שאלה דחופה

מצב
הנושא נעול.

°°Rushi°°

New member
שאלה דחופה../images/Emo41.gif../images/Emo103.gif

שאלה דחופה

קודם כל היי לכולם!
אני גרה במודיעין ומחר אני וכמה חברות מתכננות לנסוע לים (חוף ת"א). אין לנו מושג איזה אוטובוס אנחנו צריכות. אמרו לנו שאנחנו צריכות לנסוע באוטובוס לתחנה המרכזית בת"א ומשם לנסוע בקו לים ואין לנו מושג איזה קווים אנחנו צריכות.. אשמח אם תענו לי כמה שיותר מהר כי זה ממש דחוף.... תודה!

ארזS

New member
תקחו קו 4 מהתחנה המרכזית.

שאלה דחופה

קודם כל היי לכולם!
אני גרה במודיעין ומחר אני וכמה חברות מתכננות לנסוע לים (חוף ת"א). אין לנו מושג איזה אוטובוס אנחנו צריכות. אמרו לנו שאנחנו צריכות לנסוע באוטובוס לתחנה המרכזית בת"א ומשם לנסוע בקו לים ואין לנו מושג איזה קווים אנחנו צריכות.. אשמח אם תענו לי כמה שיותר מהר כי זה ממש דחוף.... תודה!
הוא נוסע לאורך רחוב בן יהודה שזה מאוד קרוב לים וככה אתן יכולות לרדת באיזה חוף שתרצו.

°°Rushi°°

New member
תודה ענקית!!

הוא נוסע לאורך רחוב בן יהודה שזה מאוד קרוב לים וככה אתן יכולות לרדת באיזה חוף שתרצו.
תודה ענקית!!
אתה יודע במקרה באיזה שעות הוא עובר בתחנה? כל חצי שעה?

איליה.

New member
ממודיעין לתל אביב

שאלה דחופה

קודם כל היי לכולם!
ממודיעין לתל אביב
אני חושב שהקו נקרא 100 או 101.

Sephiroth

Member
הקו הוא של חברת דן

תודה ענקית!! אבל קו 4 הוא של איזו
חברה? ומאיפה בתחנה המרכזית הוא עובר?
הקו הוא של חברת דן
והרציף שלו נמצא באחת מהקומות הנמוכות של התחנה המרכזית, פשוט תשאלו איפה "קו 4", כולם מכירים אותו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה