שאלה דחופה בנושא וויאגרה

mravner

New member
שאלה דחופה בנושא וויאגרה

יש לי סקס מאד חשוב ביום שני הקרוב אני מעוניין להיות ממש מולח בו חשבתי לקחת וויאגרה אז יש לי כמה שאלות? א - מה סדיוק זה עושה? זה עוזר לסקס מוצלח ? ב - כמה פעמים אפשר לעשות סקס אם גלולה אחת כזאת ג - כמה זה עולה ד - איפה קונים את זה באופן מידי תודה רבה אשמח לתשובות אני כבר ממש מתרגש

mravner

New member
אפשר תשובה רצינית

האם זה בכלל עוזר לגמור יותר לאט? זה הבעיה הרצינית שלי... ואיפה אפשר לקנות ומאה שקל זה לכדור אחד?

תשובה ברצינות

ויאגרה לא משמשת למניעת שפיכה מוקדמת או הגברת החשק המיני אלא להשגת זקפה. כמה פעמים אפשר ל"בצע" תחת השפעת כדור אחד? אני מתאר לעצמי שזה תלוי בנתונים הטבעים שלך. בכל אופן הכדור פועל למשך 4 שעות בערך, אם אני זוכר נכון (מה שאומר שאם אתה באמת גומר ממש מהר, אז תוכל להרביץ איזה 40- 50 מספרים). כעקרון זה אמור ליצור זקפה חזקה כאשר יש גירוי מיני (בגדול, התרופה יוצרת מעבר מסיבי יותר של דם אל עבר איבר המין). אם אין גירוי מיני, אין זקפה. אין לי מושג בקשר למחירים, אבל לדעתי זה דורש מרשם רופא. אומנם כל הזמן מקבלים דואר זבל באינטרנט ובו פרסומות לממכר ויאגרה, אבל במקומך לא היית מסתכן בזה (רק בשבוע שעבר קראתי כתבה על ממכר כדורים מזויפם דרך הרשת). זהו.

mravner

New member
תודה ועוד שאלות

תודה! בדרך כלל שאני גומר ממש לא בא לי עוד.. האם תחת השפעת הכדור יבוא לי עוד פעם גם לאחר שאני גומר?

Hendrixon

New member
בעיקרון לא. ויאגרה רק מאפשרת לך

לקבל זיקפה במצב שאתה מגורה. יכול להיות שה"לא בא לי עוד" נובע מזה שאתה לא מקבל זיקפה שוב לאחר הגמירה, ונניח אם כן תקבל עוד זיקפה, בגלל הויאגרה <לא אומר שזה מה שיקרה, אני סתם משער> אז פסיכולוגית זה אולי יגרום לך כן לרצות להזדיין שוב... אבל כמו שהבנת זה לא קשור לכדור עצמו.

mravner

New member
לגמור לאט

אז בעצם זה סתם כדור לזקנים שלא עומד להם מראש? לי מראש עומד ממש חזק...הבעיה היא שאני גומר מהר...יש דרך לרפא את זה?לשפר?

Hendrixon

New member
זה קשור למצב נפשי/ריגשי שבעקיפין

משפיע על מנגנון פיזיולוגי, כמו למשל חרדת ביצוע או סתם התרגשות יתר, משהו שיכול לקרות בכל גיל לכל אחד. לא משנה, הבנתי אותך
בקיצור שים קנדום... עבה!!! <אם לא שמת אחד עד עכשיו> ואם אתה כמוני אז יש סיכוי טוב שלא תגמור גם עוד מאה שנה

חופ שיה

New member
תתאפק !!

תלמד לשלוט על זה , תעצור את הגירוי כשאתה מרגיש שאתה עומד לגמור,תחשוב על דברים אחרים לא יודעת אבל תעשה משהו , הכי פשוט זה לפנות לדברים כימיקלים החוכמה היא לנסות לעזור לעצמך, לך תקרא קצת חומר , כי מהגברים פה לא תצא לך ישועה.

Hendrixon

New member
מה... הקונדום לא היה רעיון טוב?

איזה זילזול
<האמת שקלתי להציע לו לשחק במקביל פלייסטיישן2, אבל אז יש סיכוי שהוא בכלל יפסיק לזיין...>

thrall

New member
זה לא עוזר לגמור יותר לאט

מה שכן אחרי שתגמור עדיין יעמוד לך אם אתה גומר מהר פנה לפורום טיפול מיני ומיניות עד יום שני הבעיה לא תיפתר אבל בכל זאת לטווח הארוך ותקנה את הספר פז"מ יעזור לך מאוד מאוד

D a r k m a n72

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

וכבר הייתי בטוח שכולם פה בפורום רציניים
יאללה.. מתארגן קרב ליאת
נגד ליאתוש?!

למעלה