שאלה דחופה - גיבושים

tony2toes

New member
שאלה דחופה - גיבושים

יש לי כמה שאלות מרוכזות לגבי הגיבושים השונים, ואיך או למה אוכל להגיע בתור חייל ברצוני להגיע ליחידה מובחרת * העדיפות הראשונה שלי היא להגיע לגיבוש מרכזי או לאחד מהגיבושי המשך (669, שלדג), הבעיה היא שהגיבושים המרכזיים הם רק באפריל ואני כבר חייל עם פז"מ של חודשיים, האם יש לי דרך להגיע לגיבוש המשך ללא הגעה לגיבוש מרכזי (שלגיבוש מרכזי אני אצטרך לחכות כ-6 חודשים בתור חייל שזה בעיה לא קטנה בכלל), האם יש לי אפשרות בכלל לקבל גיבוש המשך בתור חייל * נניח וחיכיתי את הזמן הדרוש והגעתי לגיבוש מרכזי (יחידות כמו מטכ"ל או שייטת בכלל מקבלים חיילים עם פז"מ של 8 חודשים, וגם אם כן אני חוזר לנקודת אפס באותו הרגע (כלומר 3 שנים+קבע מהתחלת השירות ביחידה החדשה)) * עדיפות שניה היא להגיע לצנחנים/דובדבן, האם יש לי אפשרות להגיע לשם בתור חייל? אודה לכם אם תוכלו לעזור לי

kishkushal

New member
כנס

אז ככה.... אתה חייב להיסגר על מה אתה בדיוק רוצה כי אתה שולח מכתב עם הבקשה ואתה צריך לבקש משו ספציפי... חיילים לא מקבלים גיבושי המשך במקרה של סיום גיבוש מרכזי ולא מקבלים גיבוש חוזר אם הם הפלו על רפואי למה? ככה כל הזין:) אז תחליט מה אתה רוצה, עדיף מ7 ההתנדבות יש יותר סיכוי.. משקית ת"ש מכתב ויאללה בהצלחה.. וכן.. אני הייתי עם 9 חודשים פז"מ כשעברתי אז זה אפשרי.. ואחד עבר איתי והוא היה שנתיים בצנחנים

tony2toes

New member
כמה דברים

לא הבנתי בדיוק למה אתה מתכוון ב"עדיף מ7 ההתנדבות יש יותר סיכוי.." ולגבי הפז"מ שלך ושל האחד מצנחנים - הוא נחשב לשחרור שלך מאותה יחידה?

oshiko

New member
תרים טלפון למדור צוות אויר בבקו"ם

תגיד שאתה חייל ורוצה לעשות גיבושי המשך. אם יש לך נתונים - סיכוי טוב שייתנו לך לגשת לשלדג או 669. 7377754 03

kishkushal

New member
יש 7 יחידות התנדבות

טיס סיירת מטכ"ל שייטת 13 חובלים שלדג 669 וצוללות אלה יחידולת ההתנדבות של צה"ל.. אליהן יש יותר סיכוי לקבל גיבושים.. זה מידע שמסרה לי המשקית ת"ש שלי... כי אתה יכול לחזור ליחידה שלך ולכן פחות אכפת לשלוח אותך לגיבוש... נגיד לפלס"ר גבעתי אתה לא יכול לעשות גיבוש משריון למשל.. אלא קודם כל לעבור לגבעתי.. וזה הרבה יותר קשה.. בקשר לפז"מ הוא פשוט נשאר.. בדח"ש הוא מן הסתם לא מתקדם אבל לא צריך.. ברוך השם לחתום על וויתור!!! בהל"צ לא היה לשווא!!!!!

tony2toes

New member
לא הכי ברור

"אבל לא צריך.. ברוך השם לחתום על וויתור!!! בהל"צ לא היה לשווא!!!!!"

למעלה