שאלה בתיקשורת ב ++C

DNile

New member
כמו כן,

זה מחשב שיושב איתך בLan, או שזה מחשב כלשהו בWan?

liran22

New member
שאלה בתיקשורת ב ++C

אני רוצה לחייב חיבלה לעבוד דרך מחשב מסיום ברשת. בעקרון חשבתי לשנות את כתובת הgetway של המחשב דרך קוד אוו להישמש באופציה של vitrul path . איפה אני מוצא הסברים לאחת השיטות האלו? תודה מראש.

liran22

New member
מספר הבהרות

הכוונה היא שחבילה תעבור דרך מחשב מסוים אבל היעד שלה לא יהיה אותו מחשב (ברמת הIP ) אני מניח ששני המחשבים נימצאים באותה רשת מקומית תודה מראש

DNile

New member
והאם בכוונתך לשנות את החבילה,

או רק לממסר אותה?

liran22

New member
אני להסביר את העצמי

במחשב א אני מאזין לחבילות שעוברות על כרטיס הרשת שלו מחשב ב שולח חבילות לכול מיני מחשבים שלא חיבים להיות ברשת שלו. אני חייב לעקוף את המגבלות הקימות בכול רשת נורמלית והכריח את החבילות קודם להישלח למחשב א (אבל ברמת הIP היעד לא ישתנה רק הרמה השניה MACK תישתנה ) לא אכפת לי אם החבילה תיתקע במחשב א אני רק רוצה ליקרוא אותה וליראות את היעד המקורי שני הדרכים שאני חשבתי עליהם א: לשנות את ה GETWAY כך ש ב תמיד ישלח את החבילות ל א ב: שימוש ברשת ויטרואלית שבה רשום את המסלול שהחבילה חייבת לעבור.

DNile

New member
לפני שאני עונה לך,

מאחר ומה שאתה עושה נשמע לי קצת פלילי, מה הסיבה המדויקת שאתה רוצה לעשות את זה? וזה MAC אגב...

liran22

New member
אחי זה לא פללי

זה למטרות אקדמיות אני יודע שצריך לשנות את הMAC אבל האם בכלל ניתן לרדת לרמה ה שניה?

liran22

New member
תרגיל בית מחורבן

שצריך לדמות RUTHER ו אם תחשוב לעומק אני חייב שליטה על שני המחשבים. אז איך עלה החשד למשהוא פלילי?

DNile

New member
ruther?

באיזה אוניברסיטה אתה לומד שאתה אפילו לא יודע לכתוב את השם של מה שזה לא יהיה שאתה רוצה לרשום?

liran22

New member
בגלל שיש לי דיסקציה

בגלל זה אני רושם בשגיאות כתיב

DNile

New member
הייתי רוצה לחשוב ש

בן אדם שיש לו ליקוי למידה, לפחות ידע מה הליקוי שיש לו, וידע שדיסלקציה זה קושי לקרוא, לא קושי לכתוב.

liran22

New member
טוב גמרנו לטפל בבעיות האשיות שלי?

אני כבר יודע לאזין לחבילות ברשת(קורא רק את ה IP HEADER) הבעיה שלי היא איך אני שולח חבילות למחשב שמאזין למרות שהוא סתם מחשב ברשת. ועוד הפעם :לצורך התרגיל (אני בכלל לא שולח מידע בחבילה) אם אני צריך להכניס את הMACK של המחשב ? תודה מראש

liran22

New member
אם רציתי יכולתי לשנות

את הטבלה בצורה ידינת מבלי להתיעץ בפרום הבעיה שאני לא בטוח שמי שיבדוק את התרגל ישנה אותה בצורה ידנית אם ניתן לשנותה בקוד ? ע"י API של מערכת ההפעלה? תודה מראש

DNile

New member
מי שיבדוק לך את התרגיל,

ינסה לקנפג את המחשב שלו כדי להשתמש ב"Router" שיצרת. תלמד איך לקנפג מחשב כדי לעבוד עם router כלשהו, ותדע גם איך יבדקו לך את התרגיל. בכל אופן, זה לא נושא לפורום הזה, אלא לפורום שרשתות ופס רחב.

gmorphus

New member
מי שולח את החבילות האלה?

אתה חייב במחשב ששולח אותן לשנות את הMAC של כל הפקטות היוצאות לMAC של המחשב שאמור לדמות את הrouter. עד כמה שאני מבין נראה לי שאתה חייב להתלבש על הדרייבר.

DNile

New member
לא מדויק...

אם הראוטר הוא ראוטר רגיל, אז פשוט צריך לקנפג את טבלת הניתוב של המחשב. אם הוא במצב Proxy-Arp, אז לא צריך לקנפג כלום, רק לוודא שהמחשב יעד ומחשב השולח לא יושבים על אותו LAN.

liran22

New member
תודה אבל אנסה להסביר את התרגיל

בתרגיל מחשב ב אמור לשלוח הודעות למשבים שלא קימים ברשת מחשב א אמור לתנהג כמו ROUTHER ותפוס את החבליות שנשלחו ובדוק בטבלת ניתוב שלו לאן לשלוח את החבילות אני במצב שיודע לאזין ולתפוס חבילות אני יודע לבצע בדיקה על טבלת ניטוב (יש אחת כזו) אני לא ידוע איך לגרום למחשב ב לשלוח קודם את החיבלות ל א כאילו הוא באמת ה GETWAY שלו

למעלה