שאלה ב - Word

super

New member
שאלה ב - Word

במסגרת מסמך ארוך בו מספר פרקים, ישנו פרק נספחים. הפרקים ממוספרים בכותרות ראשיות (יש 4 פרקים) יש אפשרות למספר את כותרת הנספחים כפרק 5, ואת כל הנספחים מתחת למספר כ - 5.1, 5.2 והלאה. יחד עם זאת, האפשרות הזו לא יעילה מכיוון שגם כך יש המון רמות במסמך, והמספור באופן הזה יגדיל את כמותן (בזבוז רמה על שם פרק נספחים). האם יש אפשרות להתחיל מעין "מספור מחדש" - מקטע או כל דבר אחר שבו לאחר פרק 4 יבוא פרק ששמו נספח 1, ואחריו נספח 2 וכן הלאה
כמובן - מבלי לפגוע במסמך ועיצובו. תודה.
 

super

New member
הערה

ניתן היה לחשוב ש"התחל מספור מחדש" ובחירת א' ב' במקום המספור הרגיל תעזור פה, אבל אז כל העיצוב של המסמך (המספור כולו) מתחרבש לחלוטין.
 

dudusch

New member
אני חושב שאם תפתח מקטע חדש

תוכל לבצע זאת... תוכל להגדיר מספרי עמודים בנפרד בחלקו הראשון של המסמך, ויכול להיות שיפתור לך גם את בעיות הכותרות. דרך אחרת היא ליצור מסמך נפרד עבור הנספחים. בדרך זו, תוכל לתת כותרת ראשית (למשל פרק 5 - נספחים), לאחריה את תוכן העניינים עבור הנספחים - באם ישנה רשימה גדולה של נספחים, ולאחריהם את הנספחים עם מספור עמודים (ספרות רומיות או אותיות כמדומני).
 

super

New member
הוספתי מקטע (מעבר.. מקטע עמוד חדש)

וזה ממש לא עזר. ברגע שמשנים את העיצוב של הכותרת, ואפילו אם התחתלתי סגנון חדש, והגדרתי אותו מחדש, זה משנה את העיצוב של כל המסמך. דוגמא: המסמך בנוי: 0 מבוא 1 כללי 2 פרק א ... ואז רציתי: נספח א - בלה בלה נספח ב - בלה בלה בלה במקום: 5 נספח א - בלה בלה 6 נספח ב - בלה בלה
 

super

New member
מצאתי../images/Emo70.gif תיאור הפיתרון בגוף ההודעה

כל הסיפור היה להגדיר את הסגנון החדש |בדגש|שלא על בסיס הסגנון המקורי (כותרת 1) כך נמנעה תלות ביניהם לחלוטין. הגדרתי את הסגנון החדש על בסיס טקסט רגיל. לגבי התוכן - אני אגדיר למערכת לחפש את הסגנונות "כותרת 1" ו - "נספח 1", כך שהתוכן יכיל את שני סוגי הכותרות הראשיות.. נראה שזה עומד לעבוד..
 
למעלה