שאלה דחופהההה בוורד!!

enicegirl

New member
שאלה דחופהההה בוורד!!

איך מבטלים "מעבר עמוד"??? מישהי יודעת??

מקווה שזה יעזור לך...

העתקתי את זה מהעזרה של הוורד: קיימים במסמך שלי מעברי עמוד בלתי רצויים. ייתכן שביצעת אחת מהפעולות הבאות: הוספת מעבר עמוד ידני עבור לתצוגה רגילה, בחר את מעבר העמוד הידני ולאחר מכן הקש DELETE. הגדרת אפשרות חלוקה לעמודים האפשרויות הבאות של חלוקה לעמודים (מנע הפרדת שורות, מנע הפרדת פיסקאות, או מעבר עמוד לפני) קובעות את המקום בו מתרחשים מעברי עמוד אוטומטיים. כדי להסיר מהטקסט תבניות חלוקה לעמודים, בחר את הפיסקה הממוקמת לאחר מעבר העמוד הלא רצוי, לחץ על פיסקה בתפריט עיצוב ולאחר מכן לחץ על מעברי עמוד ושורה. אם יש צורך בכך, נקה את תיבות הסימון מנע הפרדת שורות, מנע הפרדת פיסקאות ומעבר עמוד לפני. הוספת מעבר מקטע מעבר המקטע מסוג העמוד הבא, עמוד זוגי או עמוד אי-זוגי מוסיף מעבר עמוד באופן אוטומטי. כדי למנוע ממעבר מקטע לקטוע עמוד, לחץ בתוך המקטע מיד לאחר מעבר המקטע ולאחר מכן לחץ על הגדרת עמוד בתפריט קובץ. לחץ על הכרטיסיה פריסה ולאחר מכן לחץ על האפשרות רציף בתיבה תחילת המקטע. האם עזר?

enicegirl

New member
תודה אבל

הייתי צריכה את זה באותו רגע. אחותי שמרה על דיסקט מסמך ארוך של הרבה עמודים ובפתיחה ראיתי שדברים השתבשו. חלק מזה היה כתב ג'יבריש שלא הצלחתי לסדר וחלק היו מעברי עמודים בלתי מובנים וממש נלחמתי במחשב. בסוף נאלצתי לשכתב 25 עמודים מהתחלה בצורה נורמלית וזה לקח לי עד 03:00 לפנות בוקר
תודה למי שענה!

למעלה