שאלה ברשותכם :)

Yogev1982

New member
שאלה ברשותכם :)

אני ואישתי בשלבים של לאמת כלב, עובדים בימים אלו להסגר על מה אנחנו בדיוק רוצים

אני נוטה יותר ללברדור, אישתי נוטה יותר לדוברמן .....ונראה איך זה ייגמר

שאלה (הלא קשורה להקדמה פה) היא,
נתקלתי ב YAD2 בפורום אימוץ בהרבה מודעות של בחורה בשם "לאה SEFI" ובחיפוש בגוגל ראיתי ששמה עלה גם פה מספר פעמים....
האם יש לה איזה אתר עם תמונות וכו' שניתן לעיין פה ? או עמוד פייסבוק ?
כי לא ממש הצלחתי למצוא....

תודה מראש !
יוגב

לא יודעת מי זאת לאה

אני כשלעצמי אימצתי והייתי עושה זאת שוב מעמותה מוכרת בעלת מוניטין של מי שנותן לכלבים את המיטב שאפשרי ולא פחות חשוב- לוקחים אחריות על הכלבים שלהם שאם מאיזושהי סיבה הכלב ואתם לא מצליחים להסתדר- יש לו גב! יש מי שייקח אותו חזרה ולא יתגלגל מיד ליד או ברחובות.

לגבי בחירת גזע, ובכל גם שם אני הייתי מחפשת כלב ולא גזע. גודל, סוג פרווה, נטיה למראה- כן אבל הכי חשוב האופי .
מאמר על בחירת כלב
http://www.dogslife.org.il/07-03/7-2/
על התאמה
http://www.dogslife.org.il/07-03/1621-2/

בהצלחה

Yogev1982

New member
היי

אני חייב לציין שאני לא מהילדים בני ה 13 ש"אני רוצה כלב"
ונכנסים לזה בלי לדעת למה הם נכנסים
אני בן 32, אני כבר 4 ימים קורא מאמרים בלי סוף

כולל באתר ששמת פה !
אישתי בתור אחת שגדלה עם דוברמן ובולדוג מאוד רוצה כלב גדול
אני האמת גדלתי עם פודלים :)
קצת ויתור שלי וזה הולך לכיוון הכלב הגדול
ואחד הכלבים שהכי נראים לי מתאימים לדירה (עם הרבה טיולים וריצות) ולידלדים קטנים שיש לי.... זה הלברדור
מה שאני ואישתי מסכימים עליו ללא כל ספק זה שזה יהיה באימוץ !
"להציל" נפש של כלב אחד, ולא כל הסוחרים למינהם ....
לעניין לאה הזאת נראה שהיא לא משהו פרטי אלא סוג של עמותה
שגם דואגת לחיסונים וכו'
נתקלתי ביד 2 בעשרות כלבים שלה !
וחלקם מאוד מעניינים אותי.....לכן אני מחפש אם יש איזה אתר שלה :)

מה שם העמותה?

עמותה זה גוף רשום שאין בעיה לברר עליו פרטים דרך רשם העמותות
ובכלל לגגל את השם
אבל אם הפרטים עמומים- אל תיקח ממנה
אתה רוצה בית טוב ויציב שיהיה כאמור גב לכל דבר וענין ושתדעו כי הכלב שאתם לוקחים מטופל כראוי וככה
יש לא מעט עמותות כאלה, פנו לאחת מהן ותבורכו
לגבי דוברמנים ברחובות אוהבת חיות יש שני אחים שמחכים המונמון זמן לבית
טיטו http://www.rehovotlovesanimals.org/gallery2/main.php?g2_itemId=30464
וג'קסון http://www.rehovotlovesanimals.org/gallery2/main.php?g2_itemId=30475

לברדור יש גם למשל קתרין http://www.rehovotlovesanimals.org/gallery2/main.php?g2_itemId=37263

Yogev1982

New member
אין פרטים על העמותה לכן רציתי לברר פה

לגביי הבחורים שצירפת פה אבדוק :)

עמית184

New member
מדוע שלא תיצור איתה קשר טלפוני,

תשאל אותה את כל הפרטים לגביה (מבלי להתבייש - זה חשוב מאוד לדעת מהיכן וממי מאמצים, לפני האימוץ) ובכלל זה אם מדובר בעמותה מסודרת ומה שם העמותה, ואז, לאחר שביררת פרטים מןלה בטלפון - לצאת ולברר פרטים לגבי האישה או העמותה בחוץ. זה כאמור עשוי להיות קריטי מאוד. יש לא מעט אנשים וגם עמותות, שלמרות כוונותיהם הטובות והכנות, מתנהלים בחוסר אחריות שבא על חשבון הכלבים והגורים שנמצאים תחת חסותם.

sivi1964

New member
שומר נפשו ירחק.!

אל תתקרב ואל תחשוב אפילו על אימוץ ממנה ומהמקום הדוחה שלה.
ציין מאיזה אזור אתה,נשמח להפנות אותך לעמותות רציניות ואחראיות.
תוכל גם להכנס לאתרים מתאימים ולחפש שם.

עמית184

New member
עשיתי בינתיים בירור קטן והממצאים מאוד לא

מלהיבים, בלשון המעטה. מדובר במטחנת גורים, שמייצרת גורים בסיטונאות, ויש פה גם כותבת ותיקה אחת ("כלבלבי הגבעות") שאימצה ממנה בעבר ונכוותה קשות ( בדיעבד מסתבר שהגורה, שנרכשה ממנה בכסף רב, גדלה להיות נכה). אני מקווה שהיא תגיב פה ותוכל לתת עדות ממקור ראשון.

fi0na24

New member
לא מדוייק...

היא נקנתה, ננטשה בגלל הנכות, שוקמה ע"י כלבלבי הגבעות וגם אומצה על ידה

elin86

New member
לי זכור שנולדה ככה.. הכלבה נזרקה בזבל לגסוס

ע"י "העמותה" הנהדרת הזו
במקרה היתה פעילה שראתה את זה והצילה אותה.. היא עברה לצבח ר"ג.. יצא לכוכי לאומנה ואומצה ע"י..
הכלבה נכה ועברה ניתוח להורדת הרגל.. כל העמוד שדרה שלה מעוות..

fi0na24

New member
תודה גם לך על התיקון

בכל מקרה, דיברתי עם אמא של באצ'י שתבוא לכתוב כאן את סיפורה

elin86

New member
מאיזה איזור? קרית מלאכי? שפיר? אביגדור? כפר אחים?

אם זו אכן היא תתרחקו! אל תתרמו למסחרה המכוערת והשקרית שהולכת שם.. יש המון עמותות טובות ואמינות לאמץ משם.. אל תפרנסו אותה ואת מה שהולך שם
זה נורא! תרי. את השם שלה פה בחיפוש ותמצא מלא סיפורים נוראיים.. היא עושה ככ הרבה דברים שהם פשוט בניגוד לחוק..
תזהרו ..

עמית184

New member
יש גם את נס - אמנם לא לברדור, אבל

גורון מ-ק-ס-י-ם כבן ארבעה חודשים ( יהיה כלב גדול!) ששוהה כעת בצער בעלי חיים רמת גן.
אני מכיר את הגורון המגודל באופן אישי, הן כמתנדב בעמותה וגם מכך שנס שהה אצל אימי באומנה כשרק הגיע לבית המחסה, מגיל חודש עד חודשיים.
מצורפת תמונה של היפיוף.

לא לא לא!! רק לא לאה!!

מי שקונה גור מלאה , קודם כל שם את כספו על קרן הצבי (כבר מכרה גורים חולים שעל פניו נראו בריאים אך מתו כעבור זמן לא רב מפרוו/כלבלבת) ועוזרת לפרנס אשה שכאשר מדובר בעשיית כסף על חשבון הכלבים אין לה דין ולא דיין. גם רוב הסיכויים שה"לברדור" או ווט אבר שאתם מחפשים הוא לגמרי מעורב במשהו אחר ובגלל שמאד קשה לדייק בגזע של גורים מאד צעירים עפ"י המראה הדבר מתגלה רק כשהם מתבגרים קצת.
הסיפור של באצ'י שלי הוא די כפי שסיפרה אותו ELIN. היא נולדה בהמלטה שהיתה אצל לאה, נפגעה באופן כלשהו כשהיתה מאד מאד צעירה ונזרקה למות יחד עם עוד גורים כאלה שנולדו פגומים (הרבעות בלי חשבון שיוצרות גורים בעלי פגמים גנטיים שחוזרים בהמלטות ). באצ'י ועוד 2 גורים נמצאו ע"י מתנדבת והועברו לטיפול צב"ח רמת גן. באצ'י שרדה אבל נאלצו להרדים את הגורים האחרים.
מרוב חוצפתה היא ניסתה למכור את באצ'י למתנדבת "בהנחה" בגלל שהיא היתה "סחורה פגומה", אבל בסוף (וכנראה בגלל שהיא לא היתה "פגומה" אלא על סף מוות...שוכנעה למסור אותה בלי כסף. בשולי הדברים צריך לציין שהיא רצתה למכור את באצ'י והאחים שלה כ"לברדור שוקולד" גזעיים. אני חולה על הבאצ'י שלי אבל כל דמיון בינה לבין לברדור שוקולד גזעי הוא מקרי בלבד (חוץ מהצבע....).
שאני אמשיך?? (אני יכולה להמשיך עוד שעה אם תתנו לי..).
אל תתפתו לקנות "גזעי בלי תעודות" מיד 2. אל תכניסו ראש בריא למיטה חולה. לא חסר עמותות אחראיות שמהן אפשר לאמץ בתמורה לסל אימוץ שבד"כ כולל את רוב הטיפולים הוטרינריים שהגור צריך כדי להתחיל את החיים אצלכם בבית.
בהצלחה!

כן זאת אני כוכי רק שתפוז לא מכיר את הניק "כלבלבי הגבעות"

אז חזרנו במהדורה מחודשת ככלבלבות ההר (איך מגבעה נהייה הר44, הה?).

למעלה