שאלה דחופה על צבע שיער

Mozzarella

New member
שאלה דחופה על צבע שיער

היי, כבר העלתי את הנושא הזה, אני ממש מקווה שתוכלו לענות לי במהירות ושמישהו בכלל מבין בזה: אני רוצה מאוד לצבוע את כל השיער לסגול מבלי לעשות הבהרה מתחת. מצאתי מספרה אחת שטוענת שיש לה צבע של לוראל, שלא דורש הבהרה, שמחזיק חודשיים (!) אבל חשוב מכך-דוהה לצבע הטבעי ולא לבלונד! אני נורא רוצה להאמין שזה נכון, אבל התקשרתי לספר אחר, שאני די סומכת עליו, והוא טוען שאין דבר כזה- צבע סגול בלי הבהרה תמיד ידהה לבלונדיני. מי צודק? התקשרתי גם לחברת לוראל, אבל הם לא ענו לי עדיין. האם מישהו מבין בזה? אני ממש אשמח לתשובה מהירה מכיוון שקבעתי תור למחר, ונורא בא לי לצבוע את השיער. תודה :) נ.ב. אם בכל זאת השיער דהה לבלונד, מה עושים? שאני אצבע לשחור או משהו שקרוב לצבע הטבעי שלי? כי אני ממש לא רוצה בלונדיני...

PunkInDrublic

New member
מניסיון,

רוב הצבעים הלא סטנדרטים (אדום ורוד סגול כחול וכו') בדרך כלל חייבים עם הבהרה מתחת. אני השתמשתי בצבע שאת מתארת,ללא הבהרה, שמחזיק חודשיים, והוא אכן ממש טוב (אני עשיתי באדום). אם הלכת על האופציה בלי הבהרה זה ידהה לצבע הטבעי (זה לא יכול לדהות להבהרה אם לא עשית בכלל הבהרה ....) דעתי?: לכי על הצבע בלי הבהרה, זה פחות הורס את השיער. אם לא יצא כמו שרצית, מקסימום, את תמיד יכולה להבהיר ולצבוע שוב.

Mozzarella

New member
וואו!

רגע, וזה דהה לך לצבע הטבעי? לאילו צבעים זה דהה קודם? אני מפגרת, כבר ביטלתי את התור כי התחלתי לריב עם הספר בטלפון...אני פשוט לא כ"כ סומכת עליו. יש לך מושג איך קוראים לצבע הזה? האם זה maji.contrast או one step color? בבקשה תעני לי...תודה

PunkInDrublic

New member
בהדרגה,

זה דהה לי לאדום יותר ויותר בהיר. אחרי חודשיים וקצת פשוט צבעתי את כל השיער בצבע אחר. אין לי מושג איך קוראים לצבע הזה. אני רק זוכרת שמשאירים אותו בערך שעה, אולי טיפה יותר.. לדעתי תנסי, ומקסימום אם התוצאה לא נראית לך תוכלי לעשות הבהרה ולצבוע לסגול. כמובן שזה לא הכי בריא לשיער, אבל עם שגרת טיפול נכון גם שיער יבש יכול להראות מהמם. (ולי היה 7-8 חודשים שיער מחומצן ועליו ורוד, ככה שאני יודעת על מה מדברת..)

למעלה