שאלה דחופה!!! בקשה תענו, זה חשוב!!!

• פותח הנושא row
  • פורסם בתאריך

row

New member
שאלה דחופה!!! בקשה תענו, זה חשוב!!!

אני מתלבט בין תותחנים לנ"מ ומחר אני מתגייס!!!!!!!! הקצין מיון הבטיח לי שאני אוכל לקבל מה שאני רוצה כי אני מתגייס לפני כולם ויהיה מקום בכל דבר שארצה אני רוצה משהו עם כמה שפחות אבטשים וכמה שפחות שטח, וגם שיש לי בעיות חמורות בגב (עליון ותחתון) בברכיים (גם גב וגם ברכיים התחילו בסביבות כיתה ז!!!) וגם בכתף. הפרופיל שלי 72 וקבא 54, אבל דפר 90 (ירד לי קבא על ראיון אישי) אז מה אתם חושבים שהכי מתאים לי? ומה הסיכויים שלי לצאת קצין? אני חייב את העזרה שלכם דחוף בקשה תענו

eladj

New member
תראה...

בנ"מ יש את היחידת סטינגרים ובזה לא נראה לי הגב שלך יעמוד ובתותחנים יש את הגדודים שצריך לסחוב שם פגזים אבל כל עוד אתה לא באף אחד מאלה לא אמורה להיות בעיה מיוחדת באופן כללי נראה לי נ"מ עושים פחות אבטש"ים מתותחנים אבל אני לא בטוח בזה...

jimmybob

New member
מטיפה ידע אישי שיש לי

אין כזה דבר היום יחידות כאלה בלי אבט"שים ובלי שטח רק בטייס יש את זה וגם הם עושים אבטשים לפעמים. בתור אחד שעשה אבטשים של שבוע זה זולה של החיים ככה באמעצ הטירונות וקורס ודברים כאלה אז שזה לא יראה לך כול כך נורא. גם תותחנים וגם נ"מ עושים היום שטח כול אחד פשוט נ"מ ותותחנים עושים את זה קצת יותר בעורף כי הם עושים טירונות 03 בלבד אם יש לך בעיות בברכיים ובגב תוריד עליהם ל64 ודחוף כי אני ראיתי איך אנשים עם בעיות כאלה סבלו בטירונות ובעצם היהי להם פטוריןם מכמעט כול מאמץ פיזי זה א נראה לי הכי שווה את זה. מבחנית קצונה יש לי דפר נמוך משלך ועם קב"א מו שלך כשבראיון אישי קיבלתי ציון נמוך ועדיין הציעו לי כבר משהו כמו 5 מסלולי קצונה מה שאומר שלא תהיה לך בעיה להיות קצין רק לא נראה לי שעם בעיות רפואיות כאלה תוכל לסיים אגמי אלא רק בסיסי.

row

New member
אני לא יכול להוריד פרופיל

אי אפשר להוכיח את מה שיש לי בגב ובברכיים בעזרת צילום רנטגן, והאורטופד הצבאי לא נותן לי צילום יותר טוב (MRI), ההוכחה היחידה שיש לי זה שהתחלתי להתלונן על הכאבים בכיתה ח' (זה כאילו מוכיח את זה שזה לא סתם תרגיל להורדת פרופיל), מה שקרה לי בברך לא מתועד כי הטמבלים בקופת החולים שלי עשו טעות והרבה מהעבר הרפואי שלי נמחק ברגע שהם עברו מתיקים כתובים לתיקים ממוחשבים. בכל אופן ברור שלי שאני אעשה אבטשים אעשה שטחים ואדפוק את הגב השאלה היא איפה אני אעשה את זה פחות?

slyu18

New member
לי נראה שנ''מ יתאים לך

אני חושב שזה יהי הכי פחות קשה בשבילך.....

למעלה