שאלה דחופה מאמא לגבי טפול בביופידבק

ruthi26

New member
שאלה דחופה מאמא לגבי טפול בביופידבק

בס"ד שלום לך דורון יש לי ילד בן 8 שנים, המוגדר כילד מאוד מאוד קפיצי, אפילו בנסיעה באוטובוס הוא קופץ ממקום למקום, ומשמיע מידי פעם קולות. ובבית-הספר זה סיפור בפני עצמו, קשה לו אפילו להעתיק מהלוח, והוא קופץ ממקום למקום, המורה בכתה ב' הבינה פחות או יותר, אבל השנה התחלפה המורה, ואיתה החששות שלנו מהעתיד הבא עלינו עם הילד. עליי לציין כי הילד הוא ילד חכם מאוד עד מחונן, וחבל לנו שכל הקפיציות שלו לא מובנת נכון בבית-הספר, אנו לא מעוניינים לתת לילד ריטלין, כמובן מה שהציע הנויורולוג, ועל-כן פנינו אליך, האם טיפול בביופידבק יכול לעזור לילד שלנו. שאלה נוספת אליך האם יש רשימה באינטרנט שבה אפשר למצוא אנשים המורשים לעסוק בביופידבק באזור הצפון? תודה לך רותי

תשובה

רותי יקרה, את מספרת שבנופף לקפיציות של ילדיך הוא מוציא קולות. האם נבדק לתסמונת טורט? הטיפול המתאים לילדים היפראקטיביים הוא בעזרת נוירוביופידבק, שאיננו ניתן על ידי הקופות. שלחי לי היכן את גרה ואנסה לכוון אותך למטפל באיזוריך. דורון

ruthi26

New member
דורון תודה על התייחסותך והנה התשובה

בס"ד שלום לך דורון אני גרה בכרמיאל, ואם אתה מכיר מטפל שגר באזור שלי אשמח מאוד להיפגש עימו. האם ביופידבק אינו מתאים, משום שאתה ציינת שהטיפול המתאים הוא נוירוביופידבק? ולתשובתך מהי תסמונת טורט? תודה על התייחסותך רותי

תשובה

קבלי קישור אל האתר של תסמונט טורט. אני מכיר מטפלת בתמרת או בגוש שגב. מה העדפתיך? דורון

למעלה