שאלה דחופה

ofirush

New member
שאלה דחופה

מה אני צריכה בשביל להוריד סרטים מהמצלמה הוידאו דיגטלית שלי למחשב? יש לי מצלמת קנון וידאו דיגיטלית MV55I תודה!!

Pitaron4U

New member
>>>>

אני מניח שהמצלמה שלך היא מדגם Canon MV550I (ולא MV55I), אבל תקני אותי אם אני טועה. על כל פנים, לדגם MV550I יש חיבור USB בגוף המצלמה, המאפשר לחבר אותה ישירות אל כל מחשב כיום (בימים אלו לכל מחשב יש חיבור USB). כלומר, את צריכה כבל USB מתאים (לחבר מצד אחד אל המצלמה ומהצד השני אל המחשב), וכן תוכנה אשר הגיעה עם המצלמה. אפשרות נוספת היא להוציא את כרטיס הזיכרון המצוי במצלמה, ובו שמורים הצלומים שצילמת, ולהעביר את "תוכן" הכרטיס אל המחשב בעזרת "קורא כרטיסים" מתאים. לכל סוג של כרטיס זכרון (ויש לפחות שמונה כאלו...) מתאים "קורא" מיוחד (לפעמים ה"קורא" מסוגל לקרוא יותר מסוג אחד). אבל את היחידה לקריאה של כרטיסי זכרון תצטרכי לרכוש...

ofirush

New member
לא הבנת אותי נכון.

אני רוצה שאת צילומי הוידאו... לא הצילומים הרגילים, עם הצילומים הרגילים הסתדרתי... תודה רבה על התגובה!

Pitaron4U

New member
>>>>

מצטער על אי ההבנה... המצלמה שלך היא מסידרה של מצלמות עם התוספת "i" שאומר כי היא בנויה עם יציאה/כניסה של DV. כלומר, ניתן להוריד ממנה סרטים אל המחשב - באמצעות כרטיס FireWire (המכונה גם: IEEE 1394) - וזאת הייתה השאלה שלך, למעשה. אך היא גם מסוגלת "להקליט" על גבי קלטת DV כל מידע שמוכנס אליה, גם אם הוא מוכנס דרך הכניסות האנלוגיות (A/V in out), לא כל שכן סרטים שעברו עריכה במחשב, והשמורים בפורמט דיגיטאלי. כדי להשתמש באופציית ההרודה אל/מן המצלמה לחמשב עליך לרכוש כרטיס FireWire (אם אין כיניסה כזו בלוח האם המצוי ברשותך). בהצלחה, פיתרון.

למעלה