שאלה בקשר ל-12 ה

alon1122

New member
טוב, רואים שיש לך דמיון עשיר, אבל

ניתוח מפה זה משהו קצת שונה ממה שעשית כאן. לקחת סיפור יפה עם המון היבטים כשלעצמו, לקחת אישיות שמזוהה גם עם ארגון, ופירשת את הדמות של האישיות כפי שהיא מופיעה בטלוויזיה, ובמעורבב עם הדמויות והפעולות של האירגון אל-קעידה. זה לא אותו דבר ! חבל שהתאריך והשעה לא ידועים כי אז היה אפשר להתייחס יותר ברצינות ולא לנחש. הפירושים של מרס ב 12 לדעתי אינם אלימות מוחבאת שמתפרצת או מחביאה סממנים פאליים וסירוס, זה אומר: פעולה בתחום הלא מודע ומתאים יותר לפסיכואנליזה ולמניפולציות (ותראי לי אירגון כשלהו בעולם שלא נוקט במניפולציות, ורובן, איך לא, דרך התקשורת). שבתאי ב 7 עם היבט ל שמש - ובכן, לקחת את זה לקיצוניות מרשיעה, למה לא לקחת את הפירוש הרך של: התייחסות מסודרת , ממוסדת ומכובדת לזולת בכלל ולבת הזוג בפרט? ופירוש זה יכול להתאים לכל מי שמכבד את עצמו. שבתאי בקשת מצביע על הקונפליקט האישי הפנימי בין המרחב הטבעי לבין הכורח הממוסגר. בקיצור - זה נראה לי כמו להעמיד צלחת עמוסת פירות צבעוניים על בסיס מסגרת עם 3 רגליים: שבתאי שמש ומרס, ולנסות לראות אם עומדת. שאר הרגליים נשארו באוויר אבל הצלחת בהחלט מרשימה, לפחות מי שמסתכל מרחוק.

סרפד

New member
קודם כל, זה לא ניתוח מפה מלא

אני רק מתחילה וזה רק אימון ולא התייחסתי לכל המפה (זה יקח 30 עמודים...). ברור שהרבה יותר קל לנסות להסתכל על דמות מוכרת ולנסות לחבר בין הביוגרפיה שלה למפה. כשאני לוקחת מפה של אדם מוכר, אני מנסה לחבר בין מה שידוע לי עליו ומה שמעניין אותי בו לבין מה שאני רואה במפה למטרת לימוד. אם אני יודעת מי האיש, אז מבין האפשרויות הקיימות לפרש גורמים שונים במפה אני לוקחת את הפרשנות שנראית לי הכי מתאימה לאדם. אני מנסה לראות איך הדברים מתבטאים במפה ולא לפרש את המפה בוואקום. שנית, אל קעידה היא יצירה של בין לאדן והיא נושאת את חותמו. גם מה שממשיכיו עושים בלעדיו מושפע מהתפיסות שבין לאדן גיבש. יש דברים שניכר בהם החותם העיקרי של איש אחד, גם אם מעורבים ביצירתם הרבה אנשים שתורמים מרעיונותיהם. למשל, במאי גדול ניכר בסרטיו, למרות שמשתתפים ביצירתם הרבה אנשים - תסריטאים, מפיקים, שחקנים, צלמים, עורכים וכו'. או למשל, האופי של מיקרוסופט מעיד על ביל גייטס, גם אם יש לו צוותים ענקיים של אנשים שחושבים בשבילו. אל קעידה היא ארגון טרור יחודי (שמבוסס על רעיון גאוני וניחן בגאונות באופן כללי) ומאחרי יחוד כזה עומד בד"כ מוח מיוחד אחד, מקסימום שניים-שלושה, גם אם בארגון ובפעולותיו מעורבים הרבה מאד אנשים ורעיונות ממקורות שונים, המנהיגים הם אלה שנותנים את הכיוון והצביון, כך שהארגון מעיד על דרך החשיבה של בין לאדן. חוץ מזה, אין לו הרבה חיים מעבר לפעילות הזו, אתה לא באמת יכול להפריד בין החיים של בין לאדן לבין אל קעידה. לגבי ה"קיצוניות המרשיעה" שלקחתי אליה את שבתאי - דווקא בשבתאי נתקלתי קצת במציאות והפרשנות של "התייחסות מסודרת, ממוסדת ומכובדת לזולת בכלל ולבת הזוג בפרט" הוא אמנם נחמד, אבל עוד לא נתקלתי במקרה בו זה התבטא רק בזה. שבתאי ב- 7 או בהיבט לונוס בכל המקרים שנתקלתי התבטא בכאב לב ותחושת בדידות בתחום הרגשי, בין אם לאדם היתה התייחסות רצינית, מכובדת וממוסדת לזולת ובין אם לאו. תמיד היה איזה קושי בתחום של יחסי קרבה ואהבה עם בן זוג, גם אם היה בן זוג היחסים לא היו מספקים, לפעמים זה נראה כנובע מהאדם עצמו ומהקושי שלו ליצור יחסי קרבה רגשית אמיתית ולפעמים זה נראה כחוסר מזל חיצוני, אבל זה אף פעם לא היה שמח. ההתייחסות לבת הזוג יכולה להיות מכובדת ויכול להיות רצון חזק למסד את הקשר ויכול להיות גם הפוך, הקושי הוא במהות - ביצירת יחסי קרבה רגשית אמיתית, בין אם הגורם הוא פנימי או חיצוני, ועל הקושי הזה האדם צריך להתגבר כדי להגיע ליחסים מספקים וזה בד"כ לא קל לו. שבתאי הוא לא כוכב שמח וההיבטים שהוא יוצר בד"כ קשורים בקשיים וחוסר בטחון בתחומיהם, גם אם האדם יכול לפתח תכונות אישיות חזקות דווקא בזכותם (מה שלא תמיד קורה). לגבי בית 12 - הוא עוסק בתת מודע של בעל המפה, כך שכדי ללמוד ממנו משהו, להפיק ממנו יתרונות, האדם צריך לשאוף למודעות עצמית או לפתח עניין כזה מכורח הנסיבות. אחרת הם פועלים כמו שתכנים בלתי מודעים פועלים. לגבי שאיפות ומטרות בעולם החומרי הבית ה- 12 לא נוח כל עוד האדם לא פתח מודעות עצמית מסוימת. לאדם שמעייניו מלכתחילה במטרות חיצוניות הכוכבים בבית 12 יכולים להוות מכשול או שהוא ישליך את תכונותיהם על הזולת, עד שהוא יעבור איזה תהליך של שינוי פנימי, יתבונן קצת פנימה כדי לברר מה מסתתר שם. בלי זה הוא לא יהיה פסיכולוג גדול. כמה מאמרים על הבית ה- 12: http://www.mountainastrologer.com/yudron.html http://www.thezodiac.com/12thhouse.htm http://www.innerself.com/Astrology/12th_house.htm על מרס בבית 12: http://groups.msn.com/interpretations4/marsin12th1.msnw

shlomitss

New member
../images/Emo47.gif ../images/Emo47.gif יפה מאד

ח"ח על המאמץ וההשקעה. לא חשבתי עליו כלל (למרות שברור היה שמדובר ביליד 57' לפי מיקום הכוכבים), אבל גם לא הופתעתי לגלות עכשיו שזו המפה שלו.

השקעה נאה, סרפד

אבלללל... קחי בחשבון שלא רק שהמפות האלה לא מדויקות (לערפת יש בכלל 3 תאריכים שונים ובטח גם לבין לאדן מן הסתם) ובטח ובטח שהשעה לא מדויקת, אז חבל לבנות תלי תלים של תיאוריות על אינפורמציה בכזו חד משמעיות. עם הזמן תלמדי ששבתאי בבית 7 בהחלט יכול להביא חיי רגש מספקים ואפילו מעניינים (לי יש, למשל..) וזה שאורנוס נמצא בבית 3 לא אומר שאנשים ישתמשו באחים שלהם..אם הוא יהיה בבית 4 הם לא ישתמשו? ומה אם זה שאורנוס קשור יותר לניתוקים ולא לשימושים? רואים שאת משקיעה מחשבה. זה על הכיפאק. אבל.. שום חד משמעיות שכזו, ובטח לא ניתוח כל כך מעמיק של אל קעידה רק על סמך מפה מפוקפקת. מצד שני, יש בהחלט שלב כזה כשמתחילים, מי כמוני זוכר, אז בהחלט שמח להשקעה. עם הזמן הפרופרוציות יקבעו מעצמן.

למעלה