שאלה בקשר לתאונה...

HOT ROAD

New member
תודה ג'רמי. שאלה

דבר ראשון הבוחנים מדדו צלמו והכל נעשה. מסרתי עדות ומחר אני צריך להגיע לקצין במשטרה. יש לך מושג אם אני אקבל את הרשיון למרות שהיה לי עצור? בכללי עצרתי אבל יכולים להגיד לי שלא נתתי זכות קדימה מה שמוזר לי שכבר הייתי בסוף הצומת ורק אז הוא פגע בי ויש סימני בלימה שלי ולא אין סימני בלימה ...

Slow Sprinter

New member
רגע רגע! תסביר...

יש סימני בלימה שלך - איך הם הופיעו?! עד כמה שהבנתי לא הבחנת בו - נסעת ישר ואז בהפתעה הוא נכנס בך - אז בלמת רק אחרי... והוא לא בלם כנראה כי הוא לא ראה אותך.. הכל נכון?

ידידי לדעתי כל השירשור הזה

הוא טעות מצדך,למה אתה שואל? כי אתה מנדב פה המון המון פרטים,אין לך מושג מי קורא פה(חברות ביטוח למשל..)ומה יעשו עם המידע הזה אחרי זה.

אין קשר לקביל או לא קביל.

זה פשוט מידע שחברות הביטוח יכולות להשתמש בו בחקירה שלהן(הן לא צריכות ציטוטים אלא רק כיווני חקירה) והחקירה כן תהיה קבילה.

rolling9stony

New member
גועל נפש

אם הסיפור שלך אמיתי, ואין סיבה שהוא לא יהיה, אז זה עוד אחד מהפרצופים של הישראלי המכוער. חברים שגרים בארה"ב מספרים לי שכאשר מישהו שם רק שורט רכב חונה, הוא בד"כ משאיר את הפרטים שלו ופרטי הביטוח... ובארץ אפילו פגיעות גוף זה לא טאבו. צריך לחתוך לו לא רק את הצמיגים, ויפה שעה אחת קודם.

Slow Sprinter

New member
../images/Emo5.gif נקווה שלא נדפקת...

לפי התיאור שלך, אתה צודק - רק בגלל שזה קרה אחרי קו הצומת, וכבר קרה לי שקטנועים יוצאים מכניסת הבניין שלהם ישר למעבר חציה ולכביש, חותכים ככה את הצומת, ואין אפשרות לחזות את זה לפעמים, במיוחד כשמביטים לא על המדרכה אלא על מה שקורה בכביש... היום גם הולך רגל עשה לי את זה והייתי צריך להתחמק... הוא יצא בין מכוניות עם המון מוטות ברזל באזור התעשיה, ואת אזור התעשיה שלנו אתה בטח זוכר.... בכל אופן, במידה והשוטרים יחליטו שאתה לא משכנע - ידפקו אותך כמוני לפחות - כי אתה נהג חדש, וזה גם תאונת נפגעים... במקרה הגרוע תקבל שלילה ל-30 יום ותאריך למשפט, ואז בעוד כמה חודשים במשפט יחליטו מי אשם ומה קורה... אני בדיוק מחכה למשפט שלי... במקרה אחר שהיה לי - בצורה דומה נכנס בי רוכב אופניים מופרע, בכנף, עוד כשהיה לי את הרכב הקודם. אני עדיין משתגע מהתמונה שראיתי כשהוא התעופף על מכסה המנוע שלי ונפל בצד השני... איזה מבט הוא תקע! ואז הוא קם והלך, ניסיתי לשכנע אותו לקחת את הפרטים שלי ולהסיע אותו לבי"ח, אבל הוא ביקש סליחה, הודה שהוא אשם והלך... האופניים אגב - טוטאל לוסט... ולחברת דיהטסו - תודה! אחלה פח...

HOT ROAD

New member
חזרתי מהמוסך...

בקיצור הנזק אחרי הנחות ופרוטקציות 3K שקל משולש, מכסה מנוע משופץ,צירייה ,כנף ימין ופנס איתות.

huey

New member
פשש, נשמע כאילו הוא פגע בך חזק

מאוד!! גם מהשרטוט ששלחת רואים שהמכונית זזה שמאלה מעוצמת המכה... יכול להיות בכלל שהוא נסע במהירות מופרזת ולכן כשהסתכלת ימינה הוא לא היה, ואז הסתכלת שמאלה ובאותו הרגע הוא נכנס לשדה הראיה שלך אבל אתה כבר התחלת לסוע, ואז הוא לא הספיק לבלום בגלל המהירות הרבה... אם זה נכון, אין לי מושג מי אשם...

HOT ROAD

New member
תיראה... גם אני חושב ככה

אני עצרתי בקו העצירה הצומת ריקה התקדמתי לקו המדרכה הסתכלתי לצד ימין לא היה כלום לצד שמאל היה ריק התחלתי לנסוע שהגעתי לקראת סוף הצומת פתאום קיבלתי בום אדיר לתוך הכנף וראיתי בן אדם עף מעל המכסה מנוע שלי עזוב שהקטנוע של הפיצה טוטאל לוסט. הרוכב גם היה מונח בקצה שמאל של המעבר חצייה (בשרטוט האחרי האיקס של האוטו שלי הוא עף מרחק לא קטן שבגלל זה חשבתי שהוא טס אלי הקטע זה 50 סמ"ק ואני לא יודע כמה הוא הגיע איתו.

Slow Sprinter

New member
רק לידע כללי

קודם מסתכלים שמאלה ורק אחר כך ימינה, זה ברור למה? לכן ההערכות שלך קצת מעוותות... אם לא ברור למה, אל תתבייש ותשאל...

HOT ROAD

New member
אני יודע בדיוק איך מסתכלים

הסתכלתי שמאלה ואחר כך ימינה ואחר כך שמאלה... מובן? ברגע שיצאתי לצומת הסתכלתי שוב שמאלה...

huey

New member
אבל מה אתה רוצה?

בסה"כ צדקתי... הוא הסתכל ימינה ואח"כ שמאלה...

huey

New member
חוצמזה שזה דיי שטות להגיד שמסתכלים

קודם שמאלה ואח"כ ימינה.. זה הרי תלוי מאוד בפני הדרך: הרי אתה לא תסתכל שמאלה--->ימינה ותתחיל לסוע במקרה שמצד שמאלה הדרך מתעקלת.... I rest my case

be_roo

New member
כמו במעבר חציה, מסתכלים

כאמור שמאלה-ימינה-שמאלה מהסיבה הפשוטה שהתנועה שמגיעה מצד שמאל קרובה יותר, ואתה חוצה אותה קודם. מסתכלים קודם שמאלה כי רק אם פנוי שם יש טעם בכלל לבדוק אם פנוי מימין. ובודקים שוב משמאל כדי לוודא שבזמן שהסתכלת ימינה לא הופיע מישהו.

Slow Sprinter

New member
שים לב, שוב טעית!

שים לב למה שאתה אומר... כמו ש-be_roo הסבירה יפה מאוד כיצד יש להיתסכל נכון, גם אם זה נראה לך מטופש וחסר משמעות - כך זה צריך להיות. אם אתה מסתכל בצורה שונה - זה יכול לגרום לתאונה, אם כי זה לא הגורם העיקרי וזה לא חייב לקרות. HOT ROAD כנראה הסתכל נכון, ההפך ממה שאתה אמרת, ואתה לא צודק, הוא לא הסתכל קודם ימינה, ובכלל - זה משנה את כל העניין...

DKTLV

New member
אני מקווה מאוד

שההערה האחרונה שלך בנוגע לפח היתה צינית, נכון?

למעלה