שאלה: האם יתכן שה-קורונה והחיסונים דפקו לנו את המוח..

המוח שלכם נדפק זה בטוח. עם מטומטם. על זה אין לי ויכוח איתך.
אתם על מטומטם מהתחת. עוד לא ראיתי עם מטומטם כזה. בגלל זה השלטון שלכם עובד עליכם.
אתם כמו אותו חוסה מפגר סגור בבית מחסה למפגרים שלא מבין מימינו ומשמאלו עם IQ של פחות מ 100.
אבל לא הקורונה דפקה אתכם.
אסון חרבון אוסלו דפק אתכם.
אני לא יודע בן כמה אתה אבל אולי יש מצב שאתה צעיר ולא מבין כלל מה היה בתקופה ההיא כשאמרנו מכהנא חי אל תחתמו על האסון הזה זה יביא אסון גדול והביא אסון גדול מערכת טרור בשנות ה90 ו ה 2000 עד היום.
זה מה שדפק לכם את הצורה.

palmony1951

Well-known member
אתם על מטומטם מהתחת. עוד לא ראיתי עם מטומטם כזה. בגלל זה השלטון שלכם עובד עליכם.
אתם כמו אותו חוסה מפגר סגור בבית מחסה למפגרים שלא מבין מימינו ומשמאלו עם IQ של פחות מ 100.
אני לא יודע בן כמה אתה אבל אולי יש מצב שאתה צעיר ולא מבין כלל מה היה בתקופה ההיא כשאמרנו מכהנא חי אל תחתמו על האסון הזה זה יביא אסון גדול והביא אסון גדול מערכת טרור בשנות ה90 ו ה 2000 עד היום.
זה מה שדפק לכם את הצורה.
מה לדעתך ניתן לעשות עכשיו לתיקון המצב [אם בכלל]?

מה לדעתך ניתן לעשות עכשיו לתיקון המצב [אם בכלל]?
להחליף את הדמוקרטיה הליברלית האקטיביסטית השמאלנית ההזויה לדמוקרטיה שמרנית מתגוננת.
משמע.
תפיסת מחמוד עבאס והכנופיה שלו העמדתם לדין בעוון רצח יהודים בהפעלת חוק עשיית דין נגד נאצים סיום אוסלו בהכרזת הריבונות היהודית ישראלית על כל יהודה ושומרון והבקעה והחלת משטר צבאי בכל מקום בו יש ערבים שאינם אזרחי ישראל .
גירוש לפחות של חצי מיליון ערבים שעוסקים בהסתה לרצח יהודים בטרור ובכל מה שקשור לאי ציות לממשל הצבאי.
יחד עם זאת פתיחת חוק פינו פיצוי לכל ערבי גם אם הוא אזרח ישראלי ולא אזרח להגר מארץ ישראל לכל מקום שירצה בתהליך חד כיווני.
וכמובן בבחירות הבאות לבחור בעוצמה יהודית ולא בליכוד.

בן גביר מלך ישראל.

evglev1

Well-known member
מנהל
אפילו את האריתראים לא הצליחו לגרש מכאן.
לכן הוא אומר סוג אחר של דמוקרטיה שבג"צ לא יקבע הכול. וכאן הוא גם מציע פינוי-פיצוי לערבים שאם הם יהגרו הם יקבלו מענק כספי נדיב. אבל כאן צריך להחתים אותם על התחייבות לא לחזור כי בתרבות הפלסטינית הם יחזרו פעם אחר פעם כדי לקבל שוב ושוב את סל ההגירה שלהם, כי כמו שהם אוהבים לרצוח יהודים, הם גם גם אוהבים לקבל כסף מיהודים, אז גם אלה שאינם ילידים יחזרו פעם אחר פעם כדי לקבל שוב ושוב את הכרטיס לכיוון אחד ואת סל ההגירה.

palmony1951

Well-known member
להחליף את הדמוקרטיה הליברלית האקטיביסטית השמאלנית ההזויה לדמוקרטיה שמרנית מתגוננת.
משמע.
תפיסת מחמוד עבאס והכנופיה שלו העמדתם לדין בעוון רצח יהודים בהפעלת חוק עשיית דין נגד נאצים סיום אוסלו בהכרזת הריבונות היהודית ישראלית על כל יהודה ושומרון והבקעה והחלת משטר צבאי בכל מקום בו יש ערבים שאינם אזרחי ישראל .
גירוש לפחות של חצי מיליון ערבים שעוסקים בהסתה לרצח יהודים בטרור ובכל מה שקשור לאי ציות לממשל הצבאי.
יחד עם זאת פתיחת חוק פינו פיצוי לכל ערבי גם אם הוא אזרח ישראלי ולא אזרח להגר מארץ ישראל לכל מקום שירצה בתהליך חד כיווני.

בן גביר מלך ישראל.
אני חושב שצריך לשנות את שיטת הבחירות, השיטה שלנו היא ב-90% שונה מאשר המדינות האחרות

פולגאר

Well-known member
משמע.
הוא הפחות גרוע, צריך קודם להתחיל בתותחים הכבדים והם חברי המשותפת.
הליכוד פסה
בן גביר מלך ישראל.
אבל אין סיכוי שיתמנה לראש ממשלה :-(

זה מה שדפק לכם את הצורה.
אוסלו הוא זה שנתן לכם את האפשרות להמשיך את הכיבוש בלי פיתרון.

הכסות הבינלאומית.

dory30

Well-known member
לא, אבל השאלה היא אם לכולם כאן יש מוח. בזה אני בספק.

למעלה