שאלה דחופה פטרו אותי מחברת אבטחה

מצב
הנושא נעול.

eduardo11

New member

עבדתי 10 חודשים לפעמים במשמרות ולפעמים יוםיום . בתופס 101 רשום שאני עובד אצלם לפי משכורת יומית ולא חודשית. 1.7.05 קיבלתי מכתב פיטורים(ל14.7.05) עבדתי 3 ימים ועז חליתי והרופא נתנה לי חופש מחלה ל 11 יום עד לתעריך הפיטורים סה"כ 11 ימי מחלה . השאלה מה אני מקבל בתלוש הבא חוץ מ3 ימי עבודה ?? האם מגיע לי 10 ימי חופשה ו10 ימי מחלה כי עבדתי אצלם 10 חודשים ? אם לא מה מגיע לי ? תודה רבה.

מגיע לך תשלום ימי מחלה עד ליום

עבדתי 10 חודשים לפעמים במשמרות ולפעמים יוםיום . בתופס 101 רשום שאני עובד אצלם לפי משכורת יומית ולא חודשית. 1.7.05 קיבלתי מכתב פיטורים(ל14.7.05) עבדתי 3 ימים ועז חליתי והרופא נתנה לי חופש מחלה ל 11 יום עד לתעריך הפיטורים סה"כ 11 ימי מחלה . השאלה מה אני מקבל בתלוש הבא חוץ מ3 ימי עבודה ?? האם מגיע לי 10 ימי חופשה ו10 ימי מחלה כי עבדתי אצלם 10 חודשים ? אם לא מה מגיע לי ? תודה רבה.
שבו הפיטורים נכנסו לתוקף (אם היית חולה בתקופת ההודעה המוקדמת, אתה זכאי לתשלום על ימים אלו). מעבר לזה, אינך זכאי לפדיון ימי מחלה שלא ניצלת עם אישור רופאי. אתה זכאי לפדיון ימי חופשה שלא ניצלת. על 10 חודשי עבודה, אתה זכאי ל- 8.3 ימי חופשה.

eduardo11

New member
אם אפשר לפרט יותר על ימי המחלה

שבו הפיטורים נכנסו לתוקף (אם היית חולה בתקופת ההודעה המוקדמת, אתה זכאי לתשלום על ימים אלו). מעבר לזה, אינך זכאי לפדיון ימי מחלה שלא ניצלת עם אישור רופאי. אתה זכאי לפדיון ימי חופשה שלא ניצלת. על 10 חודשי עבודה, אתה זכאי ל- 8.3 ימי חופשה.
לא כל כך הבנתי בתודה

שיר ורד

New member
תשובה

לא כל כך הבנתי בתודה
תשובה
בתקופה של 10 חודשים , נצברים לזכותך 15 ימי מחלה. אם לא היית חולה עד למועד פיטוריך, תקבל דמי מחלה על כל תקופת המחלה שלך (11 יום) אם היית כבר חולה וקבלת דמי מחלה על מספר ימים, הצבירה שלך קטנה בהתאם ובהתאם לכך תקבל שכר. השכר בתקופת מחלה אחת. יום ראשו - 0%, שני ושלישי 37.5% רביעי ואילך 75%. כמובן שדמי המחלה באים במקום השכר הרגיל ולא מגיע לך תשלום נוסף בגין תקופת ההודעה המוקדמת. במידה ועבדת במשרה חלקית, צבירת ימי המחלה ותשלום דמי המחלה יחושבו בהתאם לחלקיות המשרה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה