שאלה בקשר לתושבות מנוע

Alfa156 GTA

New member
שאלה בקשר לתושבות מנוע

מה הם אמורות לעשות ? הכוונה בתושבות מנוע לתומכים ? SUPPORTS ? אם תושבת אחת הלכה, איך אפשר לגלות ?? וכמה עולה החלפה של תושבת ?? תודה מראש... אה...ועדיין מנסה להוריד את השמן מהצמיג... Alfa156 GTA ..חושב על תושבות

sronis

New member
תושבות המנוע מחזיקות את המנוע

בכדי שיזוז כמה שפחות. הן מקטינות את הרעידות, ובכך תורמות גם לניצול טוב יותר של כוח המנוע (אם המנוע רועד אז הוא לא פועל ב-100 אחוז שלו, וגם מייצר ויברציות לתא הנוסעים, ועוד כמה דברים). אצלי יש שלוש תושבות מנוע ותושבת גיר. החלפתי את התושבות לפני כמה חודשים, עלה כמה מאות שקלים, אבל זה משתנה מרכב לרכב ותלוי בכמה דברים (למשל סוג התושבת, כמות התושבות, כמה זמן לוקח להחליף) רוני

Alfa156 GTA

New member
כמה מאות שקלים ???

למה בשביל כמה גומיות ?? איך אפשר לדעת שאחת מהתושבות דפוקה ? אפשר לדעת את זה מנסיעה ברכב ? כמה עבודה זה באמת לקח ?

sronis

New member
העלית בי גיחוך...

אני כבר לא שואל "כמה מאות שקלים בשביל חתיכת גומי?" מזממממממן... במיוחד מאז ששילמתי 700 ש"ח כולל מע"מ על צינור מים מגומי באורך 50 סנטימטרים... עצוב, אבל נכון. בקשר לתושבות - אני לא סגור על זה, אבל אם אתה מרגיש רעידות ורעשים מוזרים מכיוון המנוע (לא רעשים של מנוע דפוק אלא כאילו שמדי פעם, נניח במעבר על באמפים, משהו משמיע רעש שם) - כדאי לבדוק את זה. אצלי מנהל המוסך שלי לקח את האוטו לנסיעה, כשהוא חזר הוא אמר שצריך להחליף תושבות כי הן פגומות, אני לא יודע איך בדיוק הוא הרגיש את זה... רוני

Alfa156 GTA

New member
עזוב מחירים, אין הרבה שעוקפים

את המחירים של אלפא, כמו חיישן 430 ש"ח. וישר אחד - 90 ש"ח. טסה - 195 ש"ח. כיסוי לרמקול 90 ש"ח. כיסוי פנס ערפל - 185 ש"ח. עזוב. אבל בדיוק על זה דיברתי, הבוס שלי לקח סיבוב על הרכב שלי ואמר לי "בלה בלה בלה בלה הילוך ראשון....בלה בלה בלה בלה.....רעידה.....בלה בלה בלה בלה ישר הרגשתי....בלה בלה...איך אתה לא מרגיש.... אז בגלל זה אני שואל. הוא אמר לי שזה כמה עשרות שקלים (התושבות) והעבודה..תלוי במיקום ובתצורה של המנוע. אין לי רעידות, אין לי רעשים (חוץ מהמנוע..).. Alfa156 GTA שחושב אם כדאי.

kitt

New member
בקשר לוישר ולטסה אלפא יכולים ללמוד

מרנו וישר אחורי לקליאו 330 ש"ח + מע"מ טסה לקליאו 214 ש"ח + מע"מ ליחידה, לא לסט

עתיד©

New member
משהו הישראלים

כמה מאות שקלים ? למה בשביל כמה גומיות ? ולעורכי הדין אומרים "כמה אלפי שקלים למה בשביל חתימה וכמה אותיות בחוזה ? טוב לך - תשלם לא טוב לך - אל תשלם עתיד - שעולים לו פידבקים מהימים העליזים בעבודות השונות

sronis

New member
העלית בי גיחוך...

אני כבר לא שואל "כמה מאות שקלים בשביל חתיכת גומי?" מזממממממן... במיוחד מאז ששילמתי 700 ש"ח כולל מע"מ על צינור מים מגומי באורך 50 סנטימטרים... עצוב, אבל נכון. בקשר לתושבות - אני לא סגור על זה, אבל אם אתה מרגיש רעידות ורעשים מוזרים מכיוון המנוע (לא רעשים של מנוע דפוק אלא כאילו שמדי פעם, נניח במעבר על באמפים, משהו משמיע רעש שם) - כדאי לבדוק את זה. אצלי מנהל המוסך שלי לקח את האוטו לנסיעה, כשהוא חזר הוא אמר שצריך להחליף תושבות כי הן פגומות, אני לא יודע איך בדיוק הוא הרגיש את זה... רוני

שי ז.

New member
החלפת תושבות מנוע/גיר

זו עבודה פשוטה מאוד לכל אדם עם קצת חוש טכני. התושבות תפוסות בדרך כלל עם אום אחד או שניים למנוע וכנ"ל לשלדה. כל מה שצריך לעשות זה לתמוך את המנוע בעזרת ג´ק ולפתוח את האומים. לגבי עלויות המחיר נע בין 100 ש"ח לרנו 5 שהיתה לי עד ל 1200 ש"ח לסרטוגה של הבוס שלי (עלות התושבת בלבד). שי

Alfa156 GTA

New member
תודה שי, אבל מאיפה משיגים את

הגק הקטן הזה?? וחוצמזה...צריך להרים את הרכב על ליפט...

drugstore

New member
סרט תורכי../images/Emo91.gif

נראה לי שחבל לך על הזמן להתעסק עם זה לבד... אל תבין לא נכון... אני בעד להתעסק באוטו ולבצע לבד טיפולים שוטפים (מה שאתה יכול ללא ליפט לפחות) אבל זה כבר סרט... אני גם צריך לעשות את זה אצלי מתישהו ניתן לדעת מתי צריך להחליף, כאשר בזינוק או תאוצה יש נקישה מכיוון תא המנוע, כאילו משהו זז בפנים. זה לא קשה לדעת אם התושבות קרועות בדרך זו.

למעלה