שאלה דחופה ביותר לגבי פרופיל

YaronCNK

New member
שאלה דחופה ביותר לגבי פרופיל

נמצאה אצלי בעיה של מחיצת אף עקומה וזה דורש ניתוח...הבעיה גורמת לנזלת כרונית (שיכולה לא לעבור חודשים)כונכיות נפוחות ואף לסינוסיטיס ודלקות אזניים מדי פעם וכמובן גם לקשיי נשימה..לכמה בעיה כזו יכולה להוריד לי את הפרופיל?

עומר291

New member
ברור שזה מוריד פרופיל

אז מה חשבת שתהיה עם קשיי נשימה בקרבי? לכמה הורידו לך ?

YaronCNK

New member
אז זהו..שעוד לא דיווחתי

ובנתיים יש לי 72 בלי הבעיה הזו (יש לי "רק" 5 סעיפים) ועכשיו אני הולך לדווח על זה...יש מצב שזה מוריד ל64 או 45 נכון?

YaronCNK

New member
אז ככה

אני רוצה לא להיות קרבי..ג'ובניק...אז אני צריך לדווח אני מבין..

IאביעדI

New member
גם לי יש קצת עיקום במחיצת האף

לא הוריד פרופיל, לא סעיף ולא כלום. אבל אצלך נראה לי זה הרבה יותר גרוע. לי אין את הבעיות שציינת. אני פשוט נושם בדר"F רק דרך נחיר אחד. אבל נראה לי שזה יוריד לך.

Forger

New member
לי אותה בעיה באף הורידה ל-72

אז בטוח שיורידו לך פרופיל

iknow

New member
יש לי בדיוק את אותה בעייה

יש לי פרופיל 72 אבל יש לי בעייה נוספת בכתף שכנראה הורידה לי פרופיל גם כן לכן לדעתי יורידו פרופיל ל82 אבל אני בכלל לא בטוח מה שאני כן יודע זה שאם לא תגיד שיש לך נזלת כרונית אז יש סיכוי שלא יורידו. אם תגיד שיש לך יורידו לך כנראה ואחרי זה אם תרצה לעלות אז תתצטרך להצהיר דרך רופא שזה לא מפריע לך(סתם טרחה מיותרת) בחיי היום יום.

iknow

New member
תיקון

לכן לדעתי יכולים להוריד על זה סעיף אחד(לא ל82 כי כפי שאני רואה יש לך כבר 72...לכן לדעתי יורידו לך ל64) תדווח אם אתה לא רוצה להיות קרבי

WrathAngel

New member
תגובה

נזלת כרונית וסטיה של המחיצה באף לא מורידים פרופיל לפחות מ-72. אז אני הייתי הולך על משהו אחר כדי להוריד איתו את הפרופיל. אם לא הצלחת להוריד פרופיל וגיסו אותך לקרבי אתה ביום הראשון של התיזוזים מתלונן על זה שאתה לא יכול לנשום והאף שלך סתום ואתה נחנק כשאתה רץ וכו' וכו'. ואז יורידו לך ל-64.

למעלה