שאלה דחופה

mln511

New member
שאלה דחופה

אני צריכה ללכת להזדכות היום בבקו"ם על כל הציוד שניתן לי, ואבד לי החוגר, השאלה היא מה העונש שיכולים להטיל עלי? (יש לציין שהשתחררתי מסיבות רפואיות שלא איפשרו לי תפקוד בעבודה משרדית ושיש לי אישור לינה בבית) והאם ישפטו אותי היום? ואם כן באיזה שעה כדאי להגיע לבקו"ם? תודה

Lancelot99

New member
איזה קטע! ../images/Emo6.gif בדיוק בזמן השחרור

איבדת את החוגר.. כמה מקורי

Lancelot99

New member
מה נראה לך? שלא ישפטו אותך? לדעתי

ישפטו אותך אפילו ביתר חומרה, כי את לא הראשונה וגם לא האחרונה שאיבדה את החוגר בדיוק בשחרור (יש מחלה כזאת של משתחררים, שהם לא מוצאים את החוגר.. בהחלט קטע מעניין!)

Lancelot99

New member
מישהו כבר אמר לאחרונה ששפיטה על

איבוד חוגר היא אחה"צ.. ד"א

mln511

New member
אוקיי השאלה שלי היא

מתי ישפטו אותי (אם זה הולך לפי שעה מסוימת המשפטים) ואיזה עונש יכולים להטיל עלי לאור העובדה שהוצאתי לפני הזמן מהצבא עקב סיבות רפואיות שלא איפשרו לי לתפקד בצה"ל ובטח שלא לישון במקום אחר שלא הבית שלי

deathcaster

New member
תשובה

שיפוט על חוגר ברוב המקרים מתחיל בשעה 17:00 אני מניח שתקבלי קנס שינוכה לך ממענק השחרור....... לפחות שמרת לך זוג מדים שתוכלי לנסוע באוטובוסים עם החוגר ש"אבד" ? סתם...צוחקים.....

Lancelot99

New member
יש מענק שחרור למי שהשתחרר מהצבא

על רפואי? לפי הגיל שלה (בכרטיס לפחות) אני בספק אם היא סיימה אפילו שנה בצבא

חייל111

New member
זוהר .... רק שתדע לך ...

ששמעתי שמועות, ואפילו שמעתי מסא"ל אחד, שיש נטייה להעניש ביתר חומרה על משפטים בנושאי חוגר בבקו"ם. מה שאני שמעתי, יש אנשים שישבו אפילו שבוע במעצר על זה. אם רוצים להיות קצת יותר חכמים .... עושים את זה כמה חודשים לפני השחרור ... ביחידה.

deathcaster

New member
חחחחח אמרת את מילת המפתח !

"אם רוצים להיות קצת יותר חכמים" - לצערי , לא הרבה רוצים , ללא שום קשר לחוגר.

Lancelot99

New member
זה לא מעניין אף אחד אם לא היית

יכולה לתפקד בעבודה משרדית או בטח שלא לישון במקום אחר שהוא לא הבית שלך, בטח לא את החיילת שתחתום לך על מסמכי השחרור וגם לא את הקצין שישפוט אותך. ישפטו אותך כמו שזוהר אמר כנראה החל מ17:00 תוספת קטנה לזוהר - אל תשכחי גם להשאיר את תג היחידה וכומתה.. ודיסקית כמובן, ות.א וגז מדמיע (בנות צריכות לא?) לא נעים לחטוף תלונה ושזה יגיע ליחידה שלך ויגלו שאת עדיין מסתובבת על מדים ועוד אפילו מקבלת תלונות

Lancelot99

New member
אולי כדאי גם לקנות איזו דרגת רב"ט

או משהו כזה.. שהסנאי לא יחשוד בכלל אם הוא יראה שאת בלי דרגה והחוגר ישן יחסית

Lancelot99

New member
../images/Emo41.gif למקרה שזה לא היה ברור - אני לא

מוצא שום דבר פסול בלהשאיר את החוגר לנסיעות אחרי הצבא. אני אפילו חושב שזה צריך להיכנס ביחד עם מענק השחרור. החייל עשה ככה וככה שנים והוא סבל עם המדים המסריחים? אז מגיע לו עוד כמה שנים של נסיעות בחינם כמו שהוא התרגל כ"כ יפה, אם הוא מחליט שהוא רוצה שוב ללבוש את המדים, על אחריותו בלבד.. מה שמצחיק אותי כ"כ בהודעה המקורית של mln511 זה הכביכול תמימות של "אוי, אני היום משתחררת ורק עכשיו ממש במקרה לגמרי גיליתי שאין עלי חוגר וכנראה איבדתי אותו"
אני מבטיח לך שאם איזה סנאי היה עוצר אותך ורוצה לראות את החוגר שלך - ישר היית "מוצאת" אותו בארנק שלך. לחילופין אם הנהג באוטובוס/כרטיסן ברכבת יבקש ממך לראות חוגר.
או בכניסה לתחנה מרכזית כשאת עם תיק גדול שאין לך כוח שיתחילו לבדוק
ושוב - אני בעד.. אם החייל מוכן לקחת על עצמו להסתובב על דקרון אחרי שהוא כ"כ התלונן שהוא שונא דקרון והוא לא ילבש אותם יותר בחיים שלו - אז למה לא?

Lancelot99

New member
../images/Emo36.gif אין לראות בהודעה זו עידוד

ל"איבוד" החוגר קצת לפני השיחרור

למעלה