שאלה דחופה בקשר להתקנת רשת מיוחדת!

ezrimeir

New member
שאלה דחופה בקשר להתקנת רשת מיוחדת!../images/Emo70.gif

שלום לכולם. אני רוצה להתקין אצלי בבית חיבור אדסל.. מה עדיף לי לעשות? (איזה מסלול, ספק וכו´...) והבעיה העיקרית שלי היא שיש לי 2 מחשבים בבית, אני רוצה להקים רשת בין 2 המחשבים לחיבור לאינטרנט. אני רוצה שכל מחשב יוכל לחייג לאינטרנט בעצמו(!) ולא צריך מחשב אחד דלוק תמיד. שמעתי שיש משהו כזה שצריך להוסיף HUB או משהו כזה... מי שיכול לעזור לי יבורך :) בתודה מראש.. עזרא מאירזדה

ezrimeir

New member
בנוסף..

בנוסף לזה שכל מחשב יוכל לחייג לאינטרנט, לאחר שמחשב אחד חייג כבר, אז השני מחובר אוטומטית לאינטרנט. תודה!!!

genady12

New member
אתה שם לב

שאתה סותר את עצמך? איך לא יהיה מחשב שרת אם כשתדליק מחשב הוא יהיה שרת של השני אה!?

ezrimeir

New member
תראה..

מתקין רשתות אמר לי שזה אפשרי.. אבל זה יצא לי די יקר.. רציתי לדעת מי יודע להסביר לי איך להתקין את זה לבד..

strabush

New member
רשת ביתית

רשת ביתית עם שיתוף אינטרנט המורכבת ממודם ADSL עם יציאת ETHERNET המחובר ל - ROUTER שבצידו השני מחובר לשני המחשבים. בחיבור כזה ה-ROUTER שומר על חיבור קבוע לספק האינטרנט, בלי תלות במצב המחשבים.

dov98

New member
בלוחות הפורום

יש מבצעים לראוטרים לחברי הפורום.

ezrimeir

New member
אוקיי... אז מה אני עושה?

מה בעצם אני אמור לעשות? איך להרכיב וכמה בערך זה יוצא? אני מתכנן לעשות חיבור אדסל של חברת קווי זהב עם המודם מתנה שלהם. אין לי כרטיסי רשת במחשב.. במחשב הראשון יש לי isdn ובמחשב השני מודם 56. בתודה מראש עזרא.

dov98

New member
אתה צריך לבדוק

בבזק ואצל הספקים מחירים לחבילות השונות.

dov98

New member
תראה ! באת ואמרת רשת מיוחדת

והתייחסתי אליך כאחד שמבין. אם היית שואל : כיצד עושים רשת שני מחשבים, הייתי אומר לך : כנס לחיפוש הפורום וחפש "רשת" . וכעת לעבודה.

ezrimeir

New member
לא מצאתי מישהו עם רשת כזו..

אמרו לי שזאת רשת שדרך אחת היא להתקין האב וכרטיס רשת בכל מחשב ולחבר את ההאב למודם ואז מההאב למחשבים או לחבר דרך ראוטר. איך בתכל´ס אני מרכיב את ההאב או הראוטר למודם ואז לרשת שיש לי בין המחשבים(רשת רגילה אין לי בעיה להתקין)?

dov98

New member
לראוטר

בכל מחשב כרטיס רשת ב60 שקל וכבלים CAT5 ישרים לראוטר. הראוטר מתחבר למודם בכבל CAT5 ישר. עם HUB אתה צריך תוכנה וכרטיס רשת נוסף במחשב ראשי למודם אבל אז מחשב ראשי חייב לדלוק כל זמן שאתה במשני.

למעלה