירה של שמונה וולוו יוניקרים המוצעים למכירה מחוץ לגבולות המדינה (באמת שאלה טובה למה לחו"ל, ולא בתוך הארץ).

4דדד

New member
כל אוטו שעבד באגד ולא בתיור ונופש

הם מוצעים למכירה.
באתר של אגד יש מכירה של שמונה וולוו יוניקרים המוצעים למכירה מחוץ לגבולות המדינה (באמת שאלה טובה למה לחו"ל, ולא בתוך הארץ).
לא יכול להימכר בארץ,כנ"ל יונייטד טורס ודן.

אורי404

New member
אבל יש כאלה שנמכרו.

אבל יש כאלה שנמכרו.
יש לו מעט SUים שנמכרו. היום ראיתי בבינימינה מאן SU, צבוע בצבע האדום-אפור (צביעה שדומה ל-2304/90-918-01), משנת 87 (לא זוכר את כל המספר), בחוץ היה כתוב 960. בקיצור, הכיתוב של יונייטד טורס היה מחוק באופן רשלני, והיתה כתיבה לא בולטת "מטיילי פסגות". בנוסף אליו נמכרו לא מעט SU-ים ו-0303-ים בארץ.

4דדד

New member
כולם היו בחברות תיירות

אבל יש כאלה שנמכרו.
יש לו מעט SUים שנמכרו. היום ראיתי בבינימינה מאן SU, צבוע בצבע האדום-אפור (צביעה שדומה ל-2304/90-918-01), משנת 87 (לא זוכר את כל המספר), בחוץ היה כתוב 960. בקיצור, הכיתוב של יונייטד טורס היה מחוק באופן רשלני, והיתה כתיבה לא בולטת "מטיילי פסגות". בנוסף אליו נמכרו לא מעט SU-ים ו-0303-ים בארץ.
כולם היו בחברות תיירות
כמו יונייטד ותיור ונופש

orensaab

New member
אוטובוסים של אגד נמכרים בארץ

ראו כמה 303 נמכרו לחברות פרטיות, והרבה מהם חתמו על הסכמי אחזקה גלובליים עם אגד. רוצים דוגמא: תור בוס. הוולוואים עם מרכבי יונקיר וברקהוף מיועדים לייצוא על מנת שלא להכנס לפינה שמי שיקנה יאסוף בדרך גם הסכם אחזקה לאוטובוסים שאגד לא מחזיק עבורם חלפים.

4דדד

New member
כל אוטובוס שהיה באגד תיור

ראו כמה 303 נמכרו לחברות פרטיות, והרבה מהם חתמו על הסכמי אחזקה גלובליים עם אגד. רוצים דוגמא: תור בוס. הוולוואים עם מרכבי יונקיר וברקהוף מיועדים לייצוא על מנת שלא להכנס לפינה שמי שיקנה יאסוף בדרך גם הסכם אחזקה לאוטובוסים שאגד לא מחזיק עבורם חלפים.
כל אוטובוס שהיה באגד תיור
או ביונייטד יכול להימכר בארץ,כל ה303 שנמכרו היו של תיור ושל גת

אורי404

New member
../images/Emo51.gif

בדקתי !! יש בסה"כ 23 יונקרים מושבתי

הם מוצעים למכירה.
בדקתי !! יש בסה"כ 23 יונקרים מושבתי
מושבתים. 8 מהם מיועדים ליצוא, 8 אחרים לפירוק, 1 למוזיאון ו- 6: גורלם טרם נחרץ.

ייעדו לו את: 84-840-01. האוטו הזה

לפי נח כרגע אין יונקיר בדרך
למוזיאון,הם זרוקים בעיר גנים איפשהןא
ייעדו לו את: 84-840-01. האוטו הזה
מיועד למוזיאון על הנייר. אגד לא מעוניינת להוסיף אוטובוסים למוזיאון כי היו שטענו ששיפצו סוסיתות וסימקא ישנות במקום לשפץ אוטובוסים. כעסו על נח בגלל זה. לא נותנים לו יותר תיקצוב ואני לא יכול לנקוב בשם "הרשע" שעוצר כספים כי זה עניין עדין ואישי. אם תרצה - במסר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה