שאלה בשביל מפגרים

שאלה בשביל מפגרים

אז ככה, ידידה טובה שלי שכבה אתמול בבוקר עם חבר שלה.הם שוכבים כבר מלא זמן והכל סבבה רק שהפעם הם שכבו בלי שום הגנה ובלי כלום בדיוק בחודש שהיא לא לקחה משהו כמו 4 גלולות (שכחה או משו). היא לא לקחה פוסטינור ואל תשאלו אותי למה. השאלות שלה בערך ככה:(ותענו לי בבקשה ברור ומפורט כי אני אמור להסביר לה אח"כ...) 1)יש איזה מצב שהיא לא בהריון? 2)אם מגיע מחזור אחרי שבוע מהאקט זה מבטיח שאין הריון? 3)מתי אפשר לבדוק אם יש הריון? 4)במידה והיא אכן בהריון איך מתבצע עניין ההפלה?מה הדרך הכי קלה (יותר נכון פחות קשה)?שמעתי משהו שאם זה ממש בהתחלה אז יש כדורים או משו כזה?מה העלות של כל העניין הזה? תודה לכם

Krishi

New member
../images/Emo13.gif

1. כן. מצד שני יש מצב שהיא כן. 2. אם זה באמת המחזור אז היא לא בהריון. 3. שבוע אחרי האקט המיני בעזרת בדיקת דם. או כ-10 ימים אחרי האקט המיני בעזרת ערכת הריו ןביתי (אם כי בדיקת הדם היא יותר מהימנה) 4. למה לחשוב ישר על הפלה? פוסטינור אפשר לקחת עד 72 שעות מהרגע שבוצע האקט המיני. אם היא שכבה איתו אתמול היא יכולה עדיין לקחת פוסטינור ולהפסיק לדאוג. בכל מקרה, אם היא מתחת לגיל 18 ההפלה היא בחינם. הפלה בעזרת גלולות מיפג'ין (אם אני לא טועה זה שמם) ניתן לעשות בשבועות הראשונים של ההריון.

אני חייב לומר שהפתעת אותי

פוסטינור זה לא 24 שעות?אבל בכל מקרה היא לא תיקח בחיים.אין שאלה ואני לא יודע להגיד למה. הפלה עם גלולות....מסוכן?כמה עולה?איך קונים?מרשם רופא?או מה?

Krishi

New member
חח.. לא... פוסטינור זה עד 72 שעות.

למה שהיא לא תקח? היא מבינה שבמקרה של הריון היא תסבול הרבה יותר? זה לא לקחת גלולה עם מרשם רופא והכל סבבה. זה דבר ראשון ללכת לוועדה למניעת הריון כדי שתאשר את ההפלה (אם היא מתחת ל-18 ההפלה תאושר). אחרי זה ללכת לבית חולים שם היא תהיה מאושפזת כמה ימים בזמן שהיא תקבל את הגלולות. כל תהליך ההפלה הוא כואב ולא נעים ובכלל לא מומלץ במיוחד כשאפשר לקחת פוסטינור למנוע זאת מראש. על כל תהליך הפסקת ההריון אפשר לקרוא כאן: http://157.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?id=733&msgid=76229398

למעלה