> שאלה: האם זה חוקי, במדינת ישראל,

מצב
הנושא נעול.

שיהיו יותר מכלי רכב אחד עם אותו מס' רישוי? כי אתמול ראיתי לא שניים ולא שלושה ולא ארבעה, אלא (שימו לב טוב טוב), 29 כלי רכב, שונים, עם אותו מס' רישוי. מי יידע לומר איפה ומה (ואגב - הכל חוקי). חגי

צביקוש23

New member
בוודאי שלא חוקי לגמרי

שיהיו יותר מכלי רכב אחד עם אותו מס' רישוי? כי אתמול ראיתי לא שניים ולא שלושה ולא ארבעה, אלא (שימו לב טוב טוב), 29 כלי רכב, שונים, עם אותו מס' רישוי. מי יידע לומר איפה ומה (ואגב - הכל חוקי). חגי
בוודאי שלא חוקי לגמרי
עבירה פלילית ורצוי לדווח על כך במהירות האפשרית למשטרה.

צביקוש23

New member
לאחר שקראתי שוב קבל גירסא חדשה

צביקוש, קראת טוב את השאלה שלו ?
תקרא שוב...
התשובה היחידה שנראית לי סבירה והגיונית אם הוא טוען שהכל חוקי זה אולי מכוניות צעצוע בלונה פארק או משהו בסגנון.

אלו לא מכוניות צעצוע. אלא.....

התשובה היחידה שנראית לי סבירה והגיונית אם הוא טוען שהכל חוקי זה אולי מכוניות צעצוע בלונה פארק או משהו בסגנון.
מכוניות אמיתיות לחלוטין. חלקן פרטיות, חלקן מסחריות, וחלקן משאיות (וזה היה רמז ענק!!!!) חגי

אוהד11

New member
כלומר, כוונתך שמלבישים אותו מספר

מכוניות אמיתיות לחלוטין. חלקן פרטיות, חלקן מסחריות, וחלקן משאיות (וזה היה רמז ענק!!!!) חגי
כלומר, כוונתך שמלבישים אותו מספר
רישוי על כלי רכב שונים כדי לחסוך בהוצאות רישוי או לעבוד על השוטרים.

כי הם על משאית../images/Emo35.gif../images/Emo3.gif

כן אוהד - אותו מספר.
ולמה עושים את זה? אני בכוונה מושך ומושך...... חגי
כי הם על משאית

זה לא סקופ כזה גדול

כשתישברו - תודיעו לי

זה נהבה יותר פשוט מזה. רוצים רמז? >שפרעם< (ולא. לא קשור לארוע הטרגי של אתמול). חגי
זה לא סקופ כזה גדול
זה ידוע מימים ימימה. זה רשום כחוק זה אסור לנסיעה זה עומד מאוחורי שרשראות הרוב אינו נחשב רכב אספנות על פי חוקי ריכבי אספנות ואם תירצה תקבל גם את התמונות של כולם. לידם יש גם רכבים של משמר הגבול,סירת ברטראם,עם ראדר, לארקים,קורטינות,אופנועים,מוטוגוצים,הארלי דיוידסון,הונדות ווספות ריקשה,וגם עם צינה,טנדרים פורד

מה כן אוהד?

כן אוהד - אותו מספר.
ולמה עושים את זה? אני בכוונה מושך ומושך...... חגי
מה כן אוהד?
מה אתה עובד עליו על אוהד? אוהד שאל אותך אם זה על מנת לעבוד על השוטרים,ואתה עונה לו"כן אוהד". אז צריך להיות כתוב בתשובתך ,"לא אוהד".... זה לא על מנת לעבוד על השוטרים בישראל,אלא.............למטרות שימור התשובות שלך,ליכטיג,לא מדויקות.

אדון מבעד - הפוסל במום - במומו פוסל

מה כן אוהד?
מה אתה עובד עליו על אוהד? אוהד שאל אותך אם זה על מנת לעבוד על השוטרים,ואתה עונה לו"כן אוהד". אז צריך להיות כתוב בתשובתך ,"לא אוהד".... זה לא על מנת לעבוד על השוטרים בישראל,אלא.............למטרות שימור התשובות שלך,ליכטיג,לא מדויקות.
אדון מבעד - הפוסל במום - במומו פוסל

ליכטיג.....

ליכטיג.....
אין שם פרטיות,כולן ממשלתיות.או תחת שיפוט של משרד ממשלתי. ואין בבעלות פרטית של איש. הן שלך כמו שהן של שאר גולשי הפורום. אולי התכוונת שהן מכוניות נוסעים,ואכן חלקם מסחריות.

צביקוש23

New member
איני מפחד מאיש

צביקוש
גם עם משהו נראה לך פלילי מאוד תחשוב טוב לפני ריצה אל המשטרה מכמה סיבות.
איני מפחד מאיש
אף עבריין כזה או אחר לא מפחיד אותי ולא יעצור אותי מלדווח על עבירה פלילית כזאת או אחרת! אמשיך לדווח למשטרה על עבירות חמורות בדיוק כמו שדיווחתי עד היום. אני לא מפחד מאף אחד! לא מעבריינים, לא מבריונים שפלים ולא מאף אחד!

כל הכבוד

איני מפחד מאיש
אף עבריין כזה או אחר לא מפחיד אותי ולא יעצור אותי מלדווח על עבירה פלילית כזאת או אחרת! אמשיך לדווח למשטרה על עבירות חמורות בדיוק כמו שדיווחתי עד היום. אני לא מפחד מאף אחד! לא מעבריינים, לא מבריונים שפלים ולא מאף אחד!
כל הכבוד

ה דרומי

New member
מזל טוב לאגד תיור ונופש לרכבים החדש

מזל טוב לאגד תיור ונופש לרכבים החדש

מצב
הנושא נעול.
למעלה