שאלה בקשר ל3com ומהירות בכבלים

abcd28

New member
שאלה בקשר ל3com ומהירות בכבלים

יש לי שאלה די דומה לבחור ששאל למטה עם הedimax, אבל לא ידעתי אם לשאול שם או לפתוח חדש... אז ככה: קניתי את הראוטר 3com 3CDWER10075 והמהירות בL2TP לא טובה. הFIRMWARE הגיע הכי מעודכן. השאלה אם יש להם גירסה שפותרת את זה? כרגע בPPTP עובד בסדר... אבל עדיין אני רוצה לפתור את זה. מה שמעצבן פה שגם בDHCP המהירות יותר נמוכה. בחיבור ישיר אני מקבל 96 ובעם הראוטר 90 או 85. זה לא קרה לי באף ראוטר שהיה לי וגם יש לי פה ראוטר ישן של EDIMAX שהכל בסדר שם. השאלה אם הם יכולים לפתור את זה? כי לא ראיתי אפשרות לשינוי MTU בנתב. האם החנות חייבת להחזיר לי את הכסף תוך 15 יום מרכישת המוצר גם אם הוא כביכול "תקין"? אני חושב שלפי החוק כן... אבל הם לא מוכנים. אשמח לעזרה.

cheif

Member
מנהל
זו בעיה אחרת

זו בעיה אחרת ומוכרת ב-3COM -- ב-L2TP המהירות לא טובה וב-PPTP. פנה לתמיכה של 3COM בארץ -- יש טלפון באתר שלהם (3COM.CO.IL) ובקש את הקושחה המעודכנת ביותר -- היא לא מופיעה באתר שלהם.

abcd28

New member
תודה, אני אפנה ואדווח...

מה שמעצבן שהתוכנה שלהם דופקת גם את הדבר הבסיסי ביותר בנתבים שזה IP דינאמי. על כן אני ממליץ להתרחק מהנתב הזה. האם בנתבים אחרים שלהם זה לא קורה, או שבכולם יש אותה תוכנה פחות או יותר? ד"א, הלינקסיס יתן לי קליטה יותר חזקה מהאדימקס נכון?

iky

New member
אני ממליץ לך לא להמליץ על כלום לפני שעשית >>

את הדבר הבסיסי ביותר וזה עדכון הFIRMWARE. הנתב הזה אחד הטובים

articlimon

New member
"אחד הטובים" הוא יהיה אם תפורסם קושחה מתאימה

אם עד היום הם לא מצאו לנכון להציב את ה FIRMWARE ה"עדכני" באתר שלהם, כנראה שהוא בעייתי. אני לא סומך על מוצר שעל מנת שיעבוד אני צריך להתקשר למפיץ ולקבל ב EMAIL גרסת קושחה לא רשמית...

white star

New member
../images/Emo54.gif 3com הוא די בסדר סה"כ

כמובן שצריכים להכיר את ה"פאקים" של כל ראוטר. ולגבי לתינקסיס ואדימקס - אני חושב שאין טעם להשוות כי הם לא אותה רמה (גם איכות גם מחיר). הלינקסיס ייתן לך אות אלחוטי קצת יותר גבוה אבל הטבלת NAT שלו הרבה יותר גדולה. זה בעיקר יעיל אם אתה משתמש עם כמה מחשבים ותוכנות שיתוף וכלמיני יישומי אינטרנט כבדים שלא תצטרך פעם בכמה ימים להוציא את הנתב מהחשמל. רק הערה אחת לגבי הלינקסיס, אם כבר אתה קונה תשקיע בדגםwrt54gl שעובד יותר טוב עם l2tp מאשר הדגם היותר נפוץ, wrt54g

למעלה